Tak tohle přesně jeden z těch filmů, kde dvojka je lepší než předchozí díl. Lawrence v převleku Bábiny stále v dobré formě. A celkově to bylo vtipnější než jednička. Ještě do toho sexy Emily Procter, skvělá Chloe a k tomu ten pěkně napsaný konec. Tak jsem byl spokojen, ikdyž samozřejmě pořád mluvíme o americké komedii, kde se najde hodně blbostí. Ale pro mě příjemné překvapení. 65%(17.7.2011)

• Bat55

Jednotka bola hovadinka, toto bola megahovadinka. Oceňujem snahu filmových tvorcov, nakrúcať stupidné filmy, ktoré su všetkým možným nechutné a dokonale ničia mozgové bunky. Oceňujem ich, pretože som sa aj zasmial, aj kýval hlavou nad niektorými scénami. Je to komédia a vo svojom žánre je celkom obstojná, ale všetko tam je tak ohrané a neoriginálne, že scény sú síce zábavné, ale bez poriadneho nápadu a spracovania na tento filmík divák ihneď zabudne. A tu na ČSFD má Agent v sukni 44%, a to si myslím, že je na tento film až veľa. Originál Agent v sukni, i keď mal o 4% tady menej, podľa mňa bol lepší. Tady sa to vlastne už len kopíruje, pribúda viacej bláznivých scén, viacej akcie a menej kvalitnosti. Martin Lawrence čoby agent Turner zasa bláznivý a správne buchnutý. A niektoré scény sú dosť naivné, ale chápem, to by neboli Američania. Teenegerská bláznivá komédia u ktorej platí, že kvantity je tu veľa, kvality málo.(24.1.2010)

Povedená komedie, která nabídne řadu srandovních scének, skvělých hlášek a mimo jiné taky trochu akce, která zde určitě není na škodu. O zábavu se stará hlavně bábina v podání vynikajícího Martina Lawrence. Film má náboj, jedna bláznivá scéna střídá druhou a to v pěkně rychlém sledu, takže o kvalitní zábavu není nouze. Děj není nikterak náročný, nabídne prostou kriminální zápletku, konec sice více méně nepřinese nic nového, ale to od takového filmu ani neočekáváme.(25.1.2010)

• Hovado

No teda jako oproti jedničce naprostá kravina.Čekal jsem něco odlehčeného a hlavně víckrát Velkou mámu,ale kde nic tu nic.Film je skoro až akční thriller a vůbec v sobhě nemá tu odlehčenost.Ani žádné dobré gagy nic.Snad jediná scéna u které se mi aspon kousek rtu pohnul či zasmál byl běh alá Pobřežní hlídka jinak tenhle film je opravdu odpad!(20.8.2006)

• tron

„Zrazu sa mi tam objavili a ja že ´úúúúú, júúúúj´.“ Prvý AGENT V SUKNI ma ako-tak bavil (40%) a od pokračovania som čakal, že bude ešte nechutnejšie, ešte vulgárnejšie a ešte mizernejšie. Bohužiaľ sa nestalo a väčšinu času sa motá pri hranici znesiteľného podpriemeru a, čo je horšie, nudy. V lepšom prípade ponúkne dobrý vtip raz za polhodinu (skáčuci chlapec, Baywatch), v horšom nastáva morálna výchova diváka a (smrteľne vážne) riešenie vzťahov.(24.5.2009)

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)