Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TERRORDROME
  odpad!

  Martin Lawrence je zrejme najnevtipnejší komik súčasnosti, napriek tomu mnohým divákom stačí ak sa navlečie do kostýmu tučnej babičky a váľajú sa od smiechu po zemi v kaluži moču. Na mňa táto rádobykomédia rozhodne žiadne inkontinečné účinky nemala. To pretože to bolo hovadsky nevtipné ( tučná mama čumí ženám na kozy, tučná mama sa pitvorí - sakra to je tak stráááášne neskutočne vtipné až si usieram!!! ) a bolo tam príliš veľa "múdrych" rád tučnej mamy ktoré z nej prúdom striekajú pri každom kroku aby to celé malo aj morálne výchovný efekt. Nech sa svojou múdrosťou udusí, poserie a skape!(6.7.2011)

 • Djoker
  **

  Mám takové pravidlo, že dvojkám, které pouze kopírují děj jedniček, dávám alespoň o hvězdičku méně. Tento film je toho klasickým příkladem, ale hodnocení nechám stejné jako u předchozího dílu. Velice mě totiž potěšila přítomnost Emily Procter. Je to znovu ukrutně bláznivé a bábina je prostě senzační. Příběh je sice znovu banální, ale bohužel znám horší.(24.1.2010)

 • Roman.Ticka
  ***

  Čekala jsem prostou zábavu pro odlehčení a jooo! Žádná hloubka se nekonala, ale to je přesně ono, i když se stupidita celku nedala přehlédnout. Big Momma byla fakt roztomilá a parodie na Pobřežní hlídku neměla chybu. Tak lehce se po pláži nevlnila ani Pamela s Hajzlhofem dohromady. :-) Bonus navíc za univerzální bigamotní ksicht Martina Lawrence.(5.7.2011)

 • Lilloos
  **

  Nebýt ztřešťených rozmazlených spratků film by asi za moc nestál. Kvůli odpudivé scéně na pláži, která se ale tvůrcům zdála tak vtipná, že jí opakovali i u titulků, a dalším nechutným vtipům, jsem přemýšlela i o nižším hodnocení. Ale občas to bylo i vtipné... "Jo, ale nepřevlíká se přitom za kuře" "Za orla! Já jsem orel. A orel je ušlechtilý pták, zaslouží si respekt."(10.7.2013)

 • route60
  odpad!

  Zvláštní jev, koukám na film a podle tvůrců komedii ale já těžce trpím a říkám si čemu se kolem mě všichni smějí? vždyť vtip aby člověk pohledal a tak jsem to přetrpěl a jedno je jisté že Lawrence je blb a já též protože jsem na to koukal, naštěstí jen v Tv. na to bych do kina nešel ani za zlaté prase.(27.5.2012)

 • - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)

 • - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)

 • - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace