Manželé Steve a Jossie Strongholdovi jsou na první pohled úplně obyčejní realitní agenti, když ale povinnost zavelí, stávají se z nich odvážní superhrdinové. Jejich čtrnáctiletý syn Will doufá, že se i u něj projeví superschopnosti, zatím ale k něčemu takovému nedošlo. Nastupuje na střední školu pro superhrdiny, předstírá, že zdědil po otci výjimečnou sílu. Pravdou ale je, že je úplně obyčejný kluk, co má strach ze své budoucnosti. Spolu s Willem nastupuje na střední i jeho kamarádka Layla, která dokáže ovládat rostliny. Will, Layla i ostatní prváci jsou novou školou ohromeni, škola se totiž díky antigravitačnímu pohonu vznáší v mracích, skrytá před očima veřejnosti. Hned po příjezdu do školy čeká nováčky rozřazování podle schopností, přičemž některé z nich čeká dráha superhrdinů, jiní se stanou jen jejich parťáky neboli poskoky. Willa provázejí potíže už od prvního dne, když ale začne zlo ohrožovat jeho rodinu, přátele i školu, dokáže se vzchopit a najít v sobě superhrdinu. (TV Nova)

Estrellita

Typická Disneyovská pitomina obsahující dokonale démonického Stevena Straita - a právě za tuhle pekelnou návštěvu musím nadhodnotit. 70% ()

AntonG.

Slibný nápad, který je ale totálně zabitý dětinským zpracováním. Pro dospělé prakticky nekoukatelné, i přes účast Bruce Campbella. Jo, a že je každý druhý záběr natočen s nakloněnou kamerou vážně není cool, ale spíše trapné... ()

Mrkvič

Bezvadný herci v průměrné komedii (Campbell a Russell). Teda bezvadný... V těhle rolích rozhodně vtipní a o to v komedii jde. ()

YumiOkami

skvely ‘comfort movie’. hrdinove tvorili hodne super partu. nektery momenty jsem zazila i ja (odlouceni od moji party,..), takze film byl i dost relatable. 𝗳𝗮𝘃 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗮𝘃𝘆: 𝗹𝗮𝘆𝗹𝗮 (𝗳𝗲𝗹𝗹𝗼𝘄 𝗵𝗶𝗽𝗽𝗶𝗲), 𝘄𝗶𝗹𝗹, 𝘇𝗮𝗰𝗵 彡★ ()

TO

Já se vyloženě bavil, triky pěkné, vtipy dobré, herečky krásné, ani jsem to tak dobré nečekal. Lepší a zábavnější než úžasňákovi. Takových 70% ()

T-pack

Prostě nenáročný film těžící z barevnosti a přímočarosti. Na nic si nehraje. Mě se to líbilo, i když to nebylo kdovíjak světoborné. ()

Phietros

Pěkná scifi/fantasy podíváná od Disneye, která je spíše určená mladším divákům, ale i ty starší ji bez problému snesou. Příběh je plný komiksových hrdinů, hodně předvídatelný a naprosto přehnaný na efekty. Ale své kouzlo to má, setkáváme se opět jako všude jinde s dobrem a zlem, se superhrdiny, jejich synem, který se z nuly bez schopností stane hrdinou. Příběh je postavený hlavně na malích superhrdinech a parťáků, kteří se vše kolem hrdninství učí ve své škole. Zde se zamiluje Will do pěkné slečny, která však vše předstírá a je to ve skutečnosti padouch, který bojoval s jeho otcem. Ovšem ve skutečnosti je to žena, která díky zázračné pistoli ubrala na věku. Díky ní se Will vzdaluje svým přátelům a co víc i své kamarádce, která ho tajně miluje. Nakonec pravda výjde na jevo a když všechny ve škole promění na malá miminka, Will je ten na kterém vše záleží, aby dokázal své schopnosti a stal se pravým hrdinou... ()

Timak

Na zabití času to je vcelku dobrá podívaná, ale jinak by se to dalo provést dle mého názoru daleko lépe ()

demented

Áno je to rodinný film, ale aj slušná zábava. Miestami mi fakt vadili tie pubertiacke kecy a situácie akoby vystrihnuté zo zlého seriálu/filmu (najlepšia priateľka hlavného hrdinu je do neho zamilovaná, on o tom samozrejme nemá ani páru a druží sa s inou, z ktorej sa nakoniec vykľuje mrcha a moho iných ingrediencií, tak typických pre filmy odhorávajúce sa na strednej škole). Ale naštastie sa to pánu režisérovi podarilo ukočírvať na znesitelnú úroveň a dá sa povedať, že nadhľad tentokrát nedostal na frak. Vyložeou chuťoukou je tak prítomnosť velikánov ako Bruce Campbell a Kurt Russell, ktorých postavy sú natoľko zábavné, že som si tú jednu hviezdičku naviac nemohol odpustiť. ()

Brain-D

Taková trochu namyšlená komedie ze školního prostředí, kde nechodí obyčejné děti. Chodí tam děti s nadpřirozenými schopnostmi a při jejich používání se většinou chovají dětinsky. Ale to se dá překousnout. Po vypnutí mozku a třeba o vánocích tohle pěkně bodne. Jinak průměr. ()

Danny F.

Podle mého už Russel není mladík a měl by se šetřit. Vůbec v tomto filmu není nijak zvlášť vtipný a film celkově není jakkoli extrémně zábavný. 45% ()

VanTom

Zpočátku se mi to líbilo hodně, obyčejný kluk, syn dvou nejslavnějších superhrdinů vůbec, začíná navštěvovat školu pro podobně nadané, čili takoví dětští, komediální X-Men. Pak však přišly na řadu klasické nudné filmové problémy dospívání (hezká holka mrcha, hodná tajně zamilovaná nejlepší kamarádka, looserští přátelé, šikanující starší spolužáci) a akční finále se už vyloženě nepovedlo. ()

Lukyn007

Asi je to odvážné, ale 4 hvězdy si to zaslouží. Čekal jsem naprostou ptákovinu, ale byl jsem mile překvapen. Smysluplné dialogy, skvělé obsazení a celkem z toho byla parádní podívaná. Filmu by mnohem více pomohly daleko lepší efekty. Místy to opravdu bylo do očí. Producenti tomuto snímku asi moc nevěřili. Mýlili se. ()

giovanni3

To byl ale příběh... syn dvou nejlepších superhrdinů je otloukánek a kamarádí se s ,,hrdiny,, kteří se tak maximálně umí proměnit ve sliz, ale co se nestane? On má superschopnost a ne jednu! Rázem to není ousider, ale vážený člen školy a začíná se o něj zajímat jeho vysněné děvče... to se pak nečekaně stane jeho hlavní sokyní do toho přidejme nějaký ten nosánek nahoru (a opomíjení přátel) posléze rychlí návrat k zásadám a kamarádům nějaký ten happy end a máme Školu superhrdinů... Prostě obyčejná americká teen komedie s nic moc herci zasazená do školy pro superhrdiny víc nic po stránce snénáře.. ovšem v nejedné scénce jsme se bavil + jsem čekal co předvede postava ohnivého superhrdiiny i to mne drželo u obrazovky.. Dávám 3z5 je to průměr mohlo to být mnohem lepší, ale také mnohem horší... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman