Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

heyda

Mírně podprůměrná komedie, která je ale z celé série asi nejslabší. Vtipy sem tam fajn, sem tam hrůza. Vadí mi taky herecké obsazení s Maxou v čele. Odpad je ale nezasloužený, existují mnohem horší filmy. ()

anais odpad!

Špatné herecké výkony, kýčovité prostory a křečovitý humor. Někdy se člověk zasměje, ale ne proto, že by se Troškovi po dlouhé době podařilo natočit dobrý film, ale z toho důvodu, že do scénáře vložil povedený vtip. Tento moment se stal, pokud si pamatuji, za celou dobu trvání asi třikrát. Sice je to k nevíře, ale tento díl je ještě horší než první. Paradoxní na tom je, že na prvním díle mi vadil „příběh“ složený z vtipů, tady mi vadí jejich absence. Mezi jednotlivými „vtipy“ jsou hluchá místa, která jsou bezradně vyplněna vyšetřováním znásilnění kameňákovských mužů nějakou starou paní. Snaha o plynulé vyprávění je naprosto marná. Mnoho „vtipů“ spočívá v tom, že postava na plátně řekne slovo jako „prdel“, což by asi mělo k zasmání stačit (třeba Růžičkové vtip o zelenině v prdeli je ukázková trapnost, které si v Kameňáku užijete dost a dost). Někde jsem četl Troškovo prohlášení, že Kameňáky jsou svým způsobem kritika dnešní společnosti nebo co Pokud to tak skutečně zamýšlel, potom je Kameňák krutým odkrytím podstaty našich každodenních životů – vedeme mezi sebou nesmyslné dialogy, mluvíme sprostě a považujeme to za kdovíjak inteligentní, ženeme se za penězi a sexuálním ukojením Jelikož se toto o dnešní společnosti dá opravdu říci, Troška by zasloužil Oscara za nejlepší zahraniční film. Ale jako podezřívavý divák mu nevěřím jeho šlechetné úmysly, a za jeho snahu vydělat co nejvíc na šíření opravdu hloupých filmů mu vzkazuji: „Strč si Kameňáky do prdele!“ Odpověď: „Ale jak, když už tam mám ty citrony za 80 korun?“ Hahahahahahahaha..ha. ()

honajz

O hodně slabší než první díl, který celý stál na vtipech, ale tady je pokus o děj, díky tomu vtipů míň, takže celý koncept Zlaté mříže je pryč. ()

SOLOM.

Dvojka už byla slabší, ale návštěvy v bordelu nezklamaly ani tentokrát. To samé by se dalo říci i o Pepově rodině. Modrý pramen úřadoval a nadržený tu byl kde kdo, nejen stará Kropáčková. Smůlou však je, že se většina filmu točila hlavně okolo toho a postupem času zábava přešla spíše do trapnosti. Bylo však viditelné, že nejvíc si to užíval asi sám Troška a na diváky už tak nějak hodil bobek. Protože tu bylo už i několik hodně provařených scén, které už na podruhé tak srandovní nebyly. ()

fleker odpad!

...když zakrejete kočce po narozeni voko...tak se nevyvine a zakrni...vážně by mě zajímalo, co všechno asi museli zdendovi zakrejt pantáta Troška s chotí....dyť tohle už snad ani není možný...já mu zkritizuju jedničku....von napiše dvojku...pošlu mu imejla aby přestal..sepišu xset strankovou petici, kde jenom ja sem se tam podepsal vosumsetkrat...a von jako by ty příspěvky snad skoro ani nečet neboco...a trousí..a trousí...už chapu ty rakušáky..prej VYPNĚTE TEMELIN, ZACHRANITE ŽIVOTY...maj recht...ale jenom v připadě že na nej budou připojeni ve chvili, kdy v esterajch televizi poběži Troska (..ano, čtete správně - ten háček tam neni umyslně..) ()

Bauer

Tak to je ohodně slabší než jednička.Vtipy tam jsou dobrý to jo ale ta babka, je hnusná,má divný zuby a je uchylná.Je už to takovej podprůměr. ()

ladylucifer odpad!

Po shlédnutí jedničky jsem si myslela, že už nic horšího Troška natočit nemůže. Dvojka mě vyvedla z omylu. Čím asi překvapí třetí díl? ()

PROROK14

Úplne blbý film.....neviem co na nom niektorí ludia možu vidieť. Jedna hviezda za to ze som sa možno raz zasmial. 15% ()

Tommassi3 odpad!

"Panebože, chlape, vy jste tak blbej, že mi na vás nestačej ani ty tabulky tady.." ;) Byl kdysi jeden velmi talentovaný režisér.. Jmenoval se Zdeněk Troška.. Jednoho dne však podlehl zcestné myšlence o vlastní velikosti, důležitosti a nezbytnosti, když se pasoval na tuzemského boha zábavy chudých.. Ztratil navíc schopnost sebereflexe, což je cesta do pekel v každé profesi, a tak se těm, co ho kritizují, jen směje.. I dnes však Zdeněk umí, byť už jen legraci a film mimo tabulky i mé vlastní hranice chápání.. ()

bouncer odpad!

Typická ukázka české blbosti: najde se někdo, kdo natočí film jen podle oblíbených vtipů, které už každý stejně slyšel, dobrá. Pak na to jdou davy do kina, to už je horší. A pak se na točí druhý díl a je to s ním stejné, to už je krize. ()

Hismael odpad!

Pokud znáte vtipy, které jsou ve filmu jako scénky a potřebujete aspoň minimálně dobrý děj, budete po této obludnosti zbytečně okradeni o více jak hodinu a půl života. ()

moviesfan

Vtipy, na kterých stojí celý film, jsou skvělé. Sice někdy vyzní v trapném kontextu, ale i tak se zasměji. Jinak příběh samozřejmě nestojí za nic. ()

Marek1991

Pokračovanie trápneho humoru v ďalšom diely opäť napodobnilo ten prvý, v podstate to bolo rovnaké. Ničím nezaujalo, ničím neprekvapilo, len pokračovalo v úchylných a nechutných sexuálnych témach. Avšak komédia žiadna. ()