Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Rathe

Trošku nerozumím tomu hodnocení tady. Náhodou si myslím, že Aeon Flux je velmi zajímavý a v roce 2005 taky originální příběh. Graficky je tento kousek velmi lákavý. Nejde jenom o vymyšlený svět, který je velmi impozantní. Ale také o to, že vymyslely celou kulturu, stavby, interiéry, exteriéry - prostě pecka. Dále Charlize Theron je nádherná herečka, která tomu nasazuje korunku. A příběh byl i docela smysluplný. Na to, že film nemá žádně známé tváře v obsazení, tak se to dost povedlo. A bylo tu i dost vtipných a originálních nápadů - kuličky reagující na hvízdání, zahrada s nástrahami či implantáty (místo nohou ruce). ()

aneta105

Co jsem to sakra viděla? Děj který je z roku raz dva, konec který nestojí za řeč a herecké výkony nijaké. Na 25. století jsem čekala ,,wow nápad", ale toto je max konec tohoto století takže kravina, 10% dávám opravdu z lítosti.... ()

Caesarion

Velice sexy bojovnice má dráždivé prilehave oblečení a vlasy havrani čerň. Výčet kladu tedy máme za sebou. Vše je jinak šedé jako v mlze a stráví se to rychle protože na vás film nevymysli diky bohu žádné finty. ()

Figuto

Tak pozor. Viděno o cca 12(!) let později a jen druhá polovina, ale ze dvou* zvedám. Protože Charlize Theron a už mi je 35. Člověk zraje. ()

leafroller

Líbí se mi, když si ve scifíčku dá autor záležet na drobných detailech, protože kde jinde to víc stojí za to. Total recall, 5. element, Ultraviolet, to jsou typické příklady filmů, kde se to vážně povedlo. A tento také není výjimkou. A nejen to, má i dobrý příběh, pěknou kočku a nekonečnou lásku přežívající napříč čtyřmi staletími. Navíc vás hned v prvním záběru ujistí, že to bude hodně přes čáru reality, takže se nemusíte zabývat detaily a v klidu frčíte na dějové lince směrem kupředu. Správná stopáž vylučující hluchá místa a vycpávky jen dokonává výborný dojem z filmu. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)