Když se dcera Scotta a Kate Johansenových dostane na vysněnou vysokou školu, je to důvod k oslavě. Dokud však Scott a Kate (Will Ferrell a Amy Poehlerová) nezjistí, že stipendium, se kterým počítali, nevyšlo, a oni jsou až po uši v průšvihu, protože si vzdělání své dcery nemohou dovolit. S pomocí jejich kamaráda a souseda Franka (Jason Mantzoukas) – kterému by taky tučná výplata přišla vhod – se rozhodnou otevřít v jeho domě na předměstí nelegální kasino. Navzdory pochybnostem se kasinu i podnikavé trojici začne velmi dařit a příjmy rychle stoupají, což však nezůstane bez povšimnutí zákeřného starosty města i podsvětí. (HBO Europe)

corpsy

Ak toto niekto pokladá za katastrofu ( nie finančnú, tou tento snímok nanešťastie je ), tak nemá zmysel pre humor. Až gýčovito nenáročný počin na poli americkej komédie, kde sa síce išlo na istotu, ale v tomto prípade, ešte raz napíšem, to nevyšlo iba po stránke komerčnej. ()

JJ.Gibson odpad!

Snažil jsem se to mít rád, pač ten nápad domácího kasina se mi fakt zamlouval, ale prostě tě nějak nešlo! Pár věcí ok, ale ve výsledku je to fakt hodně, hodně špatný... ()

kaylin

Komedie, která mě rozhodně nedokázala ničím nadchnout. Dobře, Will Ferrell vypadá postupně víc a víc cool, je zde docela příjemné cameo Jeremyho Rennera, ale v konečném součtu je to až moc tuctová a až moc nevtipná komedie, u níž jsem se v podstatě ani jednou nedokázal pořádně zasmát, protože moc nebylo čemu. ()

Aljak

Willa aj Amy mám celkovo rád, takže som sa na tento film pochopiteľne tešil. Námetovo super, ale scenár pôsobil miestami až príliš absurdne a bizarne. Aj keď mi je jasné, že to bolo cieľom komediálneho zámeru, ale niekedy je proste menej viac. Z tohto námetu by mohla byť celkom dobrá dráma (alebo aspoň dramédia). Bohužiaľ, na tej absurdnosti to u mňa pohorelo. Ako oddychovka fajn, ale zrejme nič viac. Každopádne, Will a Amy pobavili, takže najmä vďaka ním sú to aspoň 3* ()

bourec

Celkem ucházející,akorát dlouhej film,sice to obsazení je pro mě hodně na hraně,ani Ferrella,ano A.Poehler nemusim,a oblíbence rennera tady využili na tři minuty.Asi byl potenciál hodně větší.50%. ()

Streeper

Strašná blbost o ničem. Neděje se tam nic zajímavého. Will Ferrell a Amy Poehler spolu vcelku fungují, jejich filmová dcera je sympatická, ale příběh je šíleně děravý. Tvůrci se spíše soustředili na vtipy než na příběh samotný a to je na tom to špatné, jelikož ani vtipy nejsou tak propracované, aby to bylo dobré. Zasmála jsem se maximálně 2x, což by u komedie nemělo nastat. ()

Juto

Tento film je absolútna šialená jazda. Výborne som sa bavil , i napriek tomu že herečku Amy Poehler nemám rád. Stopáž je akurát tak, aby sa divák nenudil. 6/10 ()

angel74

Tady bylo založeno na dobrou komedii určitě námětem, který skýtal jistý potenciál, ale pak se to tvůrcům nějak vymklo z rukou a vyrobili z toho přisprostlou a uřvanou taškařici, které zámořská produkce chrlí jako na běžícím pásu. Prostě taková sériová výroba, neboť si to trh žádá. Já však asi nejsem ta správná cílová skupina. Kladně hodnotím alespoň soundtrack, jenž se k ději docela hodí, nicméně ani z něj nejsem bůhvíjak odvařená. (35%) ()

URBAN

Hráčské doupě je lepší než jsem čekal. Má to dobrý nápad, ale vtipem to tak úplně nesrší, na druhou stranu nestíhá člověka nudit. Mírně nadprůměrná komedie, ale větší hodnocení si asi nezaslouží. ( 26.9.17/MAC ) ()

StanislachKo

Amy je u mňa po Wiigovej najvtipnejšia žena hollywoodu, takže tu to bola tutovka, ale ako som sa bavil na Ferrellovi?! To bolo ozaj prekvapenie. Ale chudák Jeremy :-/ ()

otík

Je to dementní, sprosté, sem tam vtipné a nečekaně krvavé a objeví se tam v mini roličce Jeremy Renner. Ferrell snesitelný, Poehler trhlá. Prostě nic, co bych musel vidět dvakrát. ()

Johnny.ARN

Ďalšia tupotina od Amíkov, ale malo to aspoň zaujímavý námet. A celkom fajn vtipné scénky, aj keď niekedy sa snažili byť nasilu vtipnú. Rennerov štek zachraňoval záver. 1 z 5 ()

Mrkvič

Párkrát jsem sice vybouchl smíchy, ale v 80% byl humor teda šíleně otřesný. Dalších pár dobrých vtípků cílilo na rodičovskou výchovu a zde film ukazoval, že by měl co nabídnout. Improvizace se teda vůbec nepovedla. Hlavně mamina byla příšerná. A když všichni ječí, nadávají, mávají všemi možnými končetinami, tak to fakt vtipné nebylo. Ale kvůli Řezníkovi Ferrellovi, který má panickou hrůzu z čísel, jsem rád, že jsem viděl. Naštěstí těch 88 minut tolik nebolelo. ()

LEGACY

Zvrhlá, rošťácká komedie z hostelu Vagabond, která se bude v budoucnu pouštět znova a znova dokud ji neuvidí všichni kámoši. Takovýchto praštěných komedií je málo a najít je je sakra těžké. Zde je navíc příjemné obsazení a skvělej nápad. Ani se nebáli jít trochu do extrému. Příjemná chvilka, smál jsem se. ()

Hollohlaway

Méně přiblblý Ferrell, ale o to víc dementní scénář. V podstatě shluk blábolivých dialogů a nesmyslů, vypadá to hrozně laciné a odfláklé. ()

P1tr

Willa Ferrella mám rád, stejně tak i spoustu dalších komiků přítomných v The House, proto má očekávání byla celkem velká i po negativních ohlasech ze zámoří. Bohužel se jejich názory potvrdily a musím se smutkem konstatovat, že tato komedie, která měla na startu všechny předpoklady uspět selhala. Herci se snaží, ale ani oni nedokáží zachránit nenápaditý a líný scénář, na základě kterého vzinkl film bez výraznější tváře a humoru, který propluje vaším přehrávačem tak nenápadně, že si skoro ani nevšimnete, že jste ho viděli. Obrovská škoda a nevyužitý potenciál. ()

herr_carter

"Who's the president? Baobama"....Další typická ferrelovina, kterou hodně zachraňuje pro mě dosud neznámá Amy Pohler, která je naprosto fantastická a připomíná mi herectví Mellisy McCarthy............. moje hodnocení = 6 z 10. ()

sedm.1

Velmi milé překvapení. Od této komedie jsem vážně příliš nečekal, o to víc mě ve výsledku ovšem překvapilo, o jak fungující a zábavnou záležitost jde. Zápletka je tedy tajtrdlíkárna první třídy, na které by při nějaké podrobnější kritice nezůstala oprávněně nit suchá, nicméně v tomto případě to tentokrát ani příliš nevadilo, neboť vše ostatní působí vážně dobře. Ústřední manželský pár je skvělý, Will Ferrell mě po delší době opravdu bavil a naopak ani krapet neiritoval, a to přestože chvílemi zas zcela tupě přehrával, a Amy Poehler fakt překvapila svou sympatičností a vtipností, nicméně ještě o trochu víc, než tito dva, mě zde bavili Jason Mantzoukas a především Nick Kroll, který se tu totálně utrhl ze řetězu a jeho výstupy jsou jednoduše top! Oslovil mě ale i styl humoru, který je neočekávaně dost hrubozrný a tvůrci byli chvílemi až dost nekompromisní, což bylo ovšem hodně fajn, pochválit musím ale jinak i to, že přestože je zde středobodem zase ta „úžasná americká rodinka“, tak tvůrci se naštěstí z velké části vyvarovali tomu klasickému čůráčkování o tom, jak báječný, čestní a obětaví lidé tam, v zemi neomezených možností, žijí a opomenout nemohu ani spád filmu, kdy se pořád něco děje, takže nuda zde vůbec nedostává šanci se projevit. Závěrečný povinný happyend mi také nevadil, což se u tohoto typu komedií příliš nestává, takže sumasumárum, nejde o žádnou převratnou záležitost, nicméně to hlavní Hráčské doupě splňuje naprosto spolehlivě, je to vtipné, zábavné, má to chvílemi i slušné koule, takže proč ho nedoporučit jako lehkou, oddechovou podívanou. ()