Myslím, že zde bych mohl napsat to co jsem již psal k prvnímu dílu, skvělá pohodová a rodinná komedie. Jednoduchý děj vyplňován nepotřebnými (ovšem jako prvek ve filmu velmi důležitými) scénkami, které byly dějově naprosto zbytečné, ale jak jsem psal i u jedničky, bylo to právě to, co z tohoto filmu udělalo pro mě velice příjemnou podívanou. Musím také zmínit to, že jsem se zde oproti jedničce o dost více nasmál. Líbilo se mi, že John Whitesell to pojal, tak, jak byla pojatá jednička, pouze vylepšil kvalitu scének, a dodal tomu ten správný švih. Za mě 85%(18.10.2013)

• Lilloos

Nebýt ztřešťených rozmazlených spratků film by asi za moc nestál. Kvůli odpudivé scéně na pláži, která se ale tvůrcům zdála tak vtipná, že jí opakovali i u titulků, a dalším nechutným vtipům, jsem přemýšlela i o nižším hodnocení. Ale občas to bylo i vtipné... "Jo, ale nepřevlíká se přitom za kuře" "Za orla! Já jsem orel. A orel je ušlechtilý pták, zaslouží si respekt."(10.7.2013)

• kingik

Měla to být komedie, ale s Martinem Lawrencem si nikdy nejsem jistý, co z toho vznikne. Tady se nevyskytovalo, s výjimkou jednoho gagu v dámské šatně, absolutně nic, co by navodilo jen úšklebek, na smích rovnou zapomenout. Co snese přísnější měřítko, je opravdu solidní maskérská práce. Lawrence je poděs, a tahle komedie podle toho vypadá. Mně přišla stejná jako jednička, bez nápadu, bez dobrého konceptu a nevtipná, a tedy zbytečná. Pokud ji neuvidíte, o nic nepřijdete, a třetí díl asi ani nemá smysl si pouštět. 20%(7.2.2012)

Když film začínal děsila jsem představou trapné holywoodské koniny, které jsem věštila odpad. Děj mě celkem mile překvapil a své tři hvězdičky jsem udělila za příjemný humor. Akorát role malého tříletého kluka byla mírně řečeno přitažená za vlasy ... kdo to kdy viděl, aby se dítě bavilo padáním z výšek na zem a dospělí tomu jen s milým úsměvem přihlíželi?(30.3.2013)

Tak tohle přesně jeden z těch filmů, kde dvojka je lepší než předchozí díl. Lawrence v převleku Bábiny stále v dobré formě. A celkově to bylo vtipnější než jednička. Ještě do toho sexy Emily Procter, skvělá Chloe a k tomu ten pěkně napsaný konec. Tak jsem byl spokojen, ikdyž samozřejmě pořád mluvíme o americké komedii, kde se najde hodně blbostí. Ale pro mě příjemné překvapení. 65%(17.7.2011)

• Nia Long

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)