pavcas

Teda to byla groteska, že jsem nevěděla jestli se smát nebo brečet. Totálně ujetý, nezajímavý a jak došlo na klauna, tak šel celej děj do kytek. A horror bych tomu snad ani neříkala... ()

coscarelli

Brutalne kvalitny vulgarny grindho-exploit-road movie 70´s pachnuci potom, mrtvolami, zdochlinami, hnojom, skysnutym mliekom, v tom desnom sparne, beznadeji, vsadepritomnym bordelom ,spinou ,hrdzou, zachnutou krvou , namazany spickovym soundtrackom a bezpochybne kvalitnymy postavami (Wydell, Spaulding , Otis, Charlie, Nesvata dvojice...kravy , sliepky, Berryman....) za hrmotu genialneho soundtracku. Niet krajsieho pohladu , ako na milujucu rodinu, ktora by pre seba urobila vsetko na svete, a dala si tolku lasku... Zaverecny Free Bird to klincuje. Pecka! ()

rozbris

To je teda rodinka.....zvrhlá rodina, morbidní rodinka a tak bych mohl pokračovat.....ale na druhou stranu mě se líbí, a u filmu jsem se docela bavil + dokonce i zasmál. Škoda, že už nejsou mezi námi:-) všechny je dostali.... ()

Han22

Zombie je génius! Už jednička, která jela v kolejích Texaského masakru byla super a jak tomu udělat pokračování? Co takhle vzít rodince masových vrahů jejich domov, zredukovat jejich počet a vyslat je na útěk. A co ještě? Co takhle jim nasadit na stopu poldu, který je sadistický magor stejně jako oni, který je hnát slepou zuřivostí a touhou pomstít svého bratra a který se neváhá spojit s jinými masovými vrahy, aby je dostal? Film sice opouští škatulku horor, ale škatulka drsná krimi/road movie tomu sluší stejně dobře. K plusu si započítám ještě skvělou stylovou muziku, ohromné množství hlášek, fórů a popkulturních narážek (Elvis a Star Wars nemají chybu) a opět skvělou brutalitu. A vychází mi, že takhle zábavná a nekorektní hororová série tu nebyla snad od doby "Od soumraku do úsvitu" ()

BlackTom

Pritvrdil alebo pribrzdil Rob Zombie? Po sakramentsky vražednom a kurevsky tvrdom House of 1000 Corpses nám naservíroval skutočnú ľahôdku - voľné pokračovanie s názvom Devil's Rejects. Captain Spaulding dostal viac priestoru a hláškuje ako o dušu, Otis dostal nový imidž inšpirovaný Charlesom Mansonom, + k tomu nezameniteľný zabijak Danny Trejo, menej šialeností ako v House of 1000 Corpses...; čo viac si priať? *SPOILER Záverečný krst ohňom, symbolické ukrižovanie Otisa / Mansona (M. vystupoval ako Spasiteľ), záchrana v podobe strateného brata a mnohé ďalšie odkazy a symboly a samozrejme skvostný záver s happyendom (aj keď... je to vlastne happyend, keď potrestané Zlo je tak sympatické?) SPOILER*. Takže - pritvrdil alebo ubrzdil? Myslím, že pritvrdil :) ()

martinez.

Tak u tohoto filmu mi došlo, že to nebyla jen náhoda, ale že Rob Zombie opravdu je jeden z nejtalentovanějších režisérů hororů současnosti. Po šíleném splatteru Dům tisíce mrtvol natočil exploitation road-movie, a i když umírnil hrátky se střihem, filtry a zvukem a gore mu slouží už jenom jako třešinka na dortu, stále zanechává stejné pocity, tzn. kurevsky silné pocity. Vlastně je to úplný génius, mistrovsky si hraje se střihem, poctami žánrovým klasikám, roličkami charismatických herců béčkových filmů, je neskutečně zlý, magor a nadšenec a my ho za to budeme milovat. Aja, Zombie a další, vy jste naší nadějí v době, kdy se opět navrací k cenzuře, otravnému míchání žánrů a producentské kalkulaci. Love you. ()

Ragdoll

Pokud se jedná o film Roba Zombieho, hodnotit jakoukoliv dějovou linii či kvalitu příběhu je těžce irelevantní. Jde o brutální vyvražďovačku s jednoduchou pointou, a to nenechat nikoho naživu a pokud možno zabíjet co nejbrutálnějším způsobem. Ale kdyby jsme z toho udělali samostatnou kategorii, výsledek by byl perfektní. A přesně takhle jsem to pojal já. Avšak co mě trochu mrzí, je přenesení filmu do akčního smyslu, v minulém a zároveň i horším díle byla alespoň trocha hororové atmosféry, tady nenajdeme žádnou. Většinou fandím Bad Guys, ale chvíle, kdy byli na konci dopadeni (zavražděni) mě silně potěšila, takže jsem rád, že z toho Rob nemusí dělat trilogii, to by asi nedopadlo moc dobře. 90%. ()

misstake

Tak nevím... měl jsem asi chuť na podobný film, ta chuť mě ale v půlce přešla. Formálně dokonalé a stylové a Rob Zombie dosahuje, absolutní depky, deprese, ani náznaku humoru. Tak nějak to asi není moje představa hororu, vidět kupu nesympatických úchylů, kde není komu fandit a jen čekat, kdy a jak náhodného kolemjdoucího umučí a zabijou. Takže po přehlídce střev po srážce s náklaďakem balím a na nějaký čas se s Robem loučím. ()

CptPeroxid

Mě osobně tyhle filmy neurazí, ba naopak se při dobrém hereckém obsazení pobavím i přes narůstající nelogický scénář a kupu otravných vedlejších zbytečných scén. ()

wosho

Lepší než jednička, bohužel však mě i Vyvrženci sklamali. Celkový problém je v tom, že z pokračování jsem očekával vysvětlení jedničky. Kdo a proč a další jatka. Rob však vzal tři magory a udělal z hororu road movie a pokusil se mě vnutit jim mé sympatie a to tada NE! Nevadí mě antihrdinové, ale musí mě nějak přirůst ke srdci. A co mě má přirust z týpka co vypada jako chlupatej hlen od King Konga, to že rve bouchačku do starý kundy? Prostě mě Rob Zombie sklamal, doufám že u jeho dalšího filmu budu moci napsat: SUPER KRVÁK a né slabá kaše od debila. ()

cab

Akcne ladeny horor-jatka v kabatu, ktery jsem jeste nevidel. Zaverecna scena je nezapomenutelna a vystihuje cely nadech a ucel filmu. Jsem na rozpacich, jake dat hodnoceni, takze 55% je neco mezi krouceni hlavou a neschopnosti se rozhodnout. ()

NeosinneR

[MFF Cinematik 2013, Piešťany] Excelentný výber o 3 ráno. Super brutálne, záporáci s pohnutým zmyslom pre humor, výborná hudba. Tak sa mi to páči. ()

AdamesWWE

[7.5/10] Tento horor som si pozrel dávnejšie na základe odporúčania a konštatujem, že je to dosť šialená hororová jazda, kde režisér točí absolútne všetko bez zábran. Dobre podaný príbeh šialenej rodiny, ktorú herci zvládajú vydarene a ostatní herecký ambasál bol tiež zaujímavý, napr.postava policajta. Solídny výber muziky, krvavé scény v akurátnom pomere nápadidosť-brutalita, všetkého bolo akurát. Vydarený krvák. ()

Haymar

Rob Zombie je vazne uchyl... Jak jinak nazvat tenhle "divnofilm"? Zanrove zarazeni neni tak jednoznacne - ackoli je to v oznacovano za horor, je to spis akcni (hodne krvava) roadmovie. Tenhle typ filmu se dost tezko hodnoti - jedni jej totalne zavrhnou, pro druhe to je ihned kult. Jelikoz se nevyzivam v exploitation a brutalite, tak se priklanim spis k te prvni skupine. Nicmene musim uznat, ze je to natoceno velice svizne, civilne (az skoro dokumentarne) a libi se mi, ze Rob Zombie totalne kálí na moralni a spolecenskou korektnost a neboji se fakt poradne zatlacit na pilu. A kdyz uz nic jinyho, tak zaver a uzasnej Forsythe a Sid "zasranej kapitan Spaulding" Haig si alespon 2 a 1/2 hvezdicky zaslouzej ()

Ezekiel1

Dobře radím, že nejprve je nutné skouknout Dům tisíce mrtvol jelikož tento snímek je volným pokračováním a pokud ho neuvidíte tak Vám bude chybět spoiler. Vyvrženci z pekla jsou rozhodně dynamičtější a napínavější, než první díl a William Forsythe jako mstitel boží je také určitě správnou volbou. Zatím nejlepší Zombieho film, ale přesto stačí vidět pouze jednou. ()

iampatrik

70% Jak už tu bylo poznamenáno, nejedná se ani tak o čistý horor, ale spíše o drsný thriller. Příběh opravdu vyšinuté a úchylné rodinky, která utíká před policií (detektivem, který se od nich zas tak moc neliší) a kdo se ji postaví do cesty skončí ve spárech zvrhlosti a brutality. ()