Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

spikey1

Sandler to roztáčí znovu a znovu v různých stylech, a romantický mu i při jeho zjevu(před Zohanem) sedí také, hlavně když mu přijde na pomoc úžasná Barrymore. Díky hlavní dějové lince Vám může servírovat jeden nápad za druhým a to samo o sobě naplňuje film na takové úrovni že zůstane zábavným od první až do poslední vteřiny. ()

tommy187

Film 50x a stále po prvý raz je naozaj nadpriemerná romantická komédia. Je pochopiteľne skvelou "oddychovkou" a tak sa naňho treba aj dívať. Réžie sa ujal Peter Segal. Tento režisér je naozaj veľmi zaujímavý. Jeho filmy sa dajú deliť na dve kategórie - skvelé filmy (Dostaňte agenta Smarta, Za mrežami ...) a katastrofy (Zamilovaný profesor 2, Jackie Thomas Show). Tento film patrí rozhodne k tej prvej kategórii. Podobne ako P. Segal je na tom aj Sandler. Tiež má kategórie skvelých a úplne katastrofických filmov. Svoju úlohu zvládol výborne, a právom musíme pochváliť aj Drew Barrymore, výbornú herečku známu z filmov "Nie je z teba ž tak Paf", "Tú starú treba zabiť" či "Charlieho anjeli : Na plný plyn. Film má veľmi "náchylný" scenár, je veľmi umelecky prešpekulovaný a diváka si získa svojou originalitou. Je písaný jednoducho a zároveň zložito, keďže to je v dnešnej dobe skôr rarita veľmi sa to cení. Keď si takto postupne prechádzame posty na natáčaní tohto filmu vyzdvihnime aj hudbu a kameru. Zvuk Teddyho Castellucciho, ktorý robil hudbu viacerým komédiám Segala a filmom Sandlera. Bol presne taký, aký má romantická komédia mať. Nedá sa od neho čakať, že bude vyhrávať Oscary, ceny BAFTA či Golden Globe ... Kamera je niečo podobné. Aspoň pre mňa pomerne neznámy kameraman, skaladateľ a herec, ktorý sa zviditeľnil aspoň trochu týmto filmom. No a vôbec nesklamal, natočil presvedčivé zábery cez plece, tilty ... A produkční sa svojej úlohy ujali tiež výborne :). Zisk filmu 192 $ s rozpočtom (aj tak dosť vysokým) 75 $ je "uspokojivý" :). V rebríčku mojich TOP10 obľúbených romantických komédií má tento film svoje pevné miesto. Jedna z tých fakt lepších ... Ako som už rozpísal, nikto nespravil vo filme výraznejšiu chybu. Síce sa to veľmi cení, ale na druhej strane tomu chýbalo trošku viac srdiečka (menej tých trápnych a komerčných vtipov), keby tam bolo a dali by ho jasne najavo film by mal odo mňa možno aj *****. No to nevieme, už to lepšie (našťastie ani horšie nebude). 75% - **** ()

ondrech

Kamera: Jack N. Green ... z nápadu se samozřejmě dalo vydat víc, i přesto je to jedna z mála romantických komedií, na které se rád kouknu. Drew to hrozně sluší a Sandler čím dál víc dokazuje, že umí hrát. Green za kamerou je čím dál více zkušenější. Opravdu. ()

lewwin

Komedie, která neurazí, ale ani nijak zvlášť nepobaví. Drew to sluší a Sandler je klasicky úlisný. Film je poměrně zdařile dokreslen hudbou - soundtrack věru není až na výjimky špatný a nese se předvším v reggae a ska motivech. Poměrně úchylnou a zábavnou postavou je Sandlerova pomocnice Alexa (Lusia Strus), u které jsem si zpočátku opravdu nebyl jistý, zda ji náhodou nehraje herec. Každopádně na uplakané podzimní odpoledne je to film vcelku odpočinkový. Ale jednou stačí. ()

Rousse

50x ANO, ale stále poprvé už bohužel NE. Zpočátku to bylo vtipné (i když ne originální - takže vlastně ani jednou to nemohlo být poprvé:-), ale pak už se mi to začalo přejídat, až jsem se nakonec těšila, až ten kolotoč skončí. ALE když se na to dívám všeobecně, tak jsem se zasmála, pobavila a dodívala až do konce a s čistým svědomím dávám 3 body:-) ()

sedm.1

Že romantické komedii dávám 4*?No,to už je sakra divný.Ale proč ne,ikdyž se zde nejedná o nějaký převratný filmový zážitek,obsahuje vše,co příslušně žánrový snímek mít má.Má to spád,obsahuje pár opravdu vtipných scén,romantické duše si přijdou taktéž na své,herci trefní a happy end i přes svou sladkost příjemný.Párkrát to sice v ději fakt zakřípe a přemýšlet nad nelogičností nemá ani cenu,celkově však jde o zábavnou podívanou na sobotní večer. ()

lskala

Žánr ROMANTICKÁ KOMEDIE u mě na 99,9% neuspěje. Spíš mi dřív způsobí smrt!!! Tohle bohužel není vyjímka. Jednou vidět a víc ani vteřinu. 45% - 2** ()

Cejny

Jo, u téhle romantické komedie jsem se celkem pobavil. Milá Drew, která každý den prožívala naprosto stejně, jako "svůj poslední den" před nehodou, se mi moc líbila. ()

OughJay

Ahoj, já jsem Ondra. Když romantickej film, tak tenhle :) Je to neotřelý téma, takový, na který nenarazíte v každý romantický blbosti. Už jen to že ta Barrymore si pamatuje vždycky jen jeden den a ten blbec ji balí každej den znova zaručuje plno srandy a navíc je tady naprosto bezchybnej soundtrack. Až si udělám seznam filmů ke kterejm nejlíp pasuje jejich soundtrack tak tenhle bude určitě mezi nima :) Naprosto mě nadchla ústřední dvojce, který to klape tak, že bych fakt věřil, že spolu něco měli. Ahoj, já jsem Ondra. Když romantickej film, tak tenhle... :) ()

gutshoter

To je tak hrozný, tak naivní, tak trapný.. až je to "naprosto" úžasný! Jeden z mála filmů, co mě v průběhu naprosto udivoval svou nápaditostí, vtipností, romantičností, ale právě také onou trapností a naivitou. Výkony herců byly skvělé, Sandlera začínám mít čím dál tím více radši. Nejradši bych dal hvězdiček po třech a za devět sekund bych měnil na pět :).. ()

herr_carter

Dnes už asi klasická komedie v závěru s prvky dramatu - asi nejpřirozenější výkon Adama Sandlera (s Trestnou lavicí) vůbec....................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

darwin

Adam Sandler tentokrát v romantické komedii se zajímavým námětem. Film má sice jenom 99 minut, ale je nesmírně zdlouhavý a plný nelogičností. Scenárista se chytil do vlastních kliček. Jedná se sice o romantický film, ale o vtipné momenty tu není nouze. Rob Schneider dostal sice celkem málo prostoru, ale role havajského týpka je pro něj typická. ()

KoRner

Veľmi podarená oddychová komédia, môžem si ju pozrieť aj 50x a stále sa zasmejem (hlavne na Seanovi Astinovi). Stavím sa, že presne taký film len s hlavnou úlohou, ktorú by hral Ben Stiller by dostal od vás aspoň o 10% viac. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne