Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Lencha

Když jsem překonala počáteční zmatek kdo kdy proč, tak jsem se do filmu zakoukala a bavil mě až do konce. :-) Asi i proto, že mám ráda Charlize. Marton Csokas se mi také líbil. A společně jim to hrálo dobře. :-) Trošku překombinovaná sci-fi, ale zábavná. ()

LadyVader

Ojojoj.. seriálu to nesahá ani po kotníky, ikdyž se na to dá docela koukat. Trevorovi tady chybí pořádnáa dávka slizkosti. No tenhle film měl rozhodně větší potenciál. ()

Cejny

Charlize Theron odbarvená na tmavo, no to je paráda. Námět Aeon Flux je taky velice zajímavý a celkový dojem mi ani nic nepokazilo, tak nevím, proč je tu tolik negativních komentářů. ()

slovan1

Nehrát hlavní hrdinku Charlize Theron, tak bych šel s hodnocením ještě níž... Ty dvě hvězdy jsou hlavně za ní a za pár povedených akčních scén a nápadu, které byly originální. ()

OughJay

Aeon Flux je bezpáteřní vykalkulovaná hovadina, která nikdy a nikde nebude stát za nejmenší zmínku. Alespoň ne pozitivní zmínku. Zcela jistě jde o nejčernější kaňku ve filmografii Charlize Theron, která na nabídku kývla snad jen kvůli tučnýmu honoráři. Vždyť nemůže být horší pocit, než když se u sledování filmu cítíte tak trapně, že si nepřejete, aby někdo zjistil, že jste ho vůbec viděli. Nedej bože, aby vás někdo přistihl při jeho sledování... Ženská s dlaněmi místo chodidel, kostýmy smíchaný snad ze všech světovejch kultur, papundeklový kulisy i rekvizity... WTF? Ke všemu jsem si téměř do poslední chvíle myslel, že film nemá ani ten nejmenší smysl. Jednu hvězdičku zachránilo hodně těsný oblečení Charlize Theron, což je pro režiséra i produkci pořádná ostuda... ()

Chris Wulf

Nudný děj, nudné akční scény, nudná hudba, téměř nevysvětlené určité věci, které by mohly děj trochu oživit a vytáhnout film z absolutního dna béčkových "akčňáků"... Z námětu se dala určitě urvat mnohem větší podívaná. Jedna hvězdička jen za slušivé kostýmky Charlize! :) ()

misstake

Miluju překvapení. A tenhle film pro mě rozhodně velikým překvapením byl. Podíval jsem se vlastně jen proto, že tam hraje Charlize Theron a že je to sci-fi, od toho že bych měl něco očekávat mě odrazovalo méně než vlažné honocení zde na čsfd. Což jsem po shlédnutí filmu vůbec nepochopil. Díval jsem se na ten stejný film? Příběh, pro někoho možná klišé, zpočátku se to zdálo být něco ve stylu Orwella nebo Zamjatina, pak se na to narouboval Matrix nebo Ostrov, ale s tím, že si zachoval určitou originalitu. Dobrá potemnělá atmosféra, originální zbraně, zvládnuté akční scény, včetně trikové stránky. Občas příjemné nečekané překvapení v ději. Sem tam přimhouříme očko nad logikou, ale opravdu jen zřídka. Pro mě jedno z nejlepších sci-fi poslední doby. Nechápu jaktože to nešlo u nás ještě ani na DVD. Takže radím, dejte na názory zatrpklých kritiků z čsfd a budete při sledování velmi příjemně překvapeni. ()

Herráček

Přijde mi to příšerně ovlivněný Matrixem, ale nevím, jestli komix nebyl náhodou dřív, než onen snímek a tak se nechci pouštět do žádných ukvapených závěrů... Takže budu jen nadávat na tu romantiku... Vždyť to vypadalo jako takové to klasické "Byli jsme pro sebe stvořeni... A ani smrt na tom nic nezmění..." A nevím, co je to za módu dělat z komixových adaptací v podstatě blockbustery... Ale proti gustu... Na mě prostě moc růžovoučký... ()

Han22

Jako sci-fi fandu mě tohle chladným nenechalo. Chápu, že objektivně je to za míň, ale sci-fi z nějaké utopické společnosti budoucnosti je jako máku a tohle zas tak úplně béčko nebylo. Resp. na začátku jsem si říkal, proč tam cpou nějaký příběh do takovýho braku, ale on ten příběh nakonec nebyl vůbec špatný. Theronová jako akční hrdinka není zas tak extra, ale zvládá to a akce jsou tak na pomezí totální úlet a "tohle by se ještě dalo věřit". A finále... finále je parádní - jak sniperská akce, tak rozuzlení. Takže slabší, ale přesto 4 hvězdy, protože ty jednohvězdičkový a odpadový hodnocení si to nezaslouží. ()

bruceman7

Dost naivní pokus, minimálně mně to nic neřeklo. A to mám sci-fi rád. Přiznejme si - šlágr to stejně bejt neměl Někde na přelomu jedné a dvou hvězd. 30% ()

klukluka

Charlize tady byla rozkošná jako ještě snad nikdy. A na tom to vlastně celý stálo. Pak ještě na holčičích soubojích v blátě - ovšem bez bláta. Pak nějaký nesmyslný přesuny a bojový tanečky - takže vykrádačky Matrixe, Tygra a draka a kdo ví čeho všeho ještě. Úsměvná představa podoby lidstva za 400 let, reálně se před těmi devíti lety posunuli zhruba někam do současnosti - píše se rok 2014. Chlapík hledal ztracenou dceru prostřednictvím 3D obrázku zatavenýho do skla, to byl výkřik zhruba roku 2007, telefony á la současnost, zabezpečovačka v podobě nekodných šipek vystřelovaných z úlků úsměvná už v pravěku. Takže rekapitulace: polonahá Charlize, vymazlený kostýmky, všude kolem tuny leštěnýho betonu, jinak nic, nic, nic. Nic.... ()

wosho

Mě se to i místy líbilo. Je pravda, že to byla ptákovina, ale zábavná ptákovina o lásce, kterou nerozdělí ani smrt. ()

Milan25

Charlize v těsném oblečku je (jak všichni dobře víme) hezká, ale v podstatě je ona to jediné na co se ve filmu dá dívat. ()

cypp odpad!

Viděl jsem prvních 30 minut, ale troufám si to ohodnotit. Tyhle filmy prostě nejsou můj šálek čaje. ()

Kalper

Vizuálně zajímavá podívaná s velice pitomým příběhem. Špatně zrežírované a podobně i zahrané. Škoda. ()

dopita

Co k tomu říct? Je to průser. Příběh přihlouplej, akce chaotická a herci nevýrazní. A ty žvásty co jim padaly z huby, jako např. „Všichni musíme zemřít, abychom dali našim životům hodnotu“ to se mě málem uvolnil svěrač. Poprávu propadák. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)