Lee se vrací z psychiatrické léčebny, kam ji rodina umístila kvůli sklonům k sebeubližování. Dívka si najde práci u advokáta Edwarda Greye a odhodlaně bojuje s haldou kancelářských povinností. Když poprvé dostane od šéfa výprask za špatně napsaný dopis, její zjihlé srdce si uvědomí, že On je ten nejlepší. Od té doby se pro oba stane práce zdrojem skvělých potěšení - Grey vynálezavě trestá a Lee blaženě trpí. O mladou ženu však nepokrytě usiluje její přítel Peter. Zvítězí "láska" nebo chladný rozum? (oficiální text distributora)

fajntomas

Nevšední erotický příběh se skvělými hereckými výkony. Minimalistická komedie v s/m erotickém duchu. Kvalitní kamera a hudba od Badalamentiho. Doporučuju těm co se chtějí posunout ve vztahu, pak to na mě můžou hodit, co mi to ten vůl stáhnul... ;-). 85% ()

eexDon

Für mich - 80%, - /občas by se nějaké to klišé našlo a předehra k úspěšnému happy - endu byla taková klasická/, + /dvojka James + Maggie byla perfektní, vtipné to bylo a řekněme šetrně natočeno, vzhledem k ústřednímu tématu/, hodnocení - velmi povedená romanticko - erotická komedie, jedna z nejlepších, ne - li vůbec nejlepší, co jsem kdy od Amíků viděl, vtipné, s nadhledem, bez vulgarit, přitom dostatečně žhavé, jo, to se fakt dalo, Maggie v tý sukýnce by bral za sekretářku každej a scény typu Maggie lepí obálku nebo Maggie na všech čtyřech s dopisem v hubě, to prostě nemá chybu!! ()

Lukke32

Nebudu to nijak dlouze komentovat. Je to netradiční, komorně laděný snímek s vynikajícím scénářem i hereckými výkony obou hlavních představitelů. Jamesovi i Maggie jejich role věříte a právě Maggie Gyllenhaal je tu přímo k sežrání, prostě přesně vystihla ten typ žen, které byste šoustali od rána do večera. Pátá hvězdička je také proto, že se film naprosto přesně trefil do mého vkusu i přesvědčení. ()

iggy_pop

Prazvláštna sado-maso hra, ktorej dominuje skvelý výkon Maggie Gyllenhaal. Miestami však film budí dojem, že sa režisér nevedel rozhodnúť, či točí komédiu, alebo drámu. Každopádne treba vidieť. ()

viax

Maggie byla dobrá, James... no... byl míň dobrý. Čekala jsem skoro, že se z něj vyklube taky submisiv, toho dominanta jsem mu nedokázala uvěřit. Úžasné bylo pochopení a respekt okolí, ovšem v té medializované situaci pochybuji, že by ji neodvezla rychlá, zvlášť, když v anamnéze již sebepoškozování měla. ()

angelle

Bála som sa, že to bude iba čistá erotika bez nejakého príbehu, no ostala som veľmi, VEĽMI prekvapená. Jeden z mála filmov, pri ktorých som sa nepozerala, kedy už skončí. ()

Mickel.Stekr

Na tento film se de dívat jako na úspěch. Jelikož příběh není přehnaný jako u 50 odstínu šedi,... kterému dávají přednost. Je to prostě na svou dobu povedený snímek čekal bych že se to natáčelo v roce 2009. Mezi postavami lze cítit silné emoce a to v každé chvíli. Hlavní hrdinka ví co chce a jde si za tím. Komedie bych tomu neříkal spíše drama. Příběh byl zasazen k době kde nebylo moc dobrých filmu. Konečný rosudek: film je skvělý ale i přesto muže ukazovat, že má nějaký nedostatky. Pokud se vám líbilo "50 odstinů šedi" tak tento příběh má alespoň něco do sebe a není to jen šup šup :D ()

Sejkorka

Označeno i jako komedie, nicméně k smíchu to moc není. Spíše je to o tom, že i úchylové můžou najít své štěstí. Masochistka a sadista nakonec dojdou i k "normálnímu" sexu. Oba hlavní protagonisté, právník Edward a sekretářka Lee (James SpaderMaggie Gyllenhaal) jsou skvělí. Maggie srovnatelně výborná jako ve "Vrtěti ženou". ()

denisvavrin

Jsem rád jakým způsobem film představuje praktiky S&M a to přes sekretářku, ale i tak mám pocit že film má prvních čtyřicet minut pomalejší tempo. ()

marvin1

Krásně natočená poetická, něžná, příjemně erotická komedie o tom, že i drobné úchylky mohou v řetězci událostí vykonat veskrze pozitivní vztahovou službu. Celý děj je vystavěn na prapodivně nevyváženém vztahu dvou postav, jenž se ještě nevyváženějšími akcemi protagonistů postupně vyvažuje v dokonalé partnerství těch, kteří by se jinak, než náhodou, těžko našli. Veskrze dvou postav čili pouze dvou herců. Natočeno krásně, mile a za babku. Kulisy kanceláře, malý štáb a plat dvou herců nebude taková pecka jako multimilionový Žižka, ale se stejným výsledným efektem pro diváka. ()

vecnaAmbra

Fakt som sa podľa kladných hodnotení na film tešila, ale žiaľ musím skonštatovať, že dávno mi pri pozeraní nejakého filmu nebolo celý čas tak špatne. Keď tá samopoškodzujúca sa baba zazrela v koši inzeráty na prácu a zrazu (?) ju napadlo, že by mohla pracovať a uskutočnil sa ten úplne nereálny pohovor, hovorím si , veď uvidíme, ale ono to dospelo až k nemenej čudnému koncu. Ono to navonok vyzerá, že baba si našla náhradu za samopoškodzujúce chúťky v praktikách svojho šéfa, ale ja by som skôr povedala, že jej chýbal ten typ maskulínnej energie, ktorú cítila so šéfa a nie zo svojho detinskejšieho priateľa, ktorý ju už proste sexuálne nevzrušoval. Sexuálne napätie so šéfom však bolo hmatateľné a tak som fakt dúfala, že po tých úderoch ju už konečne poriadne vyšuká, ale ono to nie a nie prísť a po dlhých pohľadoch (pretočila som o pár sekúnd a stále tie isté pohľady, no nekonečno celé) sa šéf sám kŕčovito vynatriasa nad jej zadkom. No nie, fakt mi z toho bolo špatne. Čo bolo horšie baba si to napokon celé vyložila tak že ho miluje (?) Zase zahrať to asi tiež bol výkon a výsledok síce nebol trápne smiešny ako pri 50 odtieňoch, ale pre mňa to nebolo. ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti