Fotografka Rafi (Uma Thurman) je velmi atraktivní 37-letá žena. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou terapeutkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového muže, který jí zase vrátí chuť do života. A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím a přitažlivým Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je o 14 let mladší. Na pravidelných setkáních s terapeutkou Lisou září Rafi štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu, včetně pikantností. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme velmi rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn! Je vůbec možné se s takovou situací vypořádat? Snadné to asi nebude, když už i tak zkušená terapeutka potřebuje terapii... (oficiální text distributora)

sharky

75% Tohle jsem nečekal, to je naprosto výborná komedie. Konec je sice zbytecne natahovanej a patetickej, ale za to herecky obsazeni je dokonaly. Scenu, kde Uma vypravi Meryl o sexualnich hratkach s jejim synem zahrala Streepová naprosto dokonale, ty její grimasy jsou na Oscara. ()

Flego

Asi som sa zamiloval do Umy Thurman... Sledovať všetky jej scény s Meryl Streep boli ozajstným pôžitkom. ()

poz3n

Příjemně zvláštní film. Uma je tu neskonale sexy, režie, kamera i střih působí energickým mladickým dojmem a vlastně celý film působí tak trochu jako debutová deska nějaké cool kapely, která ještě nemusí překonávat sama sebe a může jen překvapit. Scénář nápaditý, pravdivý, inteligentní a zároveň odlehčený. A krásný konec. 8/10 ()

Sofia

Tenhle film se tak nějak plácá mezi romantikou, kýčem, drama a komedií a nemůže se rozhodnout, čím chce vlastně být. Nejvtipnějším momentem byla polská babička, mlátící se do hlavy pánvičkou...jako celek jen průměr nad průměr. ()

mm13

Skôr než komédia je to taká úsmevná (do akurátnej hĺbky ponorená, filmárskych podrazov prostá) sonda do nevyrovnaného vzťahu a tej romantiky je tam asi toľko, koľko jej hlavným hrdinom život dovolí. Aj preto vzhľadom na žáner a môj vzťah k nemu vzácne štyri hviezdičky, podporené výkonom šarmantných dám a hlavne - ZÁVEROM! Je osviežujúce, keď ná(s)m aspoň z času na čas ne(s)klamú. ()

Shaqualyck

Nikterak vyjímečná, rutinní řemeslná romantická komedie, která stojí za pozornost jen kvůli sympatickému výkonu Meryl Streep. Tahle dáma mohla v pohodě odtáhnout celý film sama. A je velká škoda, že její postava nedostala více prostoru, protože do příběhu perfektně pasuje, skvěle ho odlehčuje a hlavně mu dodává jiskru. Takže když ve druhé půlce filmu scénárista naprosto nesmyslně odsune její charakter na vedlejší kolej, začne se z příběhu vytrácet humor a tak jen čekáme, až ústřední pár po schematické a předvídatelné sérii "zvratů" nakonec dospěje k závěrečným titulkům. ()

Lacike

Posledny film v ktorom vyzerala Uma bozsky a zaroven jej posledna fakt velka pecka. Taka serioznejsie pojata romanticka vztahovka s obcasnymi humornymi situaciami a nie uplne sťastnym ale realnym vyustenim vztahu dvoch ludi, ktorych deli väcsi vekovy rozdiel. Ale zase tak velky nebol, tak to snad mohli nejak prekonat. To by uz ale potom bola klasicka filmova romantika. No co uz. 8/10. ()

5150

Uma Thurman a Bryan Greenberg jsou hezký pár a moc jim to spolu sluší, humor je inteligentní, jemný a Meryl Streep? Jasně, skvělá! ()

MoiJe

Velmi pekne, velmi vtipne. Koniec sa mi az tak nepozdaval, ale niektore scenky stoja za to (Rafi na navsteve v jeho byte, priznanie terapeutky,...,...). Doporucujem. A inak suhlasim s Adrian, ze ide v podstate o "dospelu" romanticku komediu... prijatelnu i pre teens. PS: Niekde som citala ze Rafi mala povodne hrat Sandra Bullock. Tjo, ved to by bol uplne iny film. O nejakej pojasenej skoro-styriciatnicke, si myslim. ()

murakamigirl

Musím zdôrazniť, že nebyť velezábavnej mimiky Meryl Streep a rozkošného výkonu pôvabom prekypujúcej Umy Thurman, šla by som určite na ***. Bola by to len (?) ďalšia neškodná, milá komédia o vzťahových patáliách, nespôsobujúca výrazné brušné otrasy, ale zato uspokojivo úsmevná, s jednou dementnou vedľajšou postavou, no zato s veľmi ľudsky, trefne a vydarene napísanými ústrednými charaktermi (Rafi, Lisa). Lenže, skvostná mimika Meryl Streep a rozkošný Umin výkon tu sú. Obsadenie tu hrá i trikrát zásadnejšieho činiteľa, aký predstavuje scenár. Fakt. Tieto dve ženy sú alfou a omegou (príde iba mne humorný tento výraz?:)) príbehu, celý film z nich čerpá a visí na nich aspoň tak ako sa to deje u ústredného páru. No a na tieto dve ženy je tu radosť pozerať. Široké slnečné úsmevy Umy rozžiarenej ako americký vianočný stromček v strihu s bezradnými kukučmi a zúfalými rozpakmi Meryl robia zo sedení, ktoré by iste mohli byť aj zábavnejšie či vyhranenejšie, skvelú zábavu. Streep a Thurman dodávajú "Prime" úprimnú iskru a kúzelný elán. Preto je to tak príjemná- aj keď štipku natiahnutá- NADpriemerná oddychovka. ()

JayZak

Ano, není to "klasika" ve stylu hollywoodských patetických bullshitů, ale i tak mě to nepřesvědčilo. Uma Thurman je sladká, a pro roli se celkem hodila, Meryl Streep nedostávala moc prostoru a hlavní mužský představitel Bryan Greenberg je pro roli spíše nevýrazný a nějak jsem mu to nevěřil. Právě proto, že se to liší od všech těch Krásných pokojských, mělo to potenciál být mnohem chytřejší. Třeba z psychoanalitických sezení se dalo vytřískat mnohem víc a nějaký ten vtip by taky neuškodil. Takhle je to jenom průměrná, lehce vybočující romantika s pro mě až příliš velkou dávkou cukru. Ženám bych to ovšem doporučil, protože ty většinou sladívají více než muži :). ()

Padme_Anakin

Příjemná romanťárna a vtipná komedie v jednom, k tomu tedy hodnotím kladně elegantní závěr, moc pěkný. Uma Thurman mě pravidelně odbourávala, ty její výlevy u psychoterapeutky Meryl Streep byly k popukání. Musím přiznat, že mi bylo paní doktorové svým způsobem líto, přesto jsem se na její účet bavila. Herecky velmi vydařené, parádně napsané dialogy i hezky natočené, v takových těch drobných detailech/záběrech úžasné, no a hudební podmaz skvělý (I wish you love, Rachael Yamagata). ()

Ajinka126

Uma Thurman je ten typ holky, která se nehodí ke každému herci. Šel by k ní nějaký uvědomělý, zkušený a hlavně starší muž. Je tedy pro mě, jako pro diváka, těžké přijmout vizi režiséra Bena Youngera, která je zcela v rozporu s tou mojí. Ale naštěstí mě přesvědčil, že se mýlím! :) .. ()

Pishin

Pomerne vtipna a uvolnena romanticka komedie o jednom vztahu kde mezi partnery je rozdil 14let . Prijemne jsou i herecke vykony vsech zucastnenych. Takze pokud si budete s partnerkou ukratit nedelni odpoledne toto je skvela volba. ()

F.man

Děsně nevyrovnané - silný moment, slabý moment, silný, slabý... Přesto dobře koukatelné. Tři hvězdy za průměr. By the way, things to avoid: beginning sentences with 'my mom... ()

spaceboyCZ

Konecne po dlouhe dobe opet komedie, kterou si urcite pustim jeste nekolikrat. Zadny patos, ktery vykvasi po prvnim shlednuti a pres noc na nej clovek zapomene... ()