Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

JendaBenda

Za mě moc pěkné! Ano, je to německé sci-fi, ano, není to super objevné, ale špatné to nebylo. A i přes příliv ne zcela pozitivních komentářů se přiznám.... viděl jsem to dvakrát a nevadí mi to :-) ()

LadyLucrezia

Už je to dlouho co jsem Aeon Flux viděla prvně, tak jsem se koukla znovu a pořád stejně dobrá vizuální řežba, kostýmky a Charlize Theron. Za tímhle snímkem nelze hledat obrovský a promakaný Matrix, tohle je prostě hlavně akční oddechovka. Potěší jedny a neurazí druhé, při prvním sledování to bylo to první, při druhém druhé. ()

nikhaj odpad!

Tazko pozeratelne, nudna akcia, bez emocii/max. tie zaporacke/ jak cudzinec ktory okolovas preje a vsimli ste si ho ale nic si nepametate. Zaujimave ze nazov filmu mi v pamäti utkvel ()

MARLENE.DAFT

Já od filmu neměla očekávání, takže proto asi nejsem zklamaná jako fanoušci komiksové předlohy. Jako oddychový akčnák, na který se dobře kouká a nepřemýšlí se nijak extra nad dějem, to bylo fajn. Na ústřední dvojici Charlize a Martona se totiž nejde vynadívat. Chemie je mezi nimi obrovská. Marton má nějakou magickou přitažlivost, přitom to není typický hezounek. Charlize je ultra sexy. Kostýmy zajímavé. ()

profeek05

Podprůměrné sci-fi, s podprůměrnými akcemi, víceméně podprůměrnou zápletkou a až na výjimky i s podprůměrnými hereckými výkony. Což mě přivádí k úvaze: za co vlastně dávám 2*? Neusnul jsem u toho, neuzíval jsem se k smrti, pár okamžiků (obvykle nějaké "důležité" zjištění) mě celkem i překvapilo a zajímal mě konec. Ale to je na dobrý film zatraceně málo. ()

TheRegres

Nooo.Mne sa tento filmicek napodiv,ozaj velmi pacil.Doporucujem vsetkym priaznivcom sci-fi.Dobre akcne sceny,zaujimavy pribeh a co je hlavne-film v ziadnom ohlade nenudi!!!!Vyborne.Davam plny pocet!:-] ()

sun.eagle odpad!

Tváří se to volkolepě, ale je to jen velkolepá kupa hnoje. Micinka Theron je to jedinné proč se na to dívat, a vlastně ani to nepřebije ty sra.ky kolem. ()

Umělec

Charlize Theron to tady moc sluší. Jinak je to průměrný sci-fi film, ničím extra neohromí, ale dá se na to v pohodě koukat. Jen hlavní hrdinka to vytahuje na trochu na vyšší úroveň, na 60%. ()

mezonek

Znáte ten pocit, kdy se vám zdá, že byste se měli raději zvednout od televize dřív než vám začne hrabat? Tak takový pocit jsem měl při sledování. Upřímně : nedokoukal jsem to ()

°°aPi°°

Charlize je tahounem filmu a snad taky jediný důvod, proč se na Aeon Flux mrknout. Ještě by za zmínku stála vizuální stránka a modifikovaná žena se čtyřmi rukami :o) ()

torn666

Opet sa raz nezhodnem z vacsonovym nazorom, Aeon Flux je kvalitne akcne sci-fi. Vobec si nemislim ze kamera bola zle zvladnuta, bojove sceny su ako aj cely film zvladnute dost dobre. Lod vznasajuca sa nad mestom je tiez ok i ked tu by som nasiel logicku vytku ohladom vstupu do nej cez tu satenovy latku ci co to bolu no vyzera to celkom pekne. Nelogiskosti v deji niesu zas dake strasne - daju sa prepacit, doporucujem nehladat ich pretoze tak vas hadam chyti atmosfera filmu ako mna a nebudete sa na neho pozerat tak kriticky. 48% ktore tu teraz ma su primalo, tak okolo 60-65 je moj verdikt. ()

Alesss

Hmmm... Asi mne v tomto filmu zajímá něco jinýho, než zde přítomné odborníky. Viděno potřetí a stále mne to baví. Po vizuální stránce nacházím nové a nové vymakané detaily ve futuristickém designu krajiny, scén, oděvů, užitkových předmětů, architektury, hejblátek… Dokonalé, originální, nikde jinde neviděné. Příběh, režie, efekty, hudba… nic z toho mne neuráží, spíš naopak. Mám pocit, že tohle bude jednoho dne kultovní film, po kterém se budou pídit nadšenci sci-fi. Howgh. ()

pupidup

dostala jsem, co jsem chtěla. Akci s romantikou na odpočinkové nedělní odpoledne. Takže jsem spokojená. Musím říci, že na rozdíl od některých nejmenovaných komiksových zpracování to mělo alespoň nějaký děj a hlavně - myšlenku, ať už jakkoli bizardní:O)Charlize je fakt kočka, filmový Trevor taky nebyl drsňák k zahození. Prostě celkem průměrné sci-fi, u kterého se nenudíte a když ano, pozornost na tu chvilku upoutá krása hlavní hrdinky! ()

Dodge-I

Jejda, takhle se predelava komix? Tak jo - barvy, tvary, triky a Charlize :-) To ostatni uz moc nenadchne, ale to nevadi... ()

DapaCz

Videl jsem i horsi. Ruce misto nohou... dobry, inteligentni kulicky... dobry. Herecky... vizualni stranka - dobry, herecky vykon - nic moc. ()

Hansolo35

Me se to libilo. Zajimave lokace, pekne akce a spravne sci-fi. A kocici Charlize, tu je pozitecek sledovat. Filmu by sluselo par minut pribehu navic. ()

AlicaFox

ja vam neviem.... potencial by to malo, namet sa dal spracovat lepsie ale lacne efekty to dost potapaju aj scenar mohol byt lepsi.. niektore sceny su vyslovene na smiech.. skoda :( ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)