V tom domě straší!

• USA Monster House (více)

Některé domy jsou strašidelné. V některých nejen straší, ale jsou také pořádně hladové. Jeden takový má přímo přes ulici chlapec Walter. Když se tam vydá pro míč, tak se majitel domu Nebbercracker rozčílí a pak se zhroutí, takže ho sanitka odveze do nemocnice a dům zůstane prázdný. To je jedinečná příležitost vydat se na průzkum. Je jim jasné, že to nebude legrace, když vidí, jak dům pohltí rockera Kostru. I je nakonec děsivý živý dům spolkne a Walter s Buřtem a Jenny se rozhodnou s ním bojovat. Počkají, až usne, a najdou tu nejen fotky sousedovy obří manželky Constance, o níž se povídá, že ji muž zabil a snědl, ale také sklep plný rozbitých hraček a kostru pohřbenou v betonu. Nedlouho poté se vrátí pan Nebbercracker a svěří se dětem se svým děsivým tajemstvím. Pak se rozhodne s jejich pomocí vyhodit dům do vzduchu. Ten se však nehodlá vzdát bez boje, a tak se v ulici brzy rozpoutá ta nejpodivnější bitva, jakou kdy svět zažil. (Nova Cinema)

ramislav

Tak, na tenhle animák jsem se dost těšil, jelikož byl svým žánrem dosti originální od ostatních. Bohužel nějaký zázrak se teda nekonal, ale celkem jsem se místama bavil, smál se a dokonce i bál, ale čekal jsem mnohem víc mrazivých scén, jak bylo tehdy slibováno. Opravdu krásný animák, který si jde svou cestou, svou úspěšnou cestou. ()

Rora.

Klasickej animák na uklidnění. Je v něm sranda, napětí,vyvrcholení zápletky a celýho děju, ale hlavně dobrej konec jako u každé pohádky :) Jelikož je to pěkně zpracovaný a animáky zkrátka miluju dávám **** :)). ()

Hollister odpad!

Naprosto příšerná animace, divné postavičky a stupidní děj. Dokoukal jsem do konce, ale snad nejhorší animák vůbec. U nás tedy nezaujalo malé ani velké diváky. ()

ostravak30

Tentokrát se se zdejšími uživateli celkem shodnu. Film nemá příliš vysoké hodnocení a není se tomu opravdu moc co divit. Na počátku to přitom vypadá na celkem zajímavý příběh, který však po větší část končí před prahem domu. Vše důležité se odehraje v závěrečných dvaceti minutách. Nenadchne ani scénář. Film přitom od začátku nepůsobí dojmem klasického animáku pro děti. Spíše hororu určeného dětem. Co ale citelně chybí je více humoru. Tohle je film zajímavý svými animacemi, avšak už méně celkovým pojetím a po jeho skončení vám nejspíš v hlavě nezůstane. ()

PlayEasy

Průměrný Halloweenský animák s druhem animace, který nemáme rádi, ale tady to kupodivu celkem sedělo. Ze začátku příběh ničím nezaujme, sice pak se to zlepší a závěr také není k zahození, ale jako celek to nezaujme a žádná scéna dlouho nezůstane v paměti. Tajemno také moc nenadchne a nenechte se zmást plakátem, film není vůbec takový jak vypadá. Pro malinké děti možná napínavá podívaná, ale pro nás je další animák z řady průměrných. A jediné dvě scénky, které pořádně zaujali byl závěr, a když byla ta "povedená parta" v domě. Takže nic moc, ale nic extra jsme také nečekali, takže alespoň nejsme zklamáni. 55% ()

Blazkowicz

Kdysi jsem to viděl ve škole, ale ne dokonce, takže byl nejvyšší čas se na to tématicky dodívat. A je to docela dobré. Ty animace působí trošku levně a hranatě, ale jinak si to drží určitou kvalitu. Po hodině už to začínalo být dlouhé, takže jsem trošku usínal. 3-* ()

adamix

Ako malému mi ten strašidelný dom s dušou mŕtvej Constance naháňal hrôzu, nehovoriac o tom, že toto je jediný animák, v ktorom uvidíte infarkt jednej z postáv v priamom prenose. Animácie a všetky detaily aj s výrazmi postáv sú na úrovni, príbeh je zaujímavý a záverečné vyvrcholenie uspokojujúce. A Nebbercracker je dôchodcovská verzia Gluma :). Silné 3*. ()

(fjw)

Moc mě překvapila animace, zde byla kvalitně odvedena práce. Za to je jedna hvězdička. Příběh je za tři. Bylo to celkově takové nemastné, neslané - něo mi tam chybělo, co by vytvořilo opravdu kouzelný příběh. A atmosféŕa mohla byt lepší. Ikdyž musím přiznat, že z pana Nebbercrackera jsem měl ze ze začátku strach. ()

ric

Odrostlejší fanoušci novodobých 3D animáků mimo jiné jistě ocení také (podle mě) dosud neviděné nové stínovací techniky a propracovanější fyzikální animaci. ()

pOne

Kdeže jsou originální nápady a humor Shreka nebo Toy Story.... Podle mě nuda, klišé, jednoduchý nezajímavý příběh. Děti film možná nadchne, mě ne. ()

Tichoza

Nemam rád kreslené filmy...ale u tohohle jsem v noci usnul...a ráno jsem ho musel dokoukat. Ale podruhé určitě nepustím... ()

ibex

Chvílemi mi přišlo, že tenhle film bych žádnému dítěti pouštět neměl. Ale pro dospělého diváka dobrá podíváná - 60% ()

aggatka

Určite je to jeden z lepších animákov. Docela ma chytil od prvej chvíle, pekné animované postavičky, začiatok bol milý rozprávkový a neskôr i napínavý a strašidelný.Dokonca som sa raz i vážne zľakla! :-)Milujem rozprávky, takže ma filmík veľmi potešil...jediné, čo by som mu vytkla je to, že som očakávala trošku viac vtipu a srandy...veľmi sa zamerali na to strašidelné a zabudli, že detský divák sa chce pri rozprávke trošku i zabaviť a trebalo ju miestami i trošku odľahčiť. I keď sa bližšie zamyslím..je ta rozprávka to vhodné pre malé deti?Nebudem spomínať veci ako dynamit v ruke, ale skôr to, že ak si predstavím ze mám napríklad 8 alebo menej rokov a som citlivejšie dieťa, môže ta rozprávka teda narobiť i zlé sny a docela nepekné strachy....kedže humoru bolo pomenej dávam štyri hviezdičky..ale inač suuper podívaná. ()

Pimpy

Pohádka ne úplně pro ty nejmenší, myslim, že by ty nejmenší měli noční můry o tom, jak je honí všežravý barák. Strašidelný, napínavý, hororový a v pravou chvíli i vtipný filmík. Hodně silný čtyři hvězdy, o kozy skoro pět hvězd. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra