Příběh jednoho zvláštního léta podle bestselleru Ann Brasharesové. Čtyři dlouholeté přítelkyně se musí poprvé rozejít na delší dobu. Na společném nákupu objeví podivné džíny, které všem perfektně padnou. Rozhodnou se toho využít a zůstat díky kalhotám v kontaktu. Každá dívka si džíny ponechá na týden a uvidí, jestli jí přinesou štěstí, pak je pošle dál. Za každým týdnem se skrývá příběh a i když mezi kamarádkami leží mnoho mil, stále existuje pouto v podobě putovních kalhot, které jim umožňuje sdílet radosti, lásky i strasti. (oficiální text distributora)

Pitryx odpad!

Jen půl hodiny jsem vydržel tohle bezduché tlachání o ničem. Ale chápu, že kategorii pro kterou je to určeno to asi bavit bude. 201311180/0 ()

PlysovyMacko

Ako názov napovedá , film je o štyroch kamaratkach tráviacich leto každá inde a vzájomne si posielajú magické džíny, ktoré nosia šťastie a sadnú každej z nich. Dievčatá prežívajú strasti a radosti dospievania, prve lásky, priateľstvá a rodinné problémy. Film sa bude páčiť dievčatám a mladým ženám. Najviac ma bavila linka s Bailey a Costas bol pekný. Ide o oddychovku, takže na konci sa všetko vyrieši a film pohladí na duši. ()

Chladek

Ja nevim, zpočátku se zdá film další bezduchá kravina jako ty s L. Lohan, ale tady je kupodivu i něco víc. Jeden příběh je čirá romance, druhý pravý opak, třetí je plný zoufalství......jako celkem tak dokola se mi to líbilo. Hlavně A. Bledel a A. Tamblyn. Nic moc extra, ale taky žádná hrůza. ()

Seuata

4 příběhy různých dívek, kterým záhadně padnou jedny kalhoty, ačkoliv každá má postavu úplně jinou. Každá dívka si v životě prošla něčím jiným. Lena je ostýchává, Tibby je uzavřená a má svou hlavu, Carmen má skryté problémy s rozvedemými rodiči a Bridget utíká sama před sebou, vyhýbá se minulosti, protože se jí zabila máma. A tyto kalhoty holkám překopou život tak, že se budou muset postavit tomu, čeho se bojí. Příběh o přátelství mladých dívek, které si navzájem pomáhají a jsou tu jedna pro druhou. Pěkně zpracováno, dobře se na film dívá. ()

V4nd4l

Nemám rád romantické filmy a už vůbec ne filmy, kde jsou scény, které by měly přinášet nějaké ponaučení a už vůbec nemám rád dojemné scény. Film jsem shlédl čistě ze zvědavosti, abych poznal co je podle romanticky založených teenagerek dobrý film a jakkoliv to není můj kornout zmrzliny, musím říct, že je udělaný zajímavě (příběhy se střídají, takže nezačnou nudit) a s ohledem na cílené publikum dobře. Další klad jsou hudební scénky, protože u některých hrály docela dobré písničky. Takže podtrženo a sečteno - dobrý film ale ne pro mě, což bohatě stačí na 3 hvězdičky. ()

DandaPiper

Ten film je takovej nudnej, ničím nezajímavej a o ničem, ale holky jsou všechny různý, takže aspon´ na něco se dá koukat. Je to takovej průměr na trávení po nedělním obídku. ()

Sakyvanity

Strašně hezký film. Úžasné obsazení a čtyři hezké příběhy. Lenin příběh byl nejhezčí, taky bych chtěla zažít takovou letní lásku. Příběh Tibby byl velmi dojemný, moc se mi líbil. Příběh Carmen.. Nijak zvlášť se mi nelíbil, nebavila jsem se tolik. A příběh Bridget byl fajnový. Mám ráda Blake, takže jsem se i ráda jen dívala. Rozhodně si film zase brzy pustím.. ()

mijano

V celku prijateľná oddychovka. O ľudských vzťahoch, keď na niektorých pozeráme, že sú divní a pritom stačí len nejaká náhoda a uvedomíme si, že nie je dôležité, že niečo robíme, ale to, prečo to robíme. Film bol celkom dobrý, ale jednotlivé deje boli až príliš odlišné a kontrastné. ()

Hrus

Ústřední čtveřice hereček se shodou okolností prosadila do hl. role v TV seriálech. Amber Tamblyn - Joan of Arcadia, Alexis Bledel - Gilmore Girls už se díky těmto seriálům prosadily před natáčením tohoto filmu, zatímco seriály s Blake Lively - Gossip Girl a America Ferrara - Ugly Betty se točily později. Shodou okolností jsem však tento film viděl před Joan of Arcadia i Gilmorkama, takže sem se zde setkal se všemi čtyřmi poprvé. A nebylo to špatné setkání. Škoda jen, že místy mi pomalé tempo filmu trochu vadilo. Přeci jen, příběh je roztříštěn mezi 4 děvčata... Samozřejmě, že již zde je nejvýraznější Alexis Bledel. ()

Iswet

Přiznávám se, že ve 13ti letech se mi tato kniha jevila jako největší trhák co jsem kdy četla. Teď, téměř po osmi letech, si už nejsem tolik jistá. Možná to je tím, že kniha má vždy své kouzlo a filmové zpracování se nějak nechytá. Ale ruku na srdce. Která 13ti letá dívka by si v dnešní době přečetla knížku, když se na to může mrknout v TV??? ()

Nikiko

Sympatická čtvěřice kamarádek prožívá obvyklé trampoty svého věku. Většinou je to milé i zábavné a občas dokonce dojemné. Nečekala jsem, že se mi to bude tak moc líbit. ()

Carnosaurus

Lehce stravitelný film, přesně dělaný na sobotní odpoledne. Snímek je doslova prošpikován sympatickými postavami a plyne tak nějak sám. Občas ukápne slza, občas se roztlemí pusa, občas hlava kýve pod vlivem chápavého přitakávání nad osudy hlavních hrdinek, které jsou krásné a divák si k nim dokáže během sledování vytvořit vztah. Největším esem je Blake Lively, která se neztratí i vedle profláklejších tváří Alexis Bledel a Amber Tamblyn. Je to příběh o ženských, pro ženský, ale já ho jednoho sobotního odpoledne viděl taky a nezabilo mě to. ()

JackieBliz

Pro mladé dívčí romantické duše. Možná i chlapecké :) Co já vím. Pěkné obrázky Řecka. Rozřešení prekérních situací a trošku ze života. Dost koukatelné ale i přislazené jakýmsi podivným hořkým umělým sladidlem. Žádný medík. Trošku trapné ve chvílích, kdy se Blake Lively snažila o cosi s kýmsi. Ale Alexis Bledel to tady sluší:) ()

TheMe

Průměrný americký film, který jsem viděl vlastně jen kvůli Blake Lively.. Spojení několika životních příběhů, které po celou dobu, až na posledních pět minut, spojují vlastně jen obyčejné a docela ošklivé jeansy, které spolu s dopisem kolují mezi čtyřmi slečnami - takhle bych film popsal já. Zároveň říkám, že číst takový popisek, film si nepustím, což by ovšem byla škoda, protože je kupodivu velmi koukatelný. Z toho vyplývá, že je lepší nečíst můj komentář :-) ()

rytir1

Čert vem jestli je to film jen pro baby..ale panebože Alexis zůstaň jen u gilmorek, protože tobě prostě nic jiného nikdy líp nepůjde. ()

Spenatka

K filmu Sesterstvo putovních kalhot jsem se dostala náhodou. A pro mě patří mezi nejlepší holčičí filmy. Ukazuje i opravdové problémy, kterými se občas musí člověk probíjet. Hlavní hrdinky nejsou všechny vyhublé modelky a ani se nechovají jako průměrné hrdinky filmů a seriálů. Měla jsem pocit, že se dokážu vžít do každé role čtyř děvčat. Nemám ráda obvykle pojmy romantická komedie, protože se jedná o kýčovitou romantiku a komedie... obvykle chybí humor. Tady nechybí emoce, romantika, humor, kamarádství, určování priorit... mimojiné s nějakým morálním ponaučením. ()

mandella

Naslazená americká blbina, která naštěstí zachytila jakýs takýs vývoj postav díky jedněm gatím. No premisa teda nic extra, jednotlivé příběhy nevyvážené, naivní, ale dalo se to přežít. Jako film k žehlení je to dobré :-) ()