Parádní rodinná komedie :) Ale jak už to často u takových filmů bývá.. jednička byla lepší :)(5.7.2010)

• Chen

Není to tak hrozivé, jako obvyklé sequely komedií, ale také to není žádné bombastické překvapení. Věc, kterou si na DVD klidně pustíte, ale ne zrovna často.(31.7.2006)

• zahadna

Jednotka bola teda slabá, ale dvojka ešte horšia...(24.5.2009)

"Moje děti budou chtít jít třeba na Harward, tak chci vědět, že jsem pro ně udělala maximum !!" - "Zlato, Andrew skáče na hubu ze skříně a jí drátěnky, ten určitě na Harward nepůjde !! Za to vám ručím !!" ;)(3.2.2014)

• Indiana

No jako ehm. Martina Lawrence mám jako komika rád a jeho Agent v sukni se mi celkem líbil, ale tahle dvojka je naprosto příšerná. Samotný Lawrence je tu zde docela ke koukání, ostatní herci (bože, kde kde jsou Paul Giamatti nebo Terrence Howard z jedničky) jsou zde opravdu příšerní, ať už děti, kteří mi zde přišli ještě horší než v Ochránci s Vinem Dieselem, nebo agenti a prostě všichni. O scénáři a nějaké režii zde snad ani nemá cenu diskutovat. Agent v sukni 2 je prostě sračka.(4.7.2006)

• - Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)

• - Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)