Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

liuk

Nebylo mi nějak dobře a tak jsem si našel nenáročnou středoškolskou "hot" komedii a asi jsem se dočkal, spíše jsem si tak úplně neuvědomil, že z devadesáti procent jsou tyhle filmy dosti brakové, i když se na ně často dobře kouká, ani náladu vám nezkazí. Osm z deseti vtipů v Shes the Man vychází ze skutečnosti, že postavy neví, že Sebestian je holka, zato divák ano (hromadné sprchování, perda míčem mezi její nohy), což po 40 minutách začne být poměrně otravné a nenápadité. A abych nezapomněl, proč proboha mají američani tendence hezkým herečkám (http://www.imdb.com/name/nm0673932/) nasazovat ve filmech rovnátka, rozcuchávat jim vlasy a dávat jim ošklivé brýle? No, asi brutálně nadhodnotím, ale koneckonců tahle komedie účel (zabít hodinu a půl bez újmy na zdraví) splnila, tak dám 3* s velkým mínusem. ()

blackJag

Další teenie variace na Shakespeara, díky neposedným mimickým svalům Amandy Bynesové (kření se a přehrává, jako by za to měla speciální bonus) ještě méně snesitelná, než ty ostatní. Implementace do školního fotbalového prostředí absolutně nemístná. 30% ()

ssfan

Dost bláznivá komedie mě moc nepřesvědčila dát lepčí hodnocení než dvě hvězdy. Bylo tam mnoho komických momentů. Hodně věcí ale bylo stupidních, takže 40%. ()

Jello Biafra

Trapná teenagerská komédia plná nedorozumení a prehmatov nám neponúka nič viac než kŕčovité ksichty hlavných protagonistov a lacné pokusy o vtip. ()

tommy187

Amanda Bynes je veľmi dobrá herečka. Naozaj, aj v tomto filme bola skvelá! Len škoda, že film nebol skvelý. Toť vše. :-) 15% ()

Hortenzia

teda,čakala som,že to bude jednoduchšie,ale že až tak...vlastne ani neviem,za čo je tá jedna hviezdička,asi za tých pár vtipných momentov a channinga,nič viac tam okrem trápnosti,otrepaného námetu v ešte horšom americkom prevedení a zlých hereckých výkonov nebolo ()

hudryhudry

Přesladká roztomiloučká hovadinka s krásným happyendem. Film je určen pro náctileté dívky, které touží po nedobytném chlapci a místo Amandy si představují samy sebe. V kině si pěkně popláčou, zasmějou se a jsou spokojený. Ale kluci, pokud hrajete fotbal, tak se na to opravdu nedívejte, mohlo by vás to položit. Jinak příjemná zábava, i když se herci trochu dost nepřirozeně ksichtí, slušná oddechovka. Ale ten ředitel byl fakt trapnej. ()

Fatanya

Nebyť polonahého Channinga Tatuma v niektorých scénach dávam len jednu hviezdičku - holt nahota dnes hýbe svetom. Ale za tie pokusy o romantické žvásty by som dala scénaristovi odťať ruku aby si nabudúce poriadne rozmyslel čo chce hodiť na papier. ()

rozbris

Nuda každým coulem a navíc dělá z chlapů absolutní voly, že nepoznají převlečenou holku za kluka. Ikdyž je převlečena za dvojče - bratra. Pan/Paní maskér/ka a kostymér/ka asi hodně ujížděl/a na nějakém svinstvu... ()

Ivusha

neneneneneeeee:-) Ráda bych řekla, že to bylo neškodné (jako ostatně všechny komedie s Amandou Bynes), ale tady už je to trošku přepísknuté... V rámci žánru tedy dvě stáry s odřenýma ušima:-) ()

Milan25

Typicky průhledná komedie u které už po deseti minutách děje víte jak dopadne. No nehledě na to že je to strašná ptákovina sem se u teho bavil jak malé děcko, takže za 4*. ()

Hanys_ odpad!

Tohle opravdu ne... :) Jako sportovní film je to spíše parodie a jako teenegerská romantika to nefunguje už vůbec. Hafo trapných fórků a nesympatická hlavní hrdinka mi boužel zůstanou v hlavě ještě hodně dlouho... Tohle nemá v kinech vůbec co dělat. ()

cab

Infantilne provedena prevlekaci komedie s fotbalem jako dynamickym bonusem je snesitelna s nekym prijemnym ve vasi blizkosti. 55% ()

joshula

Zajímavý zápas se stejnou zápletkou jako je známá už z mnoha filmů. A to převlek ženy za muže... přijde se na to tentokrát? ()