Reklama

Reklama

Doctor Who: The Five Doctors

(TV film)
všechny plakáty

Recenze (5)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Naprosto geniální epizoda, famózní epizoda, kterou jsem si alespoň já, jako opravdu veliký fanoušek, užil jako máloco. A taky aby ne - návrat Daleků, Brigadýra, Susan, Sarah Jane, Jamieho. je tam všech pět původních Doktorů a Vládce, který se mi v podání Anthonyho Ainleyho zamlouvá čím dál víc. Je jenom opravdu obrovská škoda, že se toho nedožil William Hartnell (i když je Richard Hurndall jako náhrada skutečně skvělý), a že se na to Tom Baker vykašlal, kupodivu mi to ale nakonec zas tak nevadilo. V té záplavě starých postav a při sledování zajímavého příběhu jsem si na to ani nevzpomněl. Navíc souhra Patricka Throughtona a Jona Pertweeho je neuvěřitelná, opět naprosto perfektní a možná ještě lepší, než ve Třech Doktorech, ti dva jsou spolu opravdu naprosto perfektní, škoda, že se nesetkali častěji. A pokud jde o Pátého Doktora, tenhle příběh je rozhodně jeden z jeho nejlepších. Parádní podívaná a skvělá pocta ke 20. výročí seriálu. Krása. 100%. ()

PanCitron 

všechny recenze uživatele

Epizoda natočená k 20. výročí Doctora Who. Škoda, že tak úplně nedostála svého jména. Tom Baker (asi největší ikona seriálu) návrat odmítl a tak se tvůrci uchýlili k použití záběru z nikdy nezkompletovaného příběhu Shada. Zesnulý William Hartnell byl nahrazen Richardem Hurndallem (což rozhodně nebyla až tak špatná volba). Přesto celkově musím říct, že i přes tato úskalí, nakonec vznikla skvělá epizoda Davisonovy éry, pro fanoušky starých sérií i bonusem návratu starých postav, z bohaté dvacetileté historie seriálu. ()

Reklama

matolas 

všechny recenze uživatele

Pár zmien v scenári bolo veľmi cítiť a hlavne scéna, kde Sarah padá prakticky na rovnej ploche je k popukaniu. ()

Zajímavosti (1)

  • Tom Baker kvůli sporům s producentem Johnem Nathanem-Turnerem odmítl svou účast na natáčení. Všechny záběry s jeho Doktorem pochází z nedotočeného příběhu Shada. (PanCitron)

Reklama

Reklama