Připoutejte se, prosím!

• USA Airplane! (více)

kamil0606

Fantastická bláznivá komédia ktorou sa trio Zucker - Abrahams - Zucker zaradilo medzi režisérsku elitu čo sa týka paródii a bláznivých komédii . Síce tento film začínal trochu opatrne ohladne humoru ale neskôr naberal prudko výšku ako vo vtipnosti tak i v dejovej línii . Geniálne zábavné scény , božské hlášky a ešte o omnoho viac. Brilantný humor ktorý je v tomto filme na každom kroku len znásobujú skvelé herecké výkony ( Lloyd Bridges sa stal týmto filmom elitným komikom !!!) , výborná hudba(!!!) a skvelá réžia . Letieť týmto lietadlom bola neskutočná 5 hviezdičková zábava ()

Stíba

Velice dobrá parodie, která dnes působí trochu staře ale i tak obsahuje spoustu výborných scén o které se do velké míry zasloužila dvojice Lloys a Nielsen, kteří se o pár let později rozdělili a vytvořili vůbec nejlepší parodie - Bláznivé střely a Žhavé výstřely. ()

iNKa 1104

Checht. Nic podobného jsem asi nikdy neviděla - co se týče gagů a postavení humorných situací ve filmu. Trochu se mi zde ozývaly woodyallenovské žertíky. Myslím si však, že celá tahle eskapáda humoru je místy až přebujelá a hodně dobré až skvělé legrandovýbuchy jsou sráženy srandibuchy ze 4. cenové, co se týče stravitelnosti vtipu. I tak ale svým způsobem geniální dílo. ()

Perth

Film na nás doslova chrlí jednu kravinu za druhou, přesto je vše zahaleno do decentního kabátu, díky čemuž je snímek vhodný snad pro všechny generace. Ano všechno je zde zastaralé, vtipy laciné, herci prkenní ale vše je tak dobře zkombinováno, že se u filmu bude zaručeně každý smát. Pokud si chcete po náročném dni odpočinout, vypnout mozek a pobavit se u něčeho jednoduchého, je Airplane! jasná volba. ()

Kingjiri

Z filmů, který Airplane! paroduje jsem neviděl asi žádnej, což je u parodií docela problém. Jsem si jistej, že jsem tim pádem nepochopil několik gagů vtipnejch hlavně kvůli tomu, že určitym způsobem zesměšňujou původní film. Nicméně i tak jsem se párkrát zasmál - taneček s nožem v zádech byl the best. Největší problém snímku byl ale fakt, že i když má necelou hodinu a půl, i přesto jsem se občas nudil. Za mě žánrovej průměr na jedno shlédnutí. ()

Ozzy2

Jsem hodně zklamaný.Těšil jsem se, že po více jak 30 letech uvidím tenhle skvělý film, ale na třetí kopii z VHS, co naservírovala Nova se fakt koukat nebudu. ()

Jajar

Královna amerických parodií. Trio Zucker, Abrahams, Zucker v top formě. Nestárnoucí klasika a jasná inspirace pro vrcholy žánru jako Bláznivá střela nebo Žhavé výstřely. ()

tranquill

"Ta žena musí do nemocnice! .. Do nemocnice? Co je to? .. Taková budova s pacienty..." - "Když nemáte interes, házím na vás bobek!" - "Na věž, jdeme na věž, strašit, budeme strašit!" - "To jsem chtěl dneska přestat šňupat!" ()

Kalimero13

Nevěřil bych, že ptákovina o 6 let mladší, než já, na mě bude házet vtipný absurdnosti kadencí, že se sotva stačím nadechnout. Stopáž je tak akorát, protože ke konci už se to začne zajídat, ale palec hore za to, jak na pilu to dokáže tlačit oproti čemukoliv, co jsem v poslední době viděl. ()

Odpadlik

Je k tomuhle filmu něco třeba psát? V totalitní době jedna z nejlepší komedií, které jsem se smál od začátku do konce a směji se jí i dneska, což nebývá u starších filmů už tak časté. Zde možná ani není třeba tolik znát parodované filmy, protože gagy jsou tak skvěle, že se bavíte i tak. Když jsem na tento film šel, neviděl jsem do té doby ani Letiště a vůbec to nevadilo. ()

catt

Pokud máte nakoukánu spoustu filmů, bude se vám tento film líbit, jinak ho vůbec nepochopíte. Samozřejmostí je smysl pro humor :-) ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí