• Paity

Jednička stála za nic a dvojka je její nepovedená kopie. Bohužel spousta lidí na to nepochopitelně slyšela a tak to vydělalo. Dle mne ale nestojí dvojka ani za spálenou elektřinu prostřednictvím televizoru. Neříkám, že odpad, nejméně osmkrát to budou určitě dávat na Nově, ale to ještě neznamená, že by tenhle film měl poznat více než jeden člověk se sta.(11.7.2011)

• lennyd

Agent FBI Malcom Turner (Martin Lawrence) na přání své manželky opustil aktivní službu, a věnuje se přednáškami o bezpečnosti na základních školách. Když je ale zavražděn jeho první parťák, vytáhne svůj starý kostým Velký mámy, a vydává se opět do akce. Tentokrát musí zvládnout nelehkou roli chůvy v jedné bohaté rodině, aby se dostal blíže k majiteli záhadné firmy ... V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! . Asi jsem se koukal na jiný film, protože toto pokračování mi vůbec nepřišlo šílenější, legračnější a zábavnější než originál, alébrž stejně hloupé a trapné jako originál. Pár scén se sice povedlo, ale ty byly velmi rychle smeteny stupidními fóry nebo narychlo splácaným koncem. Teďka jsem si (s hrůzou) všiml, že nás v tomto roce (2011) čeká třetí pokračování --- ach jo..(25.5.2011)

• route60

Zvláštní jev, koukám na film a podle tvůrců komedii ale já těžce trpím a říkám si čemu se kolem mě všichni smějí? vždyť vtip aby člověk pohledal a tak jsem to přetrpěl a jedno je jisté že Lawrence je blb a já též protože jsem na to koukal, naštěstí jen v Tv. na to bych do kina nešel ani za zlaté prase.(27.5.2012)

O něco slabší než jednička ale rozhodně je to povedené pokračování. Má všechno, co měla už jednička, tzn. velmi dobré vtipy a pohodou zápletku. Převlek Bábiny je opět dokonalý a s ní si užijete vůbev nejlepší scény. A oproti prvnímu dílu se mi to zdá i o něco akčnější. 65%, opět příjemná zábava, která je tu od toho, aby potěšila a příjemně pobavila.(6.2.2012)

• Bat55

Jednotka bola hovadinka, toto bola megahovadinka. Oceňujem snahu filmových tvorcov, nakrúcať stupidné filmy, ktoré su všetkým možným nechutné a dokonale ničia mozgové bunky. Oceňujem ich, pretože som sa aj zasmial, aj kýval hlavou nad niektorými scénami. Je to komédia a vo svojom žánre je celkom obstojná, ale všetko tam je tak ohrané a neoriginálne, že scény sú síce zábavné, ale bez poriadneho nápadu a spracovania na tento filmík divák ihneď zabudne. A tu na ČSFD má Agent v sukni 44%, a to si myslím, že je na tento film až veľa. Originál Agent v sukni, i keď mal o 4% tady menej, podľa mňa bol lepší. Tady sa to vlastne už len kopíruje, pribúda viacej bláznivých scén, viacej akcie a menej kvalitnosti. Martin Lawrence čoby agent Turner zasa bláznivý a správne buchnutý. A niektoré scény sú dosť naivné, ale chápem, to by neboli Američania. Teenegerská bláznivá komédia u ktorej platí, že kvantity je tu veľa, kvality málo.(24.1.2010)

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)