V tom domě straší!

• USA Monster House (více)

Některé domy jsou strašidelné. V některých nejen straší, ale jsou také pořádně hladové. Jeden takový má přímo přes ulici chlapec Walter. Když se tam vydá pro míč, tak se majitel domu Nebbercracker rozčílí a pak se zhroutí, takže ho sanitka odveze do nemocnice a dům zůstane prázdný. To je jedinečná příležitost vydat se na průzkum. Je jim jasné, že to nebude legrace, když vidí, jak dům pohltí rockera Kostru. I je nakonec děsivý živý dům spolkne a Walter s Buřtem a Jenny se rozhodnou s ním bojovat. Počkají, až usne, a najdou tu nejen fotky sousedovy obří manželky Constance, o níž se povídá, že ji muž zabil a snědl, ale také sklep plný rozbitých hraček a kostru pohřbenou v betonu. Nedlouho poté se vrátí pan Nebbercracker a svěří se dětem se svým děsivým tajemstvím. Pak se rozhodne s jejich pomocí vyhodit dům do vzduchu. Ten se však nehodlá vzdát bez boje, a tak se v ulici brzy rozpoutá ta nejpodivnější bitva, jakou kdy svět zažil. (Nova Cinema)

dagyšpandr

V kině jsme byli jen tři. Já a jeden mladší pár(+ uvaděčka důchodkyně, ale ta se nepočítá). Díky vyprázdněnosti sálu jsem měl ze snímku intenzivnější zážitek, než kdyby tam se mnou byla vřískající mrňata. "V tom domě straší" je nádherná hororová pohádka, jejíž kvality ocení spíše starší divák. Kdyby mi bylo šest, utekl bych z kina hned po děsivém snu jednoho z hlavních hrdinů. 8/10 ()

Ocampa

3* hlavne za technicke provedeni, dobrou hudbu a docela zajimavy pribeh, az na... je to hrozne detske ;-( pritom deti by se na tohle asi nekoukali ;o) nejhorsi byl asi ten konec, zacatek byl docela zajimavy ;o) ale asi bych se ani jako dite nebal ;o) ()

Metou

Kvalitne zvládnutý animák s dobrým nápadom, z ktorého však išlo vydupať oveľa viac. Animované filmy natáčané so živými ľuďmi sa stávajú čoraz obľúbenejšie, no u mňa tá "živá" animácia hviezdičku odoberá. 75% ()

zekon

Tak začátek byl odpuzující, divná animace, do očí bijící výtvor pro 3D (vyděl jsem pouze na TV z BD), ale pak mě tento horror pro děti dostal. Něco co nesmrdí Shrekem, Dobou ledovou apod, jiný styl animace, dobrý příběh a fantasticky naanimovaný bubákodům. Jo dobrý kus se skvělým zvukem. ()

Diceros

Jak tu čtu komentáře tak nevím zda jsem mimo já, nebo ostatní... Film není nijak špatný, ale ani dobrý. Je sice pěkné vidět animák na jiný styl, než jsou ostatní, ale nijak výrazně mě tedy nezaujal. Občas dobrej vtip, nebo hláška, občas zajímavej nápad. Ale žádný strach, žádná zábava, ani poslání. Nic co bych si vryl do paměti, nebo něco kvůli čemu bych měl film vidět znovu. Řekl bych, že film je určen spíše menším, kteří se chtějí bát, ale jak tu čtu asi se pletu. Možná bych si jej více užil ve 3D. Možná nebýt přehnaného crazy finále vystřiženého jak ze starých hororů... Možná, možná, možná... U mě za 3*. ()

zeromen

Oba palce nahoru, pěkný animáč kerý se povedl. Robert Zemeckis a Steven Spielberg. To mluví za vše, kvalita zaručena. ()

Holly_Molly

Na to, že se to tváří jako film pro děcka, je tu fakt hooodně černýho humoru a já to totálně miluju! // B: Ale no tak DJ, jsi jenom špatnej z toho, že jsi zabil člověka...ale život jde dál...ten tvůj.....// K.L.E.N.O.T. mezi animáky :-D ()

motočka

Tenhle film mě překvapil, čekal jsem sice blbost ale pak sem se u toho trochubál a i pobavil. Postavi se chovají jako tipičtí amíci .. hezká annimace dodala filmu realnější podobu. doporučuji, abyste se na tenhle film mrkli rozhodně vás to nebude mrzet.. ()

Shtinky

Tak zase až také strašné to nebolo (ako som čakal). Teda, aspoň prvá polka sa mi páčila a párkrát som sa aj schuti zasmial (ten tučný chlapec bol vskutku originálny - alebo ani nie - niekoho mi vierohodne pripomínal) :))) Druhá polovica ale skôr nudí a koniec je zbytočne natiahnutý a hlúpy. ()

torn666

Nemozem si pomoct ale Premna je tento film najhorsi digitalny animak a to som videl snat vsetky. Som velmi prekvapeny z nazorou ktore tu citam ze ide o aj pre dospeleho divaka o dost zaujmavy film - mne prisiel ako prlisis zamerany pre deti - ani len nie mladsieho divaka(trebars teenageri by nad tym rychlo ohnuli nos) ale vysloven taky detsky horor. No deti zasa nemaju ako pochopit narazky na rozne stare filmy, pride mi to ako absolutne nevhodny zanrovy mutant a co viac za cely film som sa ani raz nezasmial a to by teda aspom z mojho pohladu mali byt digitalne animaky (tym nemyslym novsie dva Appleseedy aa pod. ale ta Pixarovska a Dreamworks ci Sony produkcia) aspon z casti komedialne a prave preto i pre dospeleho divaka, Tento film mi vsak pride ako urceny prenikoho - pre male deti trocha moc temne, pre starsie mozno no skor nuda, pre dorast "blbost" a premna a to si rad pozriem i filmy "vseobecneho" zamerania ak niesu vyslovene len pre mladeho divaka odpad. Nuda od zaciatku dokonca. Mal som tu hodnotenie odpad, ale predsa za snahu a odkazy na starsie filmy davam za 1*. Doplnene 2014 - kazdemu doporucujem film ParaNorman - Norman a duchovia(http://www.csfd.cz/film/297732-norman-a-duchove/) ktory je sice z rovnakeho zanru ale pritom naopak skvele zabavny, narazky na rozne filmy su tu takisto lepsie, je zabavny pre siroke vekove kategorie a kvelita spracovania je neporovnatelna. Sice ide o babkovu animaciu a tento Monster House je CG animak, no splnil vsetko co "MH" sluboval a nedodrzal !! ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra