John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

Arach.No

Arnolda mám opravdu rád, ale tohle je spíš podprůměrná komedie. zasmál jsem se u toho sice hodně, ale spíš než záměrným vtipům jsem se smál poznámkám, kterýma jsme si s kámošem obdařili celej film. V každý scéně je tolik situací, který si přímo říkají o zparodování. A nakonec jsem byl samozřejmě zklamaný, že se velký Arnold nevrátil k samopalu, ale zůstal u dětí. (Ne že bych takovej konec neočekával, ale od Mr. Universe lidi chtějí něco jinýho, než sentimentální kecy se spoustou malejch stvoření a jednou pěknou blondýnou.) I přes tohle všechno se na tuhle komedii dá dívat, což bohužel neplatí o všech Arnieho "komediích". Moc nepobaví, ale neurazí. Na sobotní odpoledne pohodová trojka. ()

1860

Když jsem tuhle komedii sledoval, nebylo mi hodně let a lidi mi říkali teenager.. V tu dobu mě Arnold ještě dokázal pobavit.. ()

Rssa

Noční můra, Arnie nasadil sleep mode a odehrál to bez zájmu, vtip chybí, děcka neskutečně otravná a hlavně ten nejklišoidnější scénář (a hlavně nezábavný), který má s Arniem co dočinění. Příjde mi to až přehnaně barevné (nechutný dozvuk 80. let). Fuj Arnie, Fuj. 35 % ()

AdamesWWE

[6/10] Na pohodový oddych a pobavenie Policajt zo škôlky postačí. Arnold hrá svoju úlohu dobre, bavil ma. Dobrá hudba, sem tam aj príjemná atmosféra. Čo sa týka humoru tak mohlo tu byť viac, nieje to nič extra, ale dá sa na tom zabaviť, pár vtipných situácií tu je. ()

Paity

Jako pravověrný fanda Arnieho to hodnotím pozitivně. Beru to tak, že si prostě odskočil od všech stříleček a akčních filmů a šel trochu ochutnat komedii. A výsledek je dle mého poměrně obstojný. ()

DocBrown

Nejvtipnější na téhle komedii je Arnieho neherectví a některé jeho citáty. Ale nutné vidět v originále, protože takhle prkenný hlas s německým přízvukem žádný dabér nemá. Nádherný most Astoria–Megler si už 'zahrál' v Číslo 5 žije. It's time now to turn this mush into muscles ()

F.W.Colqhoun

I'm back! Asi nemnoho nás, kteří soudí, že nebýt Arnieho komediální fáze, kariéra kulturisty u filmu by byla úžasná o poznání méně. Přestože příležitosti poskytnuté jeho herectví přineslo výsledky spíš komické než komediální, výsledkem je pobavení, což se v žánru počítá především. Možná se jedná o legraci z jednodušších, ale sledovat terminátora-likvidátora-predátora Arnolda Schwarzeneggera vedle metrového 'odpadu' Dannyho de Vita jako namistrované super-šlechtěné dvojče, těhotného či jako pedagoga v mateřské školce, poštěkávajícího na čtyřleté děti povely s rakouským přízvukem, funguje nejen samo o sobě, ale navíc to jeho macho trhákům zpětně i dopředu poskytuje vítaný kontrast a jemu jako osobnosti (protože o umělci nelze při nejlepší vůli hovořit) půvab, který by jinak prostřednictvím charakterů kosící rotačním kulometem v pralesích a i betonové džungli vegetaci i protivníky samostatně nezískal. Reitman je Arnoldově kariéře nepostradatelné jin proti Cameronově jang. ()

Greny

mě se tento film líbil z jednoho prostého důvodu - velký Arnold mezi ,,drobky ze školky,, opravdu originální spojení ()

Piškotka

Krimi z prostředí MŠ, nad jehož dějem se není třeba moc zamýšlet. Arnold nenadchl, ale ani neurazil. Místy celý film ujížděl do kýčovitosti, sladkobolnosti a tragikomičnosti, pro děti však dobrý příklad, jak překladnou postavou vlastně Arnold je, jak si umí poradit ve všech situacích. Překladný polda v utajení. ()

Prochy38

Tato krimi komedie je tak trošku moje srdeční záležitost. Bude to asi jeden z prvních filmů, který jsem s Arnoldem viděl. Tehdy mi nemohlo být více než nějakých 9 let. Akční a thrillerové scény nemaj chybu, k tomu kontrastní komediální prvky z prostředí školky. Ostatní komedie A. Schwarzeneggerovi už moc nevyšly, tahle byla dobrá! Stále spokojenost. Jen výtka dabingu. To jsme měli tehdy tak málo dabérů?! Nebo to stálo tolik peněz!? Otřesné!! ()

Hanes88

Policajt ze školky prostě bude pro mě vždycky klasika. Arnold Schwarznegger tentokrát v roli agenta ve školce a musím říct, že to byl dobrý nápad. Líbilo se mi to a jako rodinný film výborné. 65%. ()

J*A*M*A*L

Nebyl to takový špatný film.Se Schwarzeneggerem jsou akční filmy skvělé.Zde nám Arnold zachraňuje bandu malejch smradů opět před grázly.Film byl skvělý a já se u něj hodně bavil.76% ()

Paldiny

Keď už v akčnom žánri nebolo kam postupovať, sa rozhodol Arnie dobyť žáner iný, komediálny. Ibaže ani za výraznej výpomoci nášho krajana sa mu túto métu nepodarilo nikdy celkom naplniť. Ako tomu bolo pri Dvojičkách ani tu Arnie nevystúpil z tieňa neškodnej rodinnej zábavy čo v konečnom merítku až tak nevadí. Ako oddych Policajt zo škôlky spĺňa do bodky, poteší pár odkazmi pre dospelé publikum, malí pankharti až tak otravní nie sú a romantická linka hrá v medziach znesiteľnosti. Navyše dejové odbočky sú podriadené hlavnej zápletke a neslúžia iba ako vata čo je u príbuzných filmoch celkom bežný fakt. A finále ? Prekvapivo vygradované. Dohromady tak priemer, pred politickým aktivitami ale posledný, aspoň čo sa týka škatuľky. Čo sa týka tej druhej, tam malo ešte raz zahrmieť a to poriadne. ()

Lefty86

Já si to ted s rodinou pustil znovu a smál jsem se scénám který jsem znal, ale nějak jsem je asi tolik nevnímal. Zvedám hodnocení. Skvělá akční komedie ()

Wishkah

Slabší čtyři. Ale jinak se jedná o celkem solidni a pohodovou komedii. Takový ten film, který si sice sám člověk nepustí, ale když jde v televizi rozhodně neurazí. Arnold je fajn, děti občas otravné, ale celkově je to příjemný film ()

Damielka

Pořád jsem si říkala, kdy se policajt v přestrojení promění v Terminátora a začne těm spratkům lámat krky a střílet do nich olovo. Nakonec zůstalo u toho poldy a bylo to docela dobře. Vyklubala se z toho hodně oddychová oddychovka, která si na nic nehraje. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)