poster

CHUD II.

 • anglický

  C.H.U.D. II - Bud the Chud

 • slovenský

  CHUD 2

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1989, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (54)

 • Hunter2222
  *

  Film má ako jednotka celkom dobrý námet. Ale do takéhoto námetu zvoliť dej bez gore efektov je fakt trúfalé. Celý film teda stojí na trápnom humore. Priznávam, že občas som sa zasmial. Príbeh je klasický americký, niečo ako zombie, ale zombiekov treba mraziť nie strieľať do hlavy. Strata času tento film...(4.7.2010)

 • Chupacabre
  odpad!

  Tohle už s filmem C.H.U.D. - nemá vůbec nic společného.(25.11.2007)

 • choze
  **

  Jedno z těch pokračování, které nemají s originálem prakticky nic společného - jestliže jednička byla vážný (a dost slabý) horor, dvojka je zombie komedie. A i když převládá trapnost, místy jsem se bavil a co se pamatuji bylo to i docela akční.(26.11.2006)

 • MM_Ramone
  **

  Pohodová, béčková, americká, horrorová komédia. Simply stupid zombie comedy. Vzhľadom na moju záľubu vo filmových horroroch a v rámci mojej hodnotovej stupnice, by som tomuto snímku mohol s kľudným svedomím prideliť tri hviezdičky. Celkom som sa pri tom bavil. Ale tri nedám! Jednu hviezdu strhávam za ukrutný ojeb, čo na mňa skúsili autori tohto filmového pokračovania. Prečo sa to volá "C.H.U.D. II", keď to s predchádzajúcim dielom nemá abslutne nič spoločné?! Bullshit! **(12.12.2014)

 • Xmilden
  **

  Dvojka je sice stejně hloupá jako minulý díl, ale alespoň je u ní trošku více legrace a má zcela jistě lepší režii a postavy. Bohužel přístupnost zůstala někde u osmi let a tak ve filmu není ani kapička krve a kamera se při napadeních vždy raději zdekuje. 30%(26.10.2018)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Totok je výsměch prvnímu dílu. Víc už snad radši psát nebudu.0%(31.10.2011)

 • juta
  ***

  I když dvojka je úplně o něčem jiném a s jedničkou má společný pouze název, tak mě dvojka bavila o dost víc. Asi za to mohlo více komediálnosti, zombíci (čadi) a děj je o dost svižnější.(16.12.2018)

 • Pilda17
  **

  Rozhodně daleko stravitelnější záležitost než jednička, i přestože s jedničkou má společný pouze jen název. Po hororové stránce stejná bída, ale tady se člověk aspoň zasměje. Humor v tomto snímku není vůbec špatný a hlavně díky němu se stává daleko působivější. Nižší hodnocení než u jedničky nechápu a spíše doporučuji dvojku, protože ta má aspoň nějaký smysl.. 4/10 = 45%(26.6.2012)

 • LION-MR.T
  ***

  Jasně s jedničkou to nemá nic společného,kdybych neviděl úvodní titulky nikdy by mě nenapadlo,že je to pokračování C.H.U.D. Za to jako zombí komedie funguje solidně,místy jsem se opravdu bavil. Jako film průměr,jako pokračování velmi špatné.(16.5.2006)

 • Campbell
  ****

  Mě se to doknce líbilo víc než jednička(na který jsem nevyrůstal), hlavně kvůli humoru.(6.2.2010)

 • SeBig
  **

  Je to hrozná blbost, ale nebudu ti lhát párkrát mě to fakt pobavilo.(13.10.2018)

 • Chrustyn
  *

  I v dřívějších dobách se hodně parazitovalo na úspěchu určitých filmů a vytvářely se stupidní pokračování, stejně jako v případě "Chuda". S prvním filmem to nemá prakticky nic společného a nějakou hororovou zábavu by divák hledal marně.(1.5.2012)

 • Karamanlis
  ***

  Bud the Chud je vcelu vtipálek a spolu s ostatnými namejkapovanými zombíkmi ma pobavil o čosi viac, než na môj vkus možno až príliš vážne poňatí kanibalskí kanáloidi z pôvodného C.H.U.D..(27.5.2010)

 • ARI50
  *

  Kolik chybělo aby to dostalo odpad! Hrozný a totálně spackaný, zlatá jednička.(8.1.2019)

 • eraserhead666
  ****

  „Vy tady někde bydlíte? Jste heterosexuál? Máte práci?“ Opravdu skvělý způsob, jak balit chlapa. Tohle bych chtěl hrozně vidět v roce 1992 v letním kině s kamarády a spolužáky. Chcali by jsme smíchy a cestou domů napodobovali Badovu chůzi a pohyby. Jedinou závažnější chybou je, že oproti jedničce s poměrně originálním nápadem s níž to nemá nic společného, je tohle jen komediálnější odvar The Return of the Living Dead. Prostě zábavná osmdesátková zombie komedie. Z horrorového hlediska hodně slabé, jako komedie to šlape mnohem více. Při cameu Roberta Englunda jsem se fakt válel smíchy a zjištění, že tu hraje kuní ksicht Larry Linville je taky úsměvné.(8.5.2012)

 • ConanVJ
  odpad!

  Tak toto je vážně špatný vtip a výsměch prvního dílu. 0% :((10.2.2017)

 • fcreading
  ***

  Smiešne hlúpe pokračovanie, ktoré sme mohli vidieť z konca 80.tych rokov a ktorých je neuveriteľne veľa. Mix hrôzy a komédie je doplnené zombie človekom, debilnými teenegermi a nezaujímavým koncom.(27.5.2010)

 • Andersis
  ***

  Všechno je neuvěřitelně naivní. Tvůrci chtěli z názvu vytěžit co nejvíc peněz tak použili název CHUD. Ikdyž to nemá s CHUDEM nic společněho. Celí film je komedy zobmie movie.(9.4.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Je potřeba říci, že volné pokračování originálního filmu C.H.U.D se skutečně příliš vlídného přijetí u diváků nedočkalo. Snad kdyby se tento film jmenoval jinak, mohlo vše dopadnout úplně jinak, ale zavádějící název (přestože oba filmy spolu nemají nic společného) byl tím největším impulzem k nevraživosti, který se promítl v celkovém nepříliš lichotivém hodnocení dvojky. Což je však docela škoda, protože tahle blbůstka není zas až tak špatná podívaná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ač je to k nevíře, tahle zombie komedie se mi do jisté míry i líbila. Především si mě tvůrci získali na svou stranu slušnou porcí „morbidnosti“ a černého humoru. Objevila se tu celá řada ujetých situací, u kterých jsem se pobavil, byly vtipné a ani jsem se u sledování moc nenudil. Navíc naši studentíci byli takříkajíc lehce odstrčeni do pozadí a mnohem větší prostor dostal Bud, který byl jasným tahounem celého filmu. Kromě něj mě zaujal i nakažený pudl – zvláště pak jeho scéna s pošťákem. Nemrtví prostě vládli tomuto filmu, na rozdíl od imbecilní armády a trapného Roberta Vaughna. Tohoto herce mám jinak rád, ale tady byla jeho postava vyloženě katastrofální. 50%(28.12.2010)

 • ben666
  **

  Nechápu ten název C.H.U.D. II.(25.10.2015)

 • K.I.N.G.
  *

  Podle mě je to jen laciná, občas vtipná hororová komedie, která postrádá jak zajímavý děj, tak logiku a o nějakých souvislostech s prvním dílem tu nemůže být ani řeč. Odfláknutá fraška.(29.6.2010)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace