Příběh jednoho zvláštního léta podle bestselleru Ann Brasharesové. Čtyři dlouholeté přítelkyně se musí poprvé rozejít na delší dobu. Na společném nákupu objeví podivné džíny, které všem perfektně padnou. Rozhodnou se toho využít a zůstat díky kalhotám v kontaktu. Každá dívka si džíny ponechá na týden a uvidí, jestli jí přinesou štěstí, pak je pošle dál. Za každým týdnem se skrývá příběh a i když mezi kamarádkami leží mnoho mil, stále existuje pouto v podobě putovních kalhot, které jim umožňuje sdílet radosti, lásky i strasti. (oficiální text distributora)

Warapeidza

Je to blbost, ale docela dobře koukatelná :). Taková pěkná oddychovka na dobu, kdy už opravdu nemáte chuť na nic náročného... Nic víc, nic míň. ()

vernerka

Film, který na mě neuvěřitelně zapůsobil svým kouzlem. Ve svém žánru (dívčích romantických filmů) rozhodně patří mezi nejlepší... Netvrdím, že se jedá o vrchol kinematografie, ale je příjemné ho alespoň jednou vidět. ()

Gabri-ela

Upřímně jsem se na tenhle film dívala jen kvůli Alexis Bledel... Celkový dojem z jejího výkonu mi dosti kazil dabing Lucky Vondráčkové, který se k ní prostě absolutně nehodil (pravděpodobně hodnotím taky pod vlivem Gilmore Girls, kde jsem zvyklá na Kláru Jandovou). Nicméně její "příběh" byl téměř nejméně zajímavý ze všech 4 paralelně se odvíjejících, totálně mě naopak dostala Tibby a Bailey - holčička s leukémií, tam se divák mohl kochat dosti přesvědčivými hereckými výkony - no jeden kapesník mi nestačil :) Celkově průměr, na dívčí romanťárnu to překvapivě mělo i hlubší myšlenku... ()

mia.com

Četla jsem všechny 4 díly knižní předlohy a tento první díl si s knihou docela rozumí (což se o druhém říct nedá). Sedlo mi tam obsazení, děj podobný knize i písničky. To ale nemění nic na tom, že film mám sice ráda, ale mohli z toho rozhodně vytáhnout víc. ()

lilylove

Mělo to pointu a smysl a hlavní herečky mi byli opravdu hodně sympatické až na Alexis Bledel která mi byla sympatická tak napůl.Ale bylo to celkově i dost nudné.....Znovu bych to vidět nemusela. ()

P@\/EL

Osobně mi nevadí tyto teenagerovské filmy, pokud nabízejí dostatek srandovních scének a neméně vtipných hlášek, nicméně v tohle případě to bylo s humorem slabší. Film aspoň trochu zachraňuje fakt, že se skládá ze 4 souběžných příběhů s všelijakýma zápletkama, takže díky neustálým změnám prostředí a charakterů jen tak nenudí. ()

stepma

Nesnáším přemoudřelé teenagery, kteří vykládají, že nevědí, kdo jsou a mají touhu uvědomovat si sebe sama. Ke konci jsem se modlila, aby auto s hlavními hrdinkami havarovalo a byl už konečně konec. ()

ardeas

ako náctiletá som tento neskutočne film baštila, tiež som mala partiou kamarátiek, každá iná, asi preto som na ňom tak lipla. No už som stará koza,... ale rifle, čo by mi vždy sadli, nech priberiem akokoľvek by som brala vždy :D ()

Dart

Nečekal jsem od začátku nic převratného, taky to není. jen to zkrátka docela pěkně ladí, že jsem potřetí zkouknul snímek a pokaždé příjemně rozčarován. rozhodně jsem to moc dobrý film pro nedělní odpoledne, když se nechystáte do pařáku ()

tulkas

V tomhle filmu se opravdu nic neděje. V Pánu prstenů se nic neděje (jenom se tam chodí, chodí tam i stromy), tady by ta chůze stromů děj jednoznačně oživila. A ta jedna *? Asi víte za co. ()

Candyman6

Jedna má zadek jak vrata, druhá nemá žádnej, ale všem ty kalhoty perfektně padnou :-))) to snad ani nepotřebuje další komentář. ()

cachanell

Docela obyčejně milý a příjemný film. Trochu moc efektů na city, ale budiž. Klidně se kouknu ještě jednou, možná až budu mít chvíli náladu jen se tak koukat na cizí příběhy a moc nepřemýšlet. ()