Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

kolik27

Styl života těchnto dvou "borců" neni to co bych zrovna obdivoval, ale když vypustíte od všech předsudků a necháte se nést vtipem tak to určitě zabere ... ()

Exix

Z těch mnoha komedii o hulení je tato nejpovedenější. Prostě klasika pro každeho kdo se rád zasměje nad něčím zeleným.... (čajem) ()

Mire

Mne sa to nepáčilo. Možno to bolo málo "teen", neviem. Ja sa ani nečudujem že to nebola až taká úspešná komédia o húlení. Obe filmy s Haroldom a Kumarom sú v rámci "huličských" záležitostí neskonale lepšie. ()

rob_troy

Zábavný a především přeplněný černochama. Holdovat filmům, kde všichni mluvěj jen o trávě a celkovou náplní filmu jen vlastně jen hulení - to zaujme jen určitou část mozku, ale kdo by na to plival, když se i smějete? ()

Anagram

První polovina filmu je vyloženě super, nabitá skvělým vyhuleným humorem, druhá polovina ovšem, bohužel, hodně klesá. ()

donnovann

Pro mě nepřekonatelná huličská komedie. Skvělá hudba A Method Man s Redmanem jsou neskutečný, tento kousek si kdykoliv pustím znovu a znovu. "Necejtim nohy ale žiju" :) ()

KucC

Parádička na odreagování, i když to s určitým nadhledem vypadá dost jednoduše, nefilmově a hloupě. ()

RigorMortis

GET EM! Kvalitná huličská komédia, na ktorej sa dá pobaviť aj po x-tý krát, narozdiel od tínedžerských nezmyslov. Soundtrack je super, k filmu sa pekne hodí. ()

Havala

Co může vzniknout s tak stupidním námětem než brak. Legally blonde je podobný případ, tam to ale dopadlo o dost lépe. Děkuji - raději akční film. ()

Brano

Film určený akurát tak pre húličov marihuany. Neviem čo mam na tomto filme pozitívne hodnotiť. Opäť je to celé postavené na "drsných" černochoch, ktorí prídu na Harvard a správajú sa ako keby boli majstri sveta. Takú stupíditu a absurdnosť uvidíte len vo filme. Ako komédia to pohorelo na celej čiare, pretože s humorom to spoločného veľa nemalo a väčšina tých vtípkov vyznela skôr trápne. Takisto herecké obsadenie otrasné. Viackrát to už vidieť nechcem. Začiatok ešte pozerateľný, zato dávam 1*. ()

Blazkowicz

Čekal jsem to malinko lepší teda, ale i tak je to dobrý záhul. Fakt nehorázná prdel. Často teda trošku mimo mísu a občas to nedává smysl. Já se ale parádně bavil, a i přes tady ty menší nedostatky je to komedie nacpaná hláškama a o to jde. Škoda jen, že taky nemám takovou kouzelnou kytku, abych se nemusel učit. 4-* ()

Chladek

Obsazení raperů Mathotmana a Redmana byla trochu divná volba. Možná to bylo proto, že mají k hulení bíž než herci, ale to nevím. Ovšem vznikla srandovní, bláznivá komedie, ze které se některé scénky pořád parodují. Je to škoda že se všichni nemůžeme dostat na Harward způsobem jako oni. ()

Cannabis

Podle mě je to nejlepší film z řady komedií o hulení… Musím ocenit hlavně volbu muziky. Zajímavý a vtipný příběh o Iworym, který se převtělí do pěkné kytičky, aby pomohl svým kamarádům při studiu na vysoké škole… Potřeboval bych ho taky teď při testech =) !!! ()