Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  ***

  Achjo, a to z toho mohl být takový pěkný paranoidní thriller. Humoru je tam opravdu až moc a zabíjí tak většinu potenciálně napínavých scén. Vím, že to byl asi záměr, ale přijde mi, že tvůrci stejně zůstali tak na půl cesty. Člověk se u toho moc nezasměje (až na Newmanovy opilecké avantýry ze začátku), ani mu napětím nestoupne adrenalin. Vznikl tak z toho film koukatelný, vcelku slušně odsýpající, ale bohužel dost uměle a polovičatě působící. Navíc ten scénář také není z nejinteligentnějších.(22.5.2010)

 • danecek24

  21. Zlatý Glóbus za rok 1963 - cena (1) - *Objev roku (herečka) - Elke Sommer + nominace (1) - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Diane Baker(11.1.2009)

 • Foma
  ****

  Možná tak tři a půl, ale přesto se divim, že tenhle filmek neni známější vzhledem k obsazení a docela dobrej napínavosti a svižnosti. Celkem dost to připomíná Hitchcockovo Torn Curtain (taky s Newmanem) a v něčem vzdáleně North by Northwest.(19.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace