Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Daertelon

Bez nápadu, bez dobrých herců, bez dobrých efektů, bez dobrého scénáře, bez dobré hudby... klasická brakovka, která tu je jen proto, abychom rozpoznali dobré filmy. Neustálá nuda doprovázená nadlidsky nesmyslnými výkony hlavních protagonistů se pomalu vlévá do vtipně primitivního rozuzlení. Ten film nám nedal dokonce ani originální příběh. Hlavní hrdinka je na pěst, ať už herečka nebo role, oboje stojí za prd. Výprava je v podstatě nulová a já osobně jsem asi přehlédl nebo nepoznal, kde se ukrývá. Dalších 86 minut v prdeli... 21% a to se přemáhám. ()

johnsnow

skvelý herci, celkom slušné efekty, na nič príbeh a totálne na prd zostrihaná akcia kde víťaza zistíte podľa toho, kto odkráča. Veru slabota ale tak Theron a Csokas a tá záverečná akcia ktorá bola jak tak prehľadná vyťahuje na 2*. ()

LucLuc

Pěkné obrázky ke koukání včetně hlavní hrdinky, závěr mě nějak nepřesvědčil. JInak slušný průměr. ()

Lewaso

Velice příjemně mě překvapila designérská stránka filmu. Nádherné tvary předmětů běžných i smyšlených jako by vyplouvaly a ztrácely se zcela ve zcela přirozeném kontextu s ubíhajícím dějem. Myšlenka děje je docela originální, narozdíl od Electry neodbíhá - za mne je to 70%. ()

letfly

Navoněné, uklizené sci-fi s krásnými xichtíky. Chyběla tomu jakási syrovost a uvěřitelnost. Zápletka mohla být využita podstatně lépe. ()

pasqviL

Hrozně špatně zpracovaný film. Jejich představa filmových triků je plátno a špatná digitální úprava. Jediný co je na filmu pěkný je Charlize Theron. ()

Plague.

Kdybych mohl, dal bych ještě půl hvězdičky navíc, protože vizuálně to bylo velice dobré sci-fi. Po přečtení komentářů jsem čekal více klišé a béčkových záběrů, ale nic takového se nestalo, nevím, co na filmu všem tak vadí. ()

DooFooS

Mé hodnocení se vůbec neohlíží na scénář- ten by mě u TV neudržel ani náhodou - a je složeno pouze z hodnocení výpravy a triků a samozřejmě největší váha hodnocení spočívá na bedrech Charlize Theron, které to fakt sekne! ()

elpin

Film je rozhodně cool, ale záběr námětu je příliš široký na to aby se dal nějak smysluplně zpracovat v 90ti minutách. Pro fanoušky seriálu myslím nutnost, pro ostatní je to plytké. ()

route60 odpad!

Filmové utrpení u které si člověk říká co ještě hloupějšího jde natočit, no vždy se něco najde ale Aeon Flux je trapný hnus. ()

harycek

Přehnaná fantazie až dohánějící k únavné, nudné, nesrozumitelné a těžko stravitelné záležitosti, pouze scéna je vcelku ucházející!?!Přidám bodík za bojovky!! ()

GejmronCZ

Na první pohled musím uznat originalitu města obehnaného divokou přírodou. Typem mi to připomíná Equilibrium, že tam je politika stejná a Aeon ztvárňuje jakoby elitního zabijáka, sakra jak jim říkali....Clerik, Clerikové, tak. Docela hezká je i ta nevědomost, která mi okamžitě připoměla Dárce. Normální divák v tom nevidí nic extra, ale ve druhé části vás nutí film přemýšlet a to je docela zajímavé. Myslím, že tento výtvor je dost nedoceněný pro svou hloubku a nikdo nad tím nechce nijak přemýšlet. Opravdu super pocit, když si musíte všechno spojovat, protože film vám to odmítá spojit sám a místo toho vám nakládá další a další tajemství. Nevědomost se udržuje celým filmem pěkně, to jo. Jen škoda, že se mi to zdálo tak...jednoduché, ale zároveň složité a něco mi tam i hned nedávalo smysl, ale dodatečný komentář to vše napravil ačkoliv nebyl nějaký slavný. Pak hudba... to se přiznám, že jsem snad jen občas zaslechl něco rychlejšího v boji a pak možná něco, kde se ani nemluvilo a nic se nedělo, ale celkově inu nic moc. Tohle mohli doladit. Teď by chtělo udělat seriál z toho jak se město bude měnit. To by se ale samozřejmě muselo nést v trochu jiném duchu. Ještě dodám, že o staříkovi co na všechno dohlížel, jsem si na první pohled myslel, že tam hraje Patrick Stewart, protože neříkejte, že mu nebyl sakra podobnej kdyby byl ještě starší než je teď nebo ve ST Picard. Za mě se mi film líbil, jen to možná chtělo více procítit, sem tam asi jinej záběr nebo kameru, ale pointu jsem pochopil a zaujala mne. Jak říkám už nějakou dobu... Miluju postapokalyptický svět jakéhokoliv druhu (snad ne jen Vodní Svět). ()

vodkasesemte

2011 virus killed 99% of worlds population. Rebels emerge to challenge regime. Bregna, perfect society. They built walls to protect us. But the real problems lie within. Ppl disappear. The Goodchild regime provides for us, as long as we stay quiet. So we trade freedom for a gilded cage. Monicans. Handler. Survelliance is their greatest tool against us. S tím souhlasím. We need to blind them. We have different ways of solving problems. Yes, you ignore them. What kind of life is this? Tvl, v roce 2005 mají keramickej nuž, kterej pužívám ted. Vsadím se, že měli i rychlovarnou konvici. Námět je dobrej, zpracování trochu horší. Pak, že Ultraviolet je špatnej film. Tam si člověk užil i tu akci. This is larger than you. Shes not the only innocent person whos been killed. Nikdo není nevinnej. This is our moment. We have never been stronger. Ppl are frightened, but if we show them the way, they will rise behind us when hes gone. Do this and you will have your revenge. And we will all have our victory (just another regime change). Ready? Always. Takhle dobrej nejsem. I would keep off the grass. Policy should be reconsidered. Amateurs (2115). Memories of things that never happened. They only tell us what we need. Nothing is as it seems. This sort of thing used to be fun. Now what do I do with you? Snad nemyslela BDSM s jiným živočišným druhem. I cloned everybody. There was a complication when we cured the industrial disease. The vaccine had an unintended side effect. Sterility. Only one more generation of our species could survive. It was a desperate time. Cloning had never been used on humans successfully. But we succeeded. Now, when a person dies, their DNA is recycled. The Keeper finds a suitable couple and, using food additives, we induce a chemical pregnancy. When the woman comes in for an exam, we implant a cloned embryo. Thats what we are, copies? We are more than that (už zase). He doesnt want a cure. He want to live forever. Our minds are unraveling and every time you bring us back it gets worse. We are meant to die. Its what makes anything about us matter. Living like this is torture. We have beaten death, beaten nature. Orangután spadnul z větve. Nvm, proč bych ei nemohl brát do huby opice, když nám kazej filmovej zážitek. Whatever we are, we are not anarchists. There have to be rules. I kept your DNA hidden here, dormant. I have to end it. I have waited 400 yrs for this day. I m tired. Stay alive, Aeon. You are needed. Now we can move forward to live once for real and then give way to ppl who might do it better. To live only once but with hope. ()

Drozdo57

Na začiatku ostala moja žena v šoku, že rok 2005 nie je pred skoro 10 rokmi, ale pred skoro 20 rokmi. Zaujímavé, že som tento film na strednej nevidel, pritom by to presne zapadalo žánrovo aj spracovaním k filmom, ktoré sa vtedy páčili. Možno by som na to reagoval lepšie a teraz z toho mal nostalgiu. Keďže som to ale pozrel prvýkrát až v mojich zrelších rokoch s ďaleko vyššími nárokmi pozeral som na telku s úžasom. S úžasom, ako niekto dokázal natočiť takýto zlý film. Toto je totiž naozaj, jednoducho, zlý film. Je to zle natočené, má to zlý scenár, scény sú zlé, choreografie sú zlé, dialógy sú zlé, herecké výkony sú zlé. Scény na seba nenadväzujú, triky sú ako zo študentského filmu. Vôbec, celé to pôsobí ako študentský film. Dokonca by som povedal, že som videl dosť veľa študentských filmov, ktoré pôsobili kvalitnejšie a mali lepšie triky. Ja neviem, či sa tak veľmi snažili imitovať nízkorozpočtovosť Equilibria, alebo o čo tam šlo. Jednoducho, jednu hviezdu za to, že to bolo určitým spôsobom zábavne zlé, že som to nechcel vypnúť a s určitou nevysvetliteľnou obsesiou som to jednoducho dokázal pozerať a dopozerať. Ak ste to ale ešte doteraz nevideli, tak to rozhodne nepozerajte. Fuj. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)