Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder (TV film)

Bart Wars, the Simpsons Strike Back

Animovaný / Komedie

USA, 1999, 88 min

Výběr epizod je skvělý. 100%(4.6.2009)

Creator & developed: Matt Groening, James L. Brooks, Sam Simon .. Podařená kompilace. Střet s mafií považuji za jednu z nejlepších epizod seriálu vůbec. Ty zbylé patří rozhodně k tomu lepšímu, takže nevidím důvod redukovat hodnocení oproti seriálu.(26.9.2007)

• Echelon1

Absolútne nechápem, prečo sa tie štyri diely špecificky vybrané. Ale čo, sa to štyri epizódy, tak za 5. Ale fakt tomu nechápem. Nenechajte sa ale zmiasť, plagát a názov zavádza (aj keď sú skvelé), ani jeden z tých štyroch dielov nemá nič spoločné so Star Wars. Čo je škoda. :-( Taká časť by potešila.(22.7.2011)

Několik vybraných epizod seriálu, které vyšly na této VHS. Vyšlo to i u nás. // Videokazeta obsahuje díly: Střet s mafií z 10. řady - Homer dělá starostovi bodyguarda, Spasitel zabijákem ze 3. řady - Pan Burns se pokouší převychovat miláčka Simpsonových na trhače, Tajná válka Lízy Simpsonové z 8. řady - Bart s Lízou nastoupí do vojenské školy a Nemáš se čím chlubit, Marge ze 7. řady - Bart moc chce jednu videohru, a tak se jí v obchoďáku pokusí ukrást. Jenže je chycen hlídačem. Bojí se, co na to řekne rodina. // Jedná se o dobré díly, u kterých se člověk skvěle pobaví, ale přesto to nejsou úplně ty nejlepší epizody seriálu.(6.8.2007)

Díly kvalitní, ale nemám rád tyto komerční tahy!! :-/(2.7.2008)