Uprchlý vězeň Sam Gillen narazí při svém útěku na malý domek, ve kterém žije mladá sympatická Clydie se dvěma dětmi. O jejich pozemek má ale zájem důlní společnost a je ochotna použít jakýchkoliv prostředků k vynucení souhlasu s těžbou. Sam se s Clydií a dětmi postupně sblíží, zatímco představitelé důlní společnosti začínají chápat, že proti nim stojí velmi silný a nebezpečný protivník. Po několika pokusech podplatit Clydii a zbavit se Sama dojde ke konečnému účtování, krvavému, bolestivému, ale spravedlivému. Sam se nakonec nechá dobrovolně odvést policií, ale slibuje Clydii a dětem, že se vrátí... (Bontonfilm)

peto12

Docela tento akčný film s van Damme bol slušný. Akčné scény slušné, hlášky tiež slušné. van Damme ušiel z autobusu, kam sa až dostal k rodinke. ()

Martin741

Scenaristicky je film Nowhere to Run len dalsi VanDammovsky vyplach, to ale az tak nevadi. Je tu dostatok akcnych scen, hlavne v zavere filmu, a preto mozem kludne napisat : posledny sivy, sedivy priemerny Van Dammov film, 55% ()

Figu

Jako kluci jsme filmek neměli moc v lásce. Důvod byl jasnej. My jsme prostě chtěli vidět Van Damma od krve, jak sází někomu otočky na solar a dává mu pěstma do držky! Chtěli jsme další Krvavý sporty, Kickboxery a Dvojitý zásahy. Není úniku toho zas tolik v tomhle směru nenabídne... Dnes to vidím a hodnotím úplně jinak. Jde o naprosto špičkový akční drama, kdy nám JC chvílema i ukazuje, že si právem říkal herec a nejen karatista. Při začátku filmu a záběru na silnici, kde se k nám pomalinku přibližuje autobus plnej trestanců, jsem dostal takovou šílenou nostalgickou facku z devadesátek, že jsem si uvědomil, co že to sleduju za trhák. Nádech toho nádhernýho filmovýho období je cejtit po bytě, jako právě a čerstvě vyvařená rychlovarka po octu! Krása! I za tenhle flák si Van Damma cením, i když je fakt, že tenkrát nesahal Krvavýmu sportu ani po koule! 90% ()

DruidKarel

V době mého mládí vynikající podívaná a ani dnes to nazatracuju. Kdyby byl takovejhle film natočenej dneska, ztěží bych mudal 2*. Takhle mu dám 4*, nostalgie. Dámy prominou... ()

zette

JCVD neni moje krevni skupina. V tomto filmu jeste ani neukaze to, co mu jde nejlepe ( bojove umeni ) a snazi se to nahradit tim, co mu nejde temer vubec ( herectvi ). Jednoduchy scenar, dementni dialogy, 16 let po vzniku uz film nerekne nikomu nic. ()

Juto

Toto je druh filmu, ktorý je tak hlúpo všeobecný, že dej a názov miznú v hmle iných recyklovaných zápletiek a zameniteľných názvov. 4/10 ()

Googlak

Van Damme sa tu až tak veľa nenakope, ale hlavne sa mi páči pribeh a spoznavanie sa so svojou buducou rodinou - BRAVO!! ()

otík

Zde to Jean-Claude dokonce i celkem uhrál. Jeho hrdina se dokáže postavit za dobrou věc, aniž by předváděl karatistický balet, a přestože mu to romanticky vůbec nejde, najde ženu svého srdce. Jsou zde tvrdé souboje, které vypadají velmi reálně. Příběh není až tak stupidní, i když jen málo uvěřitelný. Jde o standartní béčkovou akční podívanou, která ale má slušné napětí a slušně nabouchaného hlavního hrdinu. Malinko mi to připomíná výborné o hodně pozdější Van Dammovo "Peklo". Hudba: Mark Isham ()

Sfinkter

Nejméně akční, ale překvapivě nejdospělejší Jean-Claudeův film. Člověk bez možnosti uniknout, který pomůže bezmocné rodině, když už sobě pomoct nedokáže. Kvalitní obsazení, dobrá hudba, škoda nelogičností a povrchností typických pro podobné snímky. Poslední zhlédnutí 1/24. ()

MiCM

Když jsem to viděl poprvé, nijak extra jsem se nad tím nepozastavil, připadalo mi to jako běžný dívatelný film. Když jsem to ale teď viděl znovu, nevím proč, ale byl jsem naprosto unešený. Velmi příjemný film, s dobrým obsazením. ()

lennyd

Sam Gillen (Jean Claude Van Damme) je převážen do vězení, když mu jeho přítel umožní utéct z vězeňského autobusu (a sám je při tom zastřelen). Sam se rozhodne zmizet z očí, a utáboří se v divočině - poblíž je jen domek Clydie (Rosanna Arquette), kde žije pouze se svými dětmi. O její pozemek má ale akutní zájem místní velkopodnikatel, který se neštítí ničeho, aby dosáhl svého. Ať Sam chce nebo nechce, je do situace zatažen a pokusí se Clydii pomoci ... Trochu odlišný film na Van Damma - abych pravdu řekl, tak podobný film spíše čekám od Stevena Seagala (dokonce jestli si pamatuji tak jeden velmi podobný natočil). Od Van Damma očekávám akční jízdu od první do poslední minuty, plnou soubojů - a ne poloromantický film bez akčnějšího podkladu. Takže jsem byl docela nepřipraven a tím pádem se trochu (dost) nudil ... ()

rockwoman

A to mě naopak moc potěšilo vidět JCVD v roli klaďase. Není tu jen mlátička bez duše, ale používá i srdce a city. ッ Jeden z mých oblíbených akčnáků s tímhle belgickým sympaťákem. ()

JohnSmith

Je děsně legrační,když se akční borci snaží hrát ve vážnějších a neakčních filmech.Zvláště pokud se o herectví snaží hvězdy akčních Béček.Van Damme tentokrát nepředvádí,kromě standartně tupého mlčícího výrazu,vůbec nic.Rosanna Arquette předvádí pouze svoje vnady,sice pěkné,ale na oskara to nebylo. Film je roztahaný a celkem nudný,jediné co zaujme je snad honička na motorce s vesnickejma poldama ()