Manželé Steve a Jossie Strongholdovi jsou na první pohled úplně obyčejní realitní agenti, když ale povinnost zavelí, stávají se z nich odvážní superhrdinové. Jejich čtrnáctiletý syn Will doufá, že se i u něj projeví superschopnosti, zatím ale k něčemu takovému nedošlo. Nastupuje na střední školu pro superhrdiny, předstírá, že zdědil po otci výjimečnou sílu. Pravdou ale je, že je úplně obyčejný kluk, co má strach ze své budoucnosti. Spolu s Willem nastupuje na střední i jeho kamarádka Layla, která dokáže ovládat rostliny. Will, Layla i ostatní prváci jsou novou školou ohromeni, škola se totiž díky antigravitačnímu pohonu vznáší v mracích, skrytá před očima veřejnosti. Hned po příjezdu do školy čeká nováčky rozřazování podle schopností, přičemž některé z nich čeká dráha superhrdinů, jiní se stanou jen jejich parťáky neboli poskoky. Willa provázejí potíže už od prvního dne, když ale začne zlo ohrožovat jeho rodinu, přátele i školu, dokáže se vzchopit a najít v sobě superhrdinu. (TV Nova)

Sawy

Škola superhrdinů je neskutečná vykrádačka téměř všech (nejen) komiksových filmů,od X-menů,přes Úžasňákovi až k Fantastické čtyřce.A právě k té má kvalitativně asi nejblíž,ovšem výhoda tohoto filmu je,že jsem od něj nic moc nečekal.A dostal jsem solidně zábavnou výplňovku s fajn obsazením a moc pěknými mladými herečkami.Ovšem námět celého filmu je docela solidně nosný,takže mě docela mrzí,že z něj producenti udělali levnou taškařici (triky jsou PŘÍŠERNÉ).Tohle téma mohlo bez problému utáhnout nákladný blockbuster a docela rád bych viděl aspoň vážnější pokračování.Toho se ale těžko dočkám,takže nezbývá než konstatovat,že jsem se u filmu obstojně bavil,utekl rychle a za pár dní zapomenu,že jsem něco takového vůbec viděl.Což nakonec není nijak špatné skóre. 55 % ()

McClane

Tohle místy hodně bolelo. Naprosto neoriginální, po první 10 minutách je jasný, co se bude dít a jak to dopadne, jen ta roztomilost Mary Elizabeth zachraňuje alespoň trochu tenhle film. ()

SaNcHeZ_cz

Tak tohle ne. Předvídatelné, nezábavné a na úrovni jen o něco lepší jak Power Rangers. Ani těch pár známých tváří nedokáže vytáhnout těžce průměrnou látku. ()

frashmaker

Možná to z mého pohledu vypadá trošku dětinsky, ale prostřednictvým právě takovýchto filmů si částečně plním své sny. Kdo si nepřál jako malý být hrdinou a zachraňovat svět. Kdo o něčem podobném alespoň v koutku duše nesní stále? Tenhle film jsem si stáhl kvůli Mary Elizabeth Winstead, která se mi moc líbila ve filmu o Scottu Pilgrimovi. Tady však hrála mrchu a když je holka mrcha, neumí se mi dál líbit. Takže to chce zase pustit pana Pilgrima. Celkově vzato tenhle film nemá hluchou pasáž, je vtipný, barevný, energický, no prostě všechno to co člověk potřebuje v den, kdy mu zrovna není nejlépe. Ehm.. A Kelly Preston? Musím si s ní sehnat další film. Ale nesmí tam hrát mrchu.. ()

Paxxx.cz

Pořád nechápu co amíci na těchto filmech tipu spy kids atd mají. Sky High je jen dalším podprůměrným přírůstkem do téhle skupiny filmů o hrdinech. Chvílema se, ale na film dalo dívat a nebýt přítomnosti mé oblíbené herečky Kelly Preston asi bych ubral i další hvězdu 40%. ()

Ridick

prima komedia, skoro cely film som sa presmial a nakoniec bruce campbell... vynikajuca teen komedia po dlhom case... ()

blackrain

Will je obyčejný dospívající kluk, který řeší úplně stejné problémy, jakými jsme si prošli i my. Jenže se musí potýkat ještě s jedním a to decela velkým problémem, jeho rodiče jsou totiž nejobdivovanější superhrdinové na světě. U Willa se bohužel ještě žádné superschopnosti neobjevily. Všechno se ubírá k jasnému a předpokládanému konci. Nějaké klišé v tomhle případě taky není na závadu. Jde o pomerně zdařilou rodinnou komedii. Kurt Russell nezklamal. ()

slunicko2

Tak blbé, že chvílemi až téměř hezké... Alespoň že tam byl 18letý Michael Angarano (hlavní hrdina Will Stronghold...v českém dabingu Nezdolný). ()

Easykk

Nečekaně vtipná, místy správným způsobem ujetá, a rychle ubíhající komedie, která mě po očekávání něčeho nadmíru nechutného, potěšila tolik, že jsem si ji druhý den pustil znovu ;) A to se mi nestává!!! ()

katuska138

Hrozně milá disneyovka. Nikdo po ní snad nemůže žádat nějaké hlubokomyslné intelektuální vyznění, ale potěší a krásně se na ni kouká. ()

Falconica

špičková parodie na komiksy:-D prvotřídní kvalitní pohodová krávovina:-P já ten film prostě můžu vidět pořád dokola:-D ()

togaf

Disney je ták převídatelný. Ne, že by někdo mohl čekat originalitu od komedie pro děti, ale co třeba vtip? Vždyť se to nabízí - dělat si srandu ze superhrdinů. No třeba příště v jiném studiu. ()

CageDepp

Občas se objeví film, kde bych nečekal, že se mi bude líbit... Bylo vše předvídatelný, ale tak hezky to nějak do sebe zapadalo a herecký výkony taky fajn. Přijemný filmek. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman