Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Toshiro

Neskutečně hloupý akční scifi film. Body jsou jen za vcelku slušnou architekturu města a nějaký technický serepetičky. Byl jsem varovám předem, ale scifi filmů poslední dobou moc není, tak jsem to zkusil. Nedoporučuji. ()

maverick10

Dve hvezdicky a to jen za krasnou Charlize. To ostatni je jen marna snaha o natoceni kvalitniho filmu. Kde to vazne?? Tak predevsim v hloupem scenari, nezajimave hudbe a snahou pusobit akcnim dojmem. Neco mezi Likvidatorem(zaverecna scena na zelenem nadvori obsypanem zaporakama a hl. hrdinkou uprostred kosici tyto padouhy kulometem ktery ma snad nekonecny zasobnik a v samopalech padouchu musi byt snad slepe naboje)a Brucem Lee v zenskem podani. ()

Chen

Aeon Flux je bizarní. Ne tak bizarní, aby uspokojil fanoušky seriálu, ale naopak dost bizarní, aby zklamal některé (očividně většinu) diváky, kteří nemají s předlouhou zkušenosti. Já osobně jsem seriál příliš nesledoval, ale z filmu rozhodně rozčarovaný nejsem. Je zvláštní, je jiný, je podivný, ale bavil mě. ()

balba

Aeno Flux nabízí skvělou vizuální podívanou a dokonale natočené akční scény.Námět vychází z velmi vydařeného animovaného seriálu. ()

Figu

Hrozně mě to připomíná Ostrov, propletenej s novýma dílama Residenta, jen ta kvalita je mizernější. Digitálně přeplácaný filmy už mě přestávaj bavit a to se podepsalo i na Aeon Flux. Jinak příběh o klonech nebyl zas tak špatnej, jen mi to vždy pokazil pc "vyšperkovanej" obraz nebo třeba kamarádka s rukama namísto chodidel. To byl fakt tvrdej nápad! Chacha! Musím pochválit vzhled Charlize, která je i s tmavou škeblí cool a in... Ale jinak podprůměr a lacinost! 40% ()

Martin741

Mno zase niekto zachranuje svet ... mna to uz nebavi, to fakt musite ist taky vysoko - jak vysoko rubal vo svojich filmoch Dudikoff a potom to dopadle ? Zle nedobre, to iste aj tu . 5 % ()

honajz2

Tohle mě hlavně natáčet někdo, kdo má cit pro natáčení akčních scén. Na nich to totiž stojí a padá a tady většinou vypadají opravdu mizerně a nepřehledně, takže mi nakonec bylo fuk, kdo se s kým mydlí, protože komu jsem měl fandit bylo jasné a ony ty souboje vždycky nějak dopadly. První půlka mě vlastně, když pominu úvodní scénu, vůbec nebavila, protože to dlouhou dobu vypadalo jako nejtuctovější možný akčňák, který se odehrává ve vzdálené budoucnosti a ve kterém jde jen o to, co se řekne na začátku a nic víc z toho nevypadne. Jenže v té druhé se to naštěstí nějak rozjelo a i přes zmršené akční scény mě aspoň upřímně bavila ta omáčka okolo. On ten příběh totiž má něco do sebe a nepřišel mi ani tak moc blbý, aspoň teda na akčňák. U tohohle žánru se fakt nedá očekávat žádná větší logika a dokud toho hloupého není až moc, tak s tím problém nemám. Druhá půlka mi dojmy teda spíš zachránila, ale stejně ne na tolik, abych dal aspoň tři hvězdy. Přemýšlel jsem o nich, dokonce jsem o nich přemýšlel docela dlouho, ale přijde mi, že toho povedeného je tam na ně málo a dojmy na takové hodnocení z toho taky nemám. I když teda Charlize Theron byla fajn a z herců se tu aspoň objevil Alan z Peep Show. Lepší 2* ()

Jimmi

Aeon flux je film s nie moc originalnym nametom ale za to s peknou Charlize theron a s akcnymi scenami ala stare casi pana guvernera arnieho(Komando),cize 100 nasobna presila ktore je totalne slepa...a vela toho netrafia,ale zato pekne umieraju.Prva polovica filmu bola dost nudna ale v druhej polovici je film celkom zaujimavy.Celkovo to vidim tak na neuplne 3 hviezdy. ()

bukowski83

No doprdele co to jako mělo být, nikdy nepochopím, kde se berou peníze na natáčení takovýchto braků. To bych je radši promačkal na blikátkách, než je investovat do téhle slátaniny debility a blbosti. ()

C0r0ner

Na Aeon Flux jsem se dost těšil a proto jsem byl hodně zklamaný. Ten scénář jsem v obměnách viděl už tak v deseti filmech a to zpracování hraničilo s nízkorozpočtovými krátkometrážními filmy lidí, kteří si doma na počítači chtějí něco vytvořit. Jedna hvězdička za Charlize Theron a druhá za to, že to nebyla až taková nuda. 45% ()

Wormboy

Cakal som nieco obdobne ako Catwoman,ale tajne som dufal, ze Ch. Theron ma viac rozumu ako H. Berry a ze by sa nedala nachytat na totalnu blbost. No, Aeon Flux urcite nie je uplna blbost. Ma to v podstate aku taku myslienku, hlavu a patu, da sa na to kukat, je tam zo zaciatku celkom nadupana hudba, atmosfera celkovo pripomina dost Equilibrium,az na to,ze nech sa Charlize snazi ako chce, Christian Bale z nej nikdy nebude :) Problem je, ze vsetko sme uz videli tolko krat a mnohokrat v lepsom podani,ze neviem preco to opat opakovat a horsie...Kazdopadne, cakal som nieco podstatne horsie a ked som dal Catwoman 0,5,tak nemozem dat teraz menej ako 2! ()

Fallen_One

Občas patetické, trapně filozofické, ale vesměs si to udržuje standard průměru. Ten film mi kvalitou hrozně připomínal Elektru. Ty komiksy by se měly zfilmovávat pod taktovkou někoho...zručnějšího. ()

pakobylka

Myslela jsem, že uvidím film, ne počítačovou hru. Mám ráda stylizované post apokalyptické snímky - a nevadí mi, když roli akčních hrdinů převezmou ženy. Konec konců - je na co koukat, což ocení především diváctvo opačného pohlaví. Jen nemám ráda, když se forma (jakkoli jejímu vzhledu nelze nic vytknout) snaží nenápadně znehodnotit obsah, zatímco by logicky měla spolupracovat. Ve výsledku sice obsah zvítězil, ale jen o prsa Charlize Theron. ()

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)