Pokračování úspěšného kinohitu o nevlastních sourozencích, kteří dokonale manipulují s lidmi kolem sebe a ďábelsky si zahrávají s láskou a sexem. Sebastian Valmont se zamiluje do naivní Daniely. Aby získal její srdce, rozhodne se skončit se svým nevázaným životem. Jeho zhýralé sestře Kathryn se ale vůbec nezamlouvá, že dal přednost naivní dívce. Doufá, že vše překazí, když Sebastianovi nabídne dvakrát tolik vášně a sexu. (oficiální text distributora)

vendy63

Jak vidno z komentářu ,nikdo zde nepochopil podstatu filmu,a to takovou že Velmi nebezpečné známosti 2 jsou natočené v duchu (Jak to bylo dříve) . Jednoduše řečeno nejdříve se podívejte na tuhle verzi a potom na verzi s Ryanem Phillippem. Filmy na sebe budou navazovat a hned se vám to bude jevit v jasnějším světle.Jen škoda že se herci změnili . ()

Mr.FreeZer

Na tomto snímku mě potěšila asi nejvíce svůdná ale zrádná Amy Adams. Jinak toto pokračování se nemůže ani trochu rovnat prvnímu dílu, kde to všechno prostě a jednoduše funguje. ()

Pekisan

To iste ako prvy diel len to nevyzeralo tak dobre a tak to clovek proste nezozerie. Herci horsi, dialogy horsie, hudba fakt otrasna. Jedine co prekonalo uz tak dost trapnu jednotku bol zaver. Nastastie sme sa nedockali srdcervuceho zaveru ale nahradil ho viac realny a tym padom pre tento druh filmu atypicky koniec. ()

Odpadlik

Na jedničku to už sice nemá (ani tu nejsou stejní herci a navíc jde o tzv. prequel, tj. děj se odehrává ještě před jedničkou), ale i tak to díky hlavní představitelce za shlédnutí stojí. Trochu překvapivá je účast Mimi Rodgersové. ()

Quido odpad!

Film který se jenom veze na známosti prvního dílu tohoto zpracování, film který je ovšem naprosto bezchuti. Vykrádačka prvního dílu - dost divný na to, že se má jednat o dobu před prvním dílem. ()

mak.

Slabý odvar (prequel?) jedničky... některé scény jsou vykradené a většinou zprasené, herci nevýrazní a nudní, soundtrack o ničem. Ten závěr to možná trochu zachraňuje, ale jinak slabota. Pro nadržené tennagery jasná volba. ()

BDMarty007

Kumblovi Velmi nebezpečné známosti přenesly starý příběh do nové doby, trochu upravily, ale celkem zachovaly smysl a vše podstatné a přidaly velkou dávku sexuálního jiskření. Kvalitní herci odvedli dobrou práci a režisér také. Kumblovi Velmi nebezpečné známosti 2 naopak velmi obratně odstranily z příběhu vše podstatné, pečlivě potřely jakýkoliv intelektuální přesah, nastoupili herci 2-3 kategorie, díky nimž se nedostavilo ani to sexuální jiskření, ale jenom trapnost. Skutečně si nemohu vzpomenout na tak špatný herecký výkon, jako odvádí představitelka hlavní naivky. Konec je sice překvapivý, ale bohužel tomu vůbec nepřidá, spíše podtrhne předchozí. Hrůza! Největší záhadou pro mě zůstává fakt, že celkem kvalitní VNZ a velmi ubohé VNZ2 stvořil jeden a ten samý člověk. ()

ljukyljuk odpad!

Viem, že by sa nemalo hodnotiť bez dopozerania filmu, lebo ešte môže niečím prekvapiť. Ale to v tomto prípade neplatí. Tento výplod neprekvapí ničím, jedine tak zneváži veľmi dobrú jednotku. Po viac než polhodine pozerania (a to som sa naozaj úporne snažil) to išlo priamo do odpadu. ()

husoko

trapna vykradacka. vyraznejsia odlisnost scenaru oproti jednotke je je badatelna iba v tom, ze tento film ma v nazve dvojku. priserne nesympaticky "herci", ktori sa len hraju na hviezdy z prveho dielu. pre mna existuje iba jednotka, a toto je iba zly, zly, nepodareny zart. ()

Lumpus

Zvrhle sem se bavil,možná proto že se tvůrci trefili do mého typu holek takže se může právem zdát že moje hodnocení není hodnocením filmu no co už ()

LuNaj

Na skvělou jedničku to nemá, ale něco do sebe tento film má. Jenom jsem chvíli uvažoval, jestli tvůrci měli v plánu, aby snímek v celkovém součtu vyzněl jako parodie sebe samého. ()

Marrianna

Takže co na to říct? Kde pak asi jsou ty tak skvělé velmi nebezpečné známosti 1???? No čas je vzal, voda je odnesla. Ale není to tak špatné, mě se fakt nezdá. Hercům jsem jejich role věřila, a bylo to docela dobře postaveno. Já se až překvapivě docela dobře bavila. ()

Jaromír

Manipulace na druhou, můžu jen tleskat. Sice je pravda, že film je někdy opravdu jen o sexu a to dost divně ale z mé vlastní zkušenosti můžu říct, že někteří lidé prostě takoví jsou... Pro mě dobrá (a poučná) komedie s prvky dramatu, na kterou se vždy rád podívám. ()