DjLibnei

Povinná četba se skvělou myšlenkou a šťastným koncem. Skvělé, má to co říct i po těch letech, co já to viděl jako kluk 🙂 ()

PTuranyi

Tak trochu guláš lacnej komédie a osobnej drámy so scifi prvkami, ktorý možno poteší fanúšikov Adama Sandlera a jeho humoru. Takže je jasné, že mňa nepotešil, pretože keby sme vynechali všetky fekálne vtipy, prdy a sexuálne narážky nezostalo by z humoru takmer nič. Produkcia je však výborná a dramatickú rovinu podporuje veľmi dobre, no vo vrcholnej scéne sa opustí a zmení ju na patetickú brečku. Keby zostala len seriózna časť filmu mohol to byť celkom slušný film o rozvrate rodiny workaholika. Žiaľ tento kačkopes (a to nie je preklep) je len ďalší priemerný bulšit parazitujúci na vážnej téme a ešte k tomu s predvídateľným koncom. Herci však svoje úlohy hrajú dobre. Adam Sandler ma prekvapil hlavne a svoje staršie ja hrá veľmi dobre, ale žiaľ zabaviť ma nedokázal. 50% ()

PavHer

Další celkem příjemná komedie se Sandlerem, která v druhé půli celkem dost ztrácela komediální nádech, mě tohle ale celkem sedlo. 75% ()

zaack

Hodně netypická sandlerovka, která se hraje na dva rozdílné poločasy (komedia vs. drama). Sandler je v poho, ale mnohem víc zaujme skvělý Walken ve vedlejší roli. A obsazení Hasselhoffa považuji za téměř geniální :-). ()

Andy.6

Sandler se pro komedie prostě hodí. I když hraje bláznivé role tak vypadá přirozeně a nenuceně.. Jinak film naráží na dnešní spěch kolem nás. Život tak utíká strašně rychle a my z něho vlastně ani nic nemáme. Tak trochu si teď vzpomínám na písničku z pořadu Rozhlédni se, člověče! a na její text: "Rozhlédni se, člověče, než ti život mezi prsty uteče .." ()

ashton

Ľahko stráviteľná komédia, ktorá najmä v prvej polovici ponúkne niekoľko naozaj vtipných scén. V druhej polovici film až príliš priepastne mení tempo, naberá na tragikomickosti, čo mi k Sandlerovi moc nepasuje, ale na druhej strane je pravda, že o to viac som bol zvedavý ako to napokon dopadne... ()

AcHeRoN

No cakal som teda viac komedie a menej romantiky - o dost menej. A najme ta poucna posledna tretina (polovica) uz bola na mna moc romanticka, poucna, citova. Koniec bol 100%-ne predvidatelny uz od zaciatku. Ano viem, ze to je u vacsiny romatickych komedii ale predsa len by ma potesila aspon nejaka malicka zmena! Hoci mam rad komedie, tak tieto tzv. romanticke komedie su na mna asi moc. ()

realist

Až budete stát v půjčovně nad tímto titulem, budete si myslet, že nápad života na dálkový ovladač podle přebalu DVD by mohl pro jednou fungovat a komedie by mohla stát zato. Pravdou je, že film poodhalí co by se mohlo přihodit, pokud by takový ovladač existoval a v rukou Adama Sandlera i uvěříte, že si to užívá. Jinak silně středoproudá americká oblbovačka s dosti vyumělkovanými životními ponaučeními a moralismy spějící nezadržitelně v ještě kýčovitější konec než jsme doufali. 3 jen díky hereckým výkonům a Kate Beckinsale. Možná ve vás nápad dálkového ovladače nechá jen pocit, že by bylo fajn jej využít a vrátit se do půjčovny o hodinu a půl zpět a investovat do něčeho jiného. ()

oceanic6

Skvelý Adam Sandler, sympatická Kate Beckinsale, charizmatický Christopher Walken, božský David Hasselhoff =) Toto všetko nájdete v najlepšej komédii za rok 2006. Dialkový ovládač ktorý vám umožní pretočiť celý život a zastaviť a prežiť si len tie jeho časti ktoré chcete. Čo ak ale potom dôjdete na jeho koniec skôr ako by ste chceli a zistíte že ste toho ešte tolko neskúsili? Ale už nebude čas....Fantastické gagy, skvelá zábava a v závere silná dráma o tom že život si treba užívať každý jeden deň aby sme potom nelutovali že sme o niečo prišli, niečo nevyskúšali. Dalšie pozitívum -výborná skladba You get what you give od New Radicals v záverečných titulkoch =) ()

shinlove

Zajímavé...aneb, co bychom raději přeskočili a nakonec si uvědomili, že to byla chyba...Zajímavý námět s přesvědčivými hereckými výkony. Ale na Oscara to zase není :D takže proto 3* ()

eFrankie

Příjemná komedie, hlavně v první polovině filmu. Druhá polovina trochu ztrácí dech, ale i tak slušný film s překvapivým a dobrým koncem, aspoň pro mě překvapivým. Některé scény jsou opravdu povedené a vtipné. Sandlera mám rád, jeho filmy, přestože nejsou oskarové, se mi ve většině případů moc líbí a nikdy nepadají do slabého průměru. 3*** si tento snímek určitě zaslouží. Oblíbené scény: pes souložící raketovou rychlostí plyšáka a jeho následné odpadnutí vyčerpáním... ()

Rosie

Komediální začátek mi dokázal zvednout náladu. Docela realisticky znázorněn život většiny z nás...Adam Sandler zahalen prací, zbývá mu málo času na rodinu a tak proč si život nepošoupnout....Postupem se humor vytrácí a děj začíná být konečně zajímavější. Jeden z mála filmů, u kterých jsem brečela snad od půlky až do konce...Asi jsem vyjímkou, která hned na začátku neodhalila, že to bude jen sen. Herecký talent například Kate Beckinsale zde neměl moc možností se projevit, ale "Stiflerova máma" Jennifer Coolidge opět pobavila. Film si mě získal díky zajímavému nápadu a jedné z těch lepších rolí Adama Sandlera a díky tomu dávám 4*. ()

xhonza5

Nevím proč, ale tenhle film mě svým způsobem oslovil. Když jsem ho viděl prvně, drama, které nastávalo v závěrečných minutách se mnou emočně cloumalo. Člověk si uvědomí, že by se měl chovat jinak, mít jiné priority, aby se neocitl na konci svého života a nevzpomněl si, že vlastně nic nestihl a že svůj život promarnil jen v práci. Žijeme totiž jen jednou a každý by měl tenhle dar vzít do svých rukou a snažit se získat nejvíce. ()

Mc.Flurry

tak tahle komedie? to nema chybu....je to uz sice dyl ale c si pamatuju je to , ze v kine jsem se narame bavila kdo dava prednost jednoduche komedii o blaznivy ideologii zmene casu tak fakt doporucuju...Adam Sandler je vazne pan herec na kteryho bych se mohla divat porad proto hodnotim tak jak hodnotim takze za 5 ,samozrejme 5 hvezdicek:-D (dyby nekdo nepochopil:-D) ()

panic25

Oddechový film, který pobaví za všech okolností, Adam Sandler prostě vždycky ví do čeho se vrhnout a pokaždé to stojí za to doporučuji zkouknout dávám 4 hvězdy kvůli sandlerovi a kate beckinsale ()

garten

Sandler ma nesklamal, film je celkom zábavný, ale keď čakáte komédiu typu Hangover ,tak na to zabudnite. Má to aj výpovednú hodnotu. Coraci sa lepší, snáď niekedy natočí niečo kultové... ()

lada32

Tady se fakt nebojím jít proti proudu hodnocení.Nic mě nenapadá proč dát 4 hvězdy.Vynikajíci film poznám podle toho,že na druhý den na něho myslím,ale u tohohle jsem se i usmíval pod vousy-i když žádné nemám.Od začátku až do konce jsem se bavil.A to tak,že já mrzutý morous jsem snad 4 krát řval smíchy.To se hned tak nějakému filmu nepodaří. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky