Režie:
Paul KrasnyScénář:
Ken PettusKamera:
Alric EdensHrají:
Robert Conrad, Shelley Winters, Broderick Crawford, Neville Brand, Pernell Roberts, Pat O'Brien, Sean Garrison, Dean Stockwell, Brooke Bundy, Arthur Peterson, Deidre Hall, Sorrell Booke, Ned Glass (více)Hrají
Robert Conrad
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Centennial (1978) (seriál)
Špatné je dobré (1982)
Shelley Winters
USA
Nejlepší filmy:
A Patch of Blue (1965)
Měšťáček (1977)
Deník Anny Frankové (1959)
Broderick Crawford
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Bulvární plátek (1952)
When the Daltons Rode (1940)
Neville Brand
USA
Nejlepší filmy:
Stalag 17 (1953)
Ptáčník z Alcatrazu (1962)
Tora! Tora! Tora! (1970)
Pernell Roberts
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Ovčák (1958)
Farma pod jilmy (1958)
Pat O'Brien
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Hříšní andělé (1938)
The People Against O'Hara (1951)
Sean Garrison
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bitva o Midway (1976)
Třpyt v trávě (1961)
Dean Stockwell
USA
Nejlepší filmy:
Paříž, Texas (1984)
Vyvolávač deště (1997)
Modrý samet (1986)
Brooke Bundy
USA
Nejlepší filmy:
Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)
Boj o přežití (1989)
Badatelé (1985)
Arthur Peterson
USA
Nejlepší filmy:
Volejte Northside 777 (1948)
Terče (1968)
Tvoje, moje a naše (1968)
Deidre Hall
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Pravdu zná jen moře (1991) (TV film)
Dokonalé štěstí (2014) (TV film)
Sorrell Booke
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Dobrodružství Tinyho Toona: Jak jsem prožil prázdniny (1992)
Selhání vyloučeno (1964)
Ned Glass
Polsko
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Útěk v řetězech (1958)
Šaráda (1963)
Laraine Stephens
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Průsmyk apačů (1967)
Pouze stateční (1965)
Paul Mantee
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Apollo 13 (1995)
Koně se také střílejí (1969)
Booth Colman
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Obhájce (1970)
Muž, který nebyl (2001)
William 'Billy' Benedict
USA
Nejlepší filmy:
Podraz (1973)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zabíjení (1956)
Carolyn Stellar
USA
Nejlepší filmy:
Ten druhý (1972)
Pět malých ďáblíků (1974)
Boží zbraň (1976)
Joe Maross
USA
Nejlepší filmy:
Tak mě někdy napadá (1971)
Elmer Gantry (1960)
Bohaté a slavné (1981)
James Mccallion
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Líbej mě až k smrti (1955)
Švindl (1971)