Mr.Lojza

Rozhodně nejlepší televizní pořad o autech s geniálními nápady. Tohle trio je výborné a bavím se u všech jejich dílů a asi nemá cenu nějak básnit o všech dech beroucích okamžicích s Top Gearem! :) ()

adamek333

Obsahuje humor, skvělé testy a sázky, ale také zajímavé informace. To mají na starost tři skvělí moderátoři, rychlý Stig a vysoký rozpočet kanálu BBC. Takhle má podle mě vypadat nejlepší pořad o autech. ()

Slam7

:D:D:D Neskutečný :D:D:D co oni dokážou vymyslet, to mi hlava nebere. Jak do sebe ryjou, jak se pořád vymlouvaj...prostě bomba. Nejzajímavější testy a pokusy s autama, spousta celebrit a výbornej Stig, ze kterýho tam dělaj největšího fantoma silnic:) Výborný zpestření díky speciálním dílům!!! Náhražky jako Fifth Gear nebo Top Gear USA jenom kazej jméno a reputaci tomuhle peckovýmu originálnímu Top Gearu. ()

Toumyk

Hodinová pohodovka, která nenásilně představí pár aut, pár aut rozseká na kousky, prožene pár aut po okruhu a to hlavní - celé je to vlastně jedna velká komedie v čele s charismatickým J. Clarksonem. Neuvěřitelně dokonalá show, kterou nelze sledovat jinak než v originále ;) ()

xpaja

Nejlepší zábavná show s auty. Nikoli o autech samotných, to musím zdůraznit. Od toho jsou tu totiž zcela jiné pořady. Trio hlavních protagonistů pobaví, především pak neotesaný Jeremy Clarkson. Přesto mi přijde, že s přibývající lety vysílání jim trošku dochází dech a částečně se opakují. Jako nejzábavnější vnímám testy ojetých automobilů spojené se vzájemným soupeřením. A nejvýše hodnotím především cestovatelské speciály. --- == 90% == --- ()

jeandepatch

Jestli nějaký pořad dosáhl naprosté geniality je to tohle. Pořád, který zaujme i lidi, kteří se o auta ani motorismus absolutně nezajímají, jako moje máma nebo babička, které se u toho ohromně baví. Jeremy je největší týpek. Dostává docela dost peněz a přesto si dělá prdel z každýho, dokonce i z BBC, ale myslím, že tahle legenda za ty prachy stojí. Hammond je naprosto skvělej kluk - takovej roztomilej - a mám ho asi nejradši z Top Gearu. May má talent (nebo příkaz produkce) na to si vybrat skoro vždy to nejhorší auto... Je vždycky pomalej, takovej nudnej a zastaralej, ale je to celkem snadnej terč, takže ani bez něho by ta show nebyla to co je. Je mi celkem jedno, kdo je ve skutečnosti Stig, ale myslím, že za to bude muset mít dost slušnou smlouvu. Nejlepší díly jsou samozřejmě všechny ty speciály - nejlepší je asi Vietnam a Indie, ale i ty ostatní (Botswana,Bolívie, Blízký východ, USA atd.) určitě stojí za to. ()

Lurtz37

Klasika, nadupaný bouráky, 3 šílený maníci a spousta chlapských debilních nápadů. O ničem jiném to není. Ale to přeci nevadí, ne? :) ()

Forum.

Hlavně poslední dobou začínám přicházet na chuť Jeremyho humoru, nicméně se opravdu hodně nasměju snad každý díl. 90% ()

Mato25

Program ktorí pritiahne k televízii nie len milovníkov aut , kvôli veľmi zaujímavému a vtipnému moderátorskému triu, z ktorého je každý moderátor svojrázna osobnosť je tento program nie len vzdelávací ale hlavne komediálny, čím sa stáva výnimočným oproti ostatným auto magazínom a svojimi top gear špeciálmi si určíte získa svojich fanúšikov. ()

bramborak

Já autům sice vůbec nerozumím a ani se o ně nezajímám, Top Gear je ale můj nejoblíbenější neseriálový pořad. Hvězdné trio a šílené nápady okořeněné britským humorem. Tahle kombinace mě prostě dostala. A navíc se tvůrcům povedlo spojit užitečné informace s koupu zábavy! Hodná, BBC, dostaneš sušenku! ()

14krejca14

Pokud čekáte od tohoto motoristického pořadu nějaké rady pro spotřebitele tak okamžitě přepněte na jiný kanál! TG je jedna velká show plná skvělého britského humoru, sebeshazování a nadupaných vozů, o kterých si 99 % populace může jen nechat zdát. A i přes tu kupu nemalých problémů, nebo právě kvůli nim, je tahle show tak populární. Ať je Clarkson sebevíc namyšlený, ať uráží řidiče kamiónů, hlavy států i celé národy. Tohle je prostě velký zábavný pořad a ten koho uráží moc humoru nerozumí. ()

Meow86

“Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” Jeremy, ty vole, ty máš jedno z nejlepších zaměstnání na světě. Jak říkám já: “Moje auto je můj přítel.“ ()

Madhuri

Top Gear, bláznivou show, kde jde v první řadě o tři muže jenž se stále nedokáží vyrovnat s krizí středního věku a v poslední řadě o auta, bych se nebála označit už takřka za kult. To v co dokázali proměnit šedou auto-show která je v každé zemi alespoň jedna na něco neskutečně zábavného co si dokáže přitáhnout a získat i lidi, co ví o autech maximálně to že mají volant, je skutečně jedinečné a nenapodobitelné. Chemie která vzniká mezi moderátory co se nesnáší a přesto jsou nejlepšími kamarády nelze zopakovat s žádnou jinou trojicí nikde na světě, a v tom se právě skrývá podstata a úspěch celého Top Gearu. Zkrátka bylo by jedno kdyby ty tři strčili do pořadu o vaření, cestování nebo o okrasných zahradách, vždycky z toho dokážou udělat velkolepou zábavnou show, která si hravě získá své diváky a ve které půjde v první řadě o zábavu a až v té poslední o téma celého pořadu. Top Gear ve starém složení byl můj nejoblíbenější pořad a nebojím se říct že můj život v jisté míře ovlivnil a i díky němu jsem dnes tam kde jsem, děkuji. ()

marhula

Super serial o autach a hl. o tych ktore obycajny smrtelnik ani len neuvidi len mi vadi ze ich neriadim ja ale jeremy clarkson ktoreho nemam moc rad lebo nema rad americke "muscle car" auta. P.S. Hammond nema bielene zuby :)) ()