Lee se vrací z psychiatrické léčebny, kam ji rodina umístila kvůli sklonům k sebeubližování. Dívka si najde práci u advokáta Edwarda Greye a odhodlaně bojuje s haldou kancelářských povinností. Když poprvé dostane od šéfa výprask za špatně napsaný dopis, její zjihlé srdce si uvědomí, že On je ten nejlepší. Od té doby se pro oba stane práce zdrojem skvělých potěšení - Grey vynálezavě trestá a Lee blaženě trpí. O mladou ženu však nepokrytě usiluje její přítel Peter. Zvítězí "láska" nebo chladný rozum? (oficiální text distributora)

ssarka

žili byli dva psychopati,kteří se potkali v jedné kanceláři...tomu se říká láska,že ho musela vyloženě uhnat,aby ji vzal teda na milost...navíc ten konec,ten konec...hm,zas tak z toho odvařená nejsem.. ()

Zofinka2

Herci jsou mi sympatičtí a hráli moc dobře. Když se jim to líbí, tak je to v pořádku. Horší by bylo, kdyby se jí to nelíbilo a jemu se líbilo, že se jí to nelíbí. Spader- Grey je ještě slabý odvar oproti jiným sadistům. V tomto případě je spokojenost na obou stranách. Stejně je to velká náhoda, že se tak sešli. Ale ve filmu je možné vše. ()

Broen

Bombice, Trochu jsem si říkala, jestli se tímto příběhem neinspirovali v Padesáti odstínech debility. Maggie je úžasná, James taktéž. Doprovázející uhrančivá hudba, pár scének i vtipných. ()

Thalin

Sekretářka je skvělý počin. Je v tom komedie, je v tom romantika, erotika, i bdsm zvládnuté na správné a jemné úrovni. Není tu nic přestřeleného, je tu krásně vidět ten vliv na psychiku a i ty úkoly jsou přesně takové, jak by to mělo vypadat. Oba si to užívají, baví je to a vypadá to vkusně. Ne jako ty erotické sračky, co se točí a píšou dnes a tomuhle nesahají ani na špičky bot. ()

Feacher

No nevím, zas tak mě ten film nenadchl. Obyčejně bych dal asi 3*, ale musím ocenit silný psychologický podtext, který tu jednu hvězdičku nahoru přihodí. Herecky v pořádku, příběh taky, ale něco mi na tom filmu provedením prostě nesedí a působí to trochu levně. 65%. ()

alameida

originální love story (a tak trošičku drama), ve které nechybí černý humor. žánrově těžko zařaditelný snímek se spoustou nezapomenutelných scén. neotřelý a skvěle zpracovaný námět, který podtrhují brilantní herecké výkony hlavních protagonistů. po celou dobu si příběh udržuje určité napětí (co bude dál?), které vás nenechá odtrnout oči. výběr hudby je bez chyby. ()

Alexis

Není to zas tak triviální, jak by se z námětu mohlo zdát, vztah dominantního šéfa a submisivní sekretářky nepůsobí zvráceně, ale v dokonalé harmonii a film není žádná laciná kontroverze, nýbrž svérázná romance. Plusem jsou výborní herci, mínusem závěrečná hladovka, která se do filmu vůbec nehodí. ()

Anakikin

Neuvěřitelně příjemně natočený a mimořádně originální příběh o velice netradičním vztahu dvou lidí. Film krásně pomalu plyne podbarven pohodovou hudbou a okořeněn dokonalým herectvím Jamese Spadera a Maggie Gyllenhaal. Od maximálního hodnocení mě odradila jen skutečnost, že zhruba na dvou místech jsem měl už skoro pocit, že se začínám nepatrně nudit... ()

Cristiena

Hodně zajímavé nevšední téma o dívce, která trpí sebepoškozováním, a díky svému šéfovi, u kterého se rozhodne pracovat jako sekretářka, získá naplnění v masochismu.I přes toto téměř nekonvenční téma je film zpracován vkusně, dokonce mu nechybí ani vtipné scénky, herecké výkony jsou taktéž maximálně přesvědčivé.Rozhodně film, který stojí za zhlédnutí už jenom proto, že máme možnost vidět jinou podobu lásky, než tu úplně klasickou. ()

st.lupen

Snímek působící sebejistě a přitom s nadhledem ukazuje, že je lepší cítit bolest, než necítit nic. A pokud dva lidé dokáží bolest sdílet, vzniká vášnivý vztah. Lehký humor působí jako to pravé koření... ()

lumi1

dráma / komédia / romantický... neviem kde presne to malo byť k smiechu. Komédia? teda vôbec sa mi to nezdalo smiešne, skôr to bolo smutné. Keď som to sledovala tak som si nebola istá kto je v tom filme väčší blázon. Úplne každá postava mala nejakú psychickú poruchu. Je to dobrý film, zaujímavý ale je to skôr k plaču a nie do smiechu :( ()

ashlei

Dost netradiční, trochu zvrácená a hodně zvláštní romantická komedie. A já vlastněn konci přemýšlela, jestli se mi to líbilo nebo ne :)) Posuďte sami, za mrknutí to stojí! ()

taraen

Ano! Ano! Je to vtipné, kontroverzní, sexy a originální. Rozhodně to není komedie, u které budete smíchy padat ze židle. Ale usmívat se určitě budete. Herci podávají skvělé herecké výkony a scénář je svižný a zábavný. Celý film je plný originálních a pikantních momentů. Nikdy by mě nenapadlo, že film o S/M může být tak roztomilý. Takhle si představuji skvělou romantickou komedii. ()

JAzzeURo

Originální film a milostný příběh. S/M jako námět milostného příběhu pro běžného diváka, tak to tu snad ještě nebylo. ()

Majino

Každý si hľadá k sebe adekvátneho partnera, ľudia s odchýlkami nie sú žiadnou výnimkou... Film je ozaj dramatický vzhľadom na odchýlky-úchylky, komediálny, čo paradoxne spôsobujú samotné odchýlky i romantický, čo do iskrenia medzi hlavnými protagonistami... Maggie Gyllenhaal a James Spader ako herecká dvojica hrali skvelo... ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti