Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Connor McLeod se po smrti svého učitele Ramireze vydává do Japonska, aby se zde naučil umění kouzelníků od dalšího nesmrtelného, čaroděje Nakana. Ten je ve své jeskyni přepaden dávným nepřítelem Kanem, kterému se sice podaří Nakana zabít, ale zůstane uvězněný v jeskyni. Nyní, o několik set let později, je při vykopávkách Nakanova jeskyně odkryta. Connor vytuší, že Kane je zpět. Blíží se chvíle rozhodujícího střetnutí... (Intersonic)

(více)

Recenze (102)

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Jako upřímně, mně se tento díl líbil ještě více, než ten předchozí. M. V. Peebles velesympatický záporák, D. K. Unger sice není krásná, ale má další přednosti. Dokonce jsem i tomu Ch. Lambertovi většinu věřil. Jo, líbilo se mi to. A dokonce i hudba byla po Queenech fakt dobrá. Minulé disko tóny vyměnily kvalitní chorály... Překvapuje mě až tak nízké hodnocení zde... ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Opět pokračování, které se nevyrovná jedničce ani o chlup, zato o kousek lepší než superšílená dvojka. Tento díl je prequelem druhého dílu, nebo-li pokračováním jedničky. Toto provedení filmu mi nijak nevadilo, spíš mi vadila suchost a obyčejnost filmu, kde nebyla vůbec cítit vůbec žádná atmosféra a ani napětí. Akce je tu celkem dost a i více než ve dvojce. Dokonce jsou dobré i efekty. Herecké obsazení krom hlavního hrdiny moc nezaujme. Finále slušné. Potěší i menší návrat do Skotska. Škoda té atmosféry, která chyběla a něco více k tomu. Film hodnotím na 45% = ** ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

První mě velmi potěšil, druhý mě nezklamal, ale třetího bych nejraději poslal do p....e. Ten mi akorát zkazil náladu na celý den. Lambertovi jsem chtěl vlastnoručně useknout hlavu sám už asi po 20 minutách a i když ze mne ten vztek už vyprchal, kdybych dneska na ulici Highlandera potkal, tak bych po něm ani podpis nechtěl. U mě skončil. ()

mrclTV 

všechny recenze uživatele

Dialógy sú na jednotku (čiže jednu hviezdičku). Už som takmer zabudol, ako slabo niektoré filmy vyzerajú. Dej som videl asi už v ďalších x filmoch predtým, jednoducho silne originálne Béčko. Predvídateľná vec, kde už na začiatku každej scény viete ako skončí. Záleží už len na tom, či tam bude aj nejaká rádoby vtipná vsuvka. Záporná postava A ide so svojimi kumpánmi B na výpravu proti H(ighlanderovi) a jeho učiteľovi J(aponcovi). Samozrejme nesmie chýbať žena, ktorá vstúpi do deja (čo by to bolo predsa za Béčko bez jednej, či dvoch posteľných scén a vyhrozovanie sa záporáka ženštine?) a navyše je dej celkovo dosť nekvalitne pozlátaný dokopy.... V akom poradí sa budú krátiť hlavy, je snáď jasné. Jedno plus som v tomto filme našiel, je tu veľa "trénovacích scén" a lá Rocky, ktoré sa dajú preskočiť, čiže film rýchlo zbehne. PS: Zaporák ma fakt nudil, ešte viac ako zvyšné časti filmu. Od celkom sľubnej jednotky je to rýchly pád nadol.... ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Prakticky to iste co jednotka len v lacnejsom prevedeni. Nie je to ziadna tragedia ale ani slava. Filmova seria o Highlanderovi ma nikdy prilis nebavila, (na rozdiel od solidneho serialu) ale tento diel som mal najradsej vdaka vtipnemu zaporakovi ktoreho si zahral Mario Van Peebles. Dnes ma film nebavil uz ani kvôli nemu a radsej si s nim a Lambertom znova pozriem pecku Gunmen. 4/10. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (4)

  • Většina záporných hrdinů, se kterými Connor MacLeod (Christopher Lambert) bojoval v tomto i dalších dílech série, má jméno začínající písmenem K. V prvním filmu to byl Kurgan (Clancy Brown), v pokračování Katana (Michael Ironside), ve třetím díle Kane (Mario Van Peebles) a ve čtvrtém Kell (Bruce Payne). (tyzmrde)
  • Natáčení probíhalo ve Skotsku, Maroku, Quebecu a nedaleko Montrealu. (Terva)
  • Jedná se o jediný film série, ve kterém má Connor MacLeod (Christopher Lambert) syna. (tyzmrde)

Reklama

Reklama