Film režiséra Lasse Hallströma Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh jednoho věrného psa (namluvil Josh Gad), který nachází smysl své existence prostřednictvím životů lidí, které učí smát se a milovat. Během pěti desetiletí nás jeden hlas, hlas neúnavného psa, zavede na strhující a povznášející cestu, na které promlouvá k srdci všech lidí, kteří kdy milovali nějaké zvíře. Přestože se během těch let postupně reinkarnuje do několika psů různých ras, je to jeho pevné pouto se spřízněnou duší jménem Ethan, které přenáší a inspiruje jednoho psa na jeho cestě za nalezením vlastního poslání a skutečného smyslu existence a pro svého chlapce. (Freeman Ent.)

beet2

Tolik mrtvých psů v jednom filmu, se jen tak nevidí... ale vážně, moc hezký film pro sledování s dětmi, pro které je poučný a přitom se nenudí. A dospělí si možná uvědomí, zda si ten lidský život příliš nekomplikujeme na rozdíl do těch čtyřnohých kamarádů. Rád se na něco podobného zase jednou za 5 let podívám... ()

Gechitka

Moc zajímavej film s hlubokým příběhem. Nebudu prozrazovat děj, to si musí shlédnout každý sám. Pokud sledujete bedlivěji, přijdete na to, že tu nejde pouze o psa, ale že scénárista a režisér spíše prostřednictvím psa ukazují účel nás všech. Ukazují mnoho verzí, jak pejsek žil, což opět přibližuje lidský styl života. Jednou jsme nahoře, podruhé dole. Zajímavý náhled na psí reinkarnaci. Opravdu mě snímek moc dojal a několikrát jsem si v kině pobrečela (i já mám staršího psa, tak asi proto ta obava z toho, až mi jednoho dne odejde). Dabing je perfektní, ale dětem bych to moc nedoporučovala, protože je ten film hodně rozesmutní. Ovšem potěšil mě aspoň relativně šťastný konec. Za mě rozhodně 5 hvězdiček, dlouho jsem takhle hlubokomyslný příběh neviděla. ()

r3musko

Film je v podstate predlzenou verziou traileru. Alebo je trailer skratenou verziou filmu? Kazdopadne, dej nema prakticky ziadne zvraty, par dojimavych momentov a o nieco viac veselych momentov. Raz za cas potesi zhliadnut nieco take jednoduche a pekne. Objektivne by to boli 4*, ale vzhladom k tomu, ze uz teraz viem, ze to bude moj oblubeny film a raz si ho urcite znova pozriem, nemozem inak. ()

io.

Takový posmutnělý rodinný příběh. Kritik napsal komedie? Buď to neviděl, nebo je to vůl. Pro mně na tom filmu byla nejvíce zajímavá myšlenka psí reinkarnace. Zajímalo by mně a asi se to nikdy nedozvím, jak je to s těmi zvířátky doopravdy. Bylo to docela pěkně uděláno, ale o umění se mluvit nedá. Jednoduše je to průměrný film, na který se člověk rád podívá, ale že bych si to musel pustit ještě jednou ... to radši budu čumět do akvárka nebo na noční oblohu. ()

Lyret

Tak ze začátku jsem se držela, ale pak jsem s drobnými přestávkami probrečela snad celý film. Chytlo mě to a děj zcela pohltil. Žádná scéna mi nepřišla zbytečná, hudba rušivá a hercům jsem výkony věřila. Bavily mě i záběry pohledu ze psí perspektivy. Jsem ráda, že se zpracování vyhnulo stupidním dialogům mezi zvířaty či lidmi. Nepřišlo mi to úplně jako vysílání pro děti, jak se kina tváří, ale myslím, že i dětem se film líbil. Dospělí však mačkali slzičku v oku častěji. Určitě se na film ještě ráda někdy podívám a klidně i vícekrát. Moc mě to vše bavilo, i když to byl tedy opravdu velký doják. Za mě fakt doporučuju. ()

DavidAAAA

Dojemné, veselé, moudré. Jsou tady asi všechny emoce, které může život nabídnout. Mile, krásně a pomalu natočený příběh psí duše v několika tělech. I když tvůrci nedokázali vysokou laťku udržet po celou dobu trvání filmu, chvilkama jsou vcelku hluchá místa, i přesto je konec, který vlastně divák očekává, natočený krásně a dojemně. Chvilkama smích, chvilkama pláč. A takový je i život. P.S.: Jen přemýšlím nad tím, jestli si můj pes myslí, že jeho jméno je " Hačine ty vole.." ()

andydufrsn

S čím vetším despektem jsem na film šel, s o to lepším dojmem jsem z kina odcházel. Každej kdo někdy psíka měl a miloval ho, to ví už dávno, to, že tím psím posláním je činit člověka šťastným a milovat ho. přesně tohle nám říká i tenhle skvěle udělanej snímek! ()

Agnes007

Nádherný film, který mě nutil k slzám od jeho začátku až po konec. Nechyběl zde humor, příběh ani krásní pejsci. ()

TenKratofil

Film ve mě vyvolal hřejivý, dojemný pocit. Na to byl také natočen. Klidně bych se na něj koukl znova. doporučím ho všem co mají trochu v sobě lásku ke zvířatům a hodím sem 80%. ()

FoxiDnB

Kdo dá méně než hvězd, asi nikdy neměl psa. Nebo se na to díval s tím, že čekal více, díval se, se špatnou náladou, dostala se k němu špatná reklama, nebo prostě nemá srdce. Upřímě je mi líto těch co se na to dívali nějak špatně. ()

Michalo

Několikrát jsem si kladl otázku, jak vnímají život i jiný bytosti než lidé nebo v těch fantasy filmech jak vnímají život nesmrtelný lidé a podobně a tahle myšlenka mě doprovází do dnes. Tenhle film může vypadat z první poloviny jako normální film jako je Marley a já nebo Háčiko - příběh psa ale rozdíl mezi nimi je ten, že tenhle film byl o hodně dál. Mělo to velmi velkou myšlenku i když je to nemožné tak je to hodně zajímavé a spisovatel měl asi stejnou otázku jako já a mohl zajít klidně dál s něčím jiným ale on si vybral Psí Poslání a jelikož je pes můj nejoblíbenější živočich tak já říkám ano tenhle film se vážně povedl. ()

Pierre95

Moc pěkný film plný lásky, štěstí a bohužel i smutku... Nepamatuji film u kterého jsem tak moc brečel, jako tady... ()

PF 2018

PF 2018