Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radka_86
  ****

  Říkejte si co chcete, pro mě jako laika to byla pohodová a hodně vysmátá podívaná. Steva Martina mám ráda, film jsem se nesnažila srovnávat s tím původním ale naopak užít si "nové" zpracování. S nasmála jsem se hodně, hlavně v první půli filmu. Ty jeho překecy byly tak strašně pitomý až byly skvělý, viz třeba "děfkuju Nicol" nebo nezapomenutelný hlášky: " To máme ale dneska pěknej počas, hlavně aby nám podržel " a "celej plac je v cajku" :-) A Jean Reno byl taky výbornej i když ale nedostal tolik prostoru kolik by si zasloužil.(19.2.2012)

 • ladko
  ****

  Prekvapivo som sa veľmi bavil. Najlepšia bola scéna, keď sa Clouseau učil vyslovovať slovo hamburger. Asi ešte týždeň po filme sme na seba s kamarátmi pokrikovali "Ambugaaaa":). Inspector Jacques Clouseau: [asking Ponton about his wife] "Tell me about her". Ponton: "I consider her the most beautiful woman in the world." [pauses] Ponton: "What about yourself?" Inspector Jacques Clouseau: "No, I don't consider myself a beautiful woman."(15.1.2008)

 • nash.
  ***

  Určitě to není taková katastrofa, jakou bych podle dosavadního ohlasu čekal a to přesto, že řada forků byla trapných, řada jich nefungovala a některé byly poněkud přetažené nebo naopak nedotažené. Dokonce i přesto, že Steve Martin není Peter Sellers. Mělo to švih, několik vydařených momentů, několik výborných hlášek, a Martinova variace Clouseaua byla přes na první pohled shodné pojetí překvapivě odlišná a v některým momentecvh se mi dokonce zamlouvala víc než originál.(13.2.2010)

 • Stanislaus
  **

  Postavy, které na sebe přivolávají trapasy a samy jsou trapné mám rád, ale tohle bylo trošku víc než přehnané. Trapnou Bridget Jones? Ano! Trapného Clouseaua? Ne! Po chvilce mě ty jeho nemotornosti a slovní hříčky prostě přešly, ale dokoukal jsem to. No párkrát jsem se zasmál, ale zase bych to tak moc nepřeháněl. Zkrátka zklamání!(6.8.2010)

 • Malarkey
  ***

  Tvůrci museli mít hodně kuráže, když se rozhodli jít po stopě jednoho z nejznámějších inspektorů na světě. Steve Martin se strašně snaží napodobit Sellerse, ale moc mu to nejde spíš měl být svůj i se mi zdá že Jean Reno vypadá ve filmu nějak divně. Docela často se ve filmu objevujou výborné hlášky hlavně od inspektora :) Příběh mi příjde trochu ujetý, kdo kdy viděl aby se hrálo semifinále MS ve fotbale Francie proti Číně? Také se mi nelíbilo jak je film využit k řadě reklam...Smart, který se objevil už v řadě novějších filmech, ale to tak bývá u komerčních filmů. Je vidět, že se autoři snažili, jak sebevíc mohli. Kdyby to nebylo pokračování Růžového panthera a spíše samotný film tak by to bylo možná i na 4* --- Gluant byl v Číně. Jed je z Číny. Ti Číňani jsou z Číny. Možná je příliš dělat nějaké ukvapené závěry ale myslím si, že náš vrah je Číňan.(28.7.2006)

 • - Kevin Kline si mohl zahrát inspektora Clouseaua, pokud by odmítl Steve Martin. (Karlos80)

 • - Úvodní scéna a fotbalové mistrovství bylo natáčeno na fotbalovém stadiónu FK Teplice s ohromným komparsem teplických občanů. (Hennes)

 • - Jeden z producentů snímku, Ivan Reitman, měl zasednout také na režisérskou stoličku a do hlavní role chtěl obsadit Chrise Tuckera. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace