Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

• USA No Retreat, No Surrender (více)

PetrPan2

Další film, který jsem jako malej děsně žral... béčko zlatých osmdesátých let, kdy tyhle filmy vznikaly jak na běžícím pásu, ale tenhle má docela originální zápletku a své kouzlo si zachoval i po letech. Slizký záporák Van Damme je supr..., ale tahat holky za copy... no Jean-Claude. ()

JohnSmith

Jediná osoba,která tenhle film drží od odpadu je van Damme.Až to zní neuvěřitelně,ale jeho Rus je naprosto dokonale nechutný a kdyby si býval van Damme čas od času střihnul nějakýho padoucha,vůbec by to nevadilo.Jinak Bruce Lee se musel otáčet v hrobě,protože to nebyla pocta,ale potupa co tvůrci předvedli.A McKinney?No trapnost nad trapnost,což se dá říct o všech zúčastněných. ()

Brandon

Karate kultovka, včetně mikráku v záběru, nepovedený náhražky Bruce Leeho a ksichtícího se Ivana "Rusáka" Krašinskeho. ()

Kosmik 1

Z nostalgie 60% :) Za dob VHS to byl velmi oblíbený titul mého dětství. Zvláštní pocit si to po tolika letech připomenout... ()

Autogram

Na základnej sme to žrali všetkými desiatimi. Vidieť neporaziteľného Jeana-Clauda zničeného a zbitého bol netradičný až neuveriteľný zážitok, preto trochu nadhodnotím. ()

KASUGI

Jeden z mála 80´s kultů, který mě tehdá na vhs minul. Viděl jsem ho celý až nyní a teda je to vážně brutal. Nevím, co zmínit dřív? Chvílemi to vypadá jako nějaká sitcomácká parodie na bojovky ( rozhovor se šampionem v televizi, reakce lidí a poroty v závěrečném souboji) chvílemi je vidět mikrofon a ty herecké výkony... Doporučuju zaměřit se zvlášť na otce hlavního hrdiny a výše zmíněného šampiona. Některé jejich kreace ve mně vzbudily hlasitý smích. Zábavný je také blonďatý rozhodčí (s parukou?), který jeden moment dohlíží na bojovníky přesně v rytmu jejich úderů. Formálně odpad, hrozně špatný film po všech stránkách, ale právě za tu zábavnost dávám aspoň tu hvězdu. ()

m.a.t.o.

Každý nejako začínal, ale za toto sa tvorcovia musia hanbiť dodnes. Otrasný film po každej stránke, jedna jediná vec kvôli ktorej som mu nenapálil "odpad" boli na svoju dobu choreograficky pomerne zložité a kontaktné súboje. Záverečný fight Van Damme vs. McKinney je lepší, než čokoľvek z Bloodsportu, no aj tak si už túto sračku nikdy nepozriem. 10 % ()

Nepi

Jeden z prvních Van Dammových filmů,hraje tady ruskýho boxera s tvrdými praktikami,kterému nakope zadek mladej nadějnej karatista....Jedna ze zásadníc rolí,která na Van Damma upozornila!!! ()

Pecival

Co tohlecto k sakru bylo ? Ultra zlej Van Damme dostane nakládačku od 70 kg klučiny ? Na to aby to aspoň byla parodie to bylo málo ujetý a zábavný. Další díly to už byla úplně jiná kava (v tom lepším slova smyslu :) ()

ssfan

Tento film mi dlouho unikal. Koupil jsem si ho hlavně kvůli Van Dammovi, ale ten tam k mému velkému překvapení byl ve filmu jen velmi krátce. I přesto se jedná o celkem dobrý akční film, na který se i po více než dvaceti letech dá koukat. Děj je průměrný, ale souboje jsou dobré. (Jen ty zvuky měli ubrat.) Dvojník Bruce Lee sice nebyl mistrovi moc podobný, ale jinak jsem docela spokojen. S odstupem hodnotím za 3 hvězdy. 65% ()

Vercinix

Zajmalo by mě jestli ti herci v čele s panem režisérem slyšeli někdy slova jako afektovaný, přehrávání, parodie, paskvil nebo ťululum. Jestli je nikdy neslyšeli, tak jim nemůžeme upírat jejich objev a genialitu v jejich důsledném prosazování. A pokud je někdy slyšlei, tak jsou jejich nefalšovanými a nepřekonatelnými mistry, jež tyto slova přeměnili v činy!:) ()

spikey1

První film Jeana Claudeho, první z té opravdové série bojových filmů, zpětně už působí silně úsměvně, tenkrát to byl prostě top of the world! Snem každého kluka bylo, aby mu přišel duch Bruce Leeho říct ať na sobě maká jako žádný jiný a naučího nakopávat zadky. Doporučuji pro všechny fandy bojových filmů. ()

manonfire

Nene, to nebyl skutečnej brůůůklíí!!!....Nene, to není brůklí!! To je brůůůslí.....To je jedno, jesli brůůklí nebo brůslí. To totiž neni von, ten duch.....To je úplně jinej duch, ten herec!!! .........Tyvole, ale fandam , ty jo a jak vždycky udělal ten provaz, ty vole!!! ........To já taky udělám provaz.!!!........ Ty vole nemachruj, a udělej to v těch provazech!!! ......Podle mě ten duch byl brůůklí!......Tak takto nějak probíhaly debaty nás desetiletých capartů na škole v přírodě po zhlédnutí tohoto opusu. Tenkrát bych těch procent hodil asi víc.20% ()

lskala

No Retreat, No Surrender - nesmírně populární, porevoluční kopie VHS. I přes béčkové zaškatulkování, jsem se u něj vždy dokázal pobavit. Fighty v ringu jsou až na vyjímky celkem reálné. 65% - 3*** ()