Na první pohled by se mohlo zdát, že před sebou máme další film Guye Ritchieho, ale již první minuty dávají napovědět, že tomu tak není. Tento debut Matthewa Vaughna se totiž nese rovinou výrazně seriózněji podanou a ne tak hektickou. Daniel Craig navíc ukazuje, že hrát umí a ten britský přízvuk mu sakra sedí.(26.5.2009)

Matthew na to má, záleží však od toho, na čo siahne a jak zvládne kľučkovať medzi nastavenými prekážkami. Občas sa mu to darí, občas nie. V kategórií ilegálných obchodov a drogových aplikácií, v brandži plnej podrazov, podozrení a popráv si svoju verziu nešetrného fungovania obhajuje. Craig spĺňa kritéria bystrého kriminálnika, riešené okolnosti majú drive - držia si nasadený temporytmus - MDMA sa neprestáva sypať a po vzoru anglickej školy pribúda do kolekcie “Guy’s guys” záslužný zárez. Pre mňa najpohodovejší Vaughn.(28.12.2010)

Nie je to síce zaslúžených 80%, ale menej by bolo EŠTE nezaslúženejších. Režisér Matthew Vaughn nie je druhý Guy Ritchie. Jeho štýl je iný, pokojnejší a to je mi bližšie/sympatickejšie. Vaughnov pohľad do sveta britských gangsteríkov (žiadne veľké zvery, ale ani nie až také nuly, ako v INTERMISSION) mi celkom sadol, hoci srdcovka to nikdy nebude. Navyše, mám rád kontroverzných (anti)hrdinov, sympatických hercov a dobre napísaný monológ a to všetko PO KRK V EXTÁZE má. Akiste jej v tom ohromne pomohol budúci Bond, šľachovitý Daniel Craig. Láme ženské, leje chľast a aj keď má k zbraniam averziu, pre vystrelený projektil nejde ďaleko. Zdatní partneri (agresívny Afroameričan Morty, uhladený bitkár Gene), vriaca voda, žehlička... podarená snímka.(18.2.2006)

Nejsem zadnym fanouskem zanru gangsterek, ale kdyz jsem projizdel dnes vecer televizni kanaly a narazil na "Po krk v extazi", ktera prave zacinala, tak jsem si rekl, ze tomu sanci dam. A neprohloupil jsem. Vizualne skvele zvladnuty film s uzasne hrajicim charismatickym Danielem Craigem me doslova pohltil. Jelikoz jsem clovek, co u filmu rad premysli a dava si veci do souvislosti, tak mi znacne komplikovany dej nevadil, ba mozna naopak, ale nutno uznat, ze mene narocny divak se v pribehu a hlavne v postavach muze chvilemi prestavat orientovat. Genialni na tomto filmu je vyborne a necekane finale a take se mi velmi libila originalni "zehlickova" a "cajova" scena. Z meho pohledu jsou to naprosto ciste a zaslouzene 4 hvezdy. Plnemu hodnoceni brani predevsim to, ze i pres nesporne kvality filmu me jiz nic nelaka se na tento film divat znovu, coz bude ale vesmes zpusobeno tim, ze me gangsterky v globalu moc neberou, coz jsem avizoval jiz vyse...(12.10.2007)

Nebýt poslední minuty, kde jsem nějak nepobral proč co jak a přišlo mi to jako zbytečně samoúčelnej wtf moment, by to mělo o hvězdičku víc. Rozhodně je to nenudící, zájem držící thriller se spoustou předností proti spoustě svých kolegů; určitě to není žádnej megafilm, ale naprosto stojí za ten čas, který je třeba strávit koukáním na něj. Naneštěstí je to pořád jen strávenej čas, protože nic převratnýho tady není; čili prostě a jednoduše, nadprůměrný thriller pro zaplácnutí volného času.(5.11.2009)

• - Byt Craigovy bezejmenné postavy se nachází na adrese 7 Queen’s Gate Mews, Kensington, London SW7 a jeho dřívejším majitelem byl sám Guy Ritchie. (Eldrick)

• - Film je natočen na motivy knihy „Layer Cake“ od J.J. Connollyho. Kniha má 344 stran, oproti tomu první verze scénáře měla stran 408. (Frankooo)

• - Dragan (Dragan Micanovic) a jím poslaný vrah Slavo (Marcel Iures) jsou údajně Srbové. Ve filmu však mluví rumunsky. (Caaslav)