Šarmantní podvodník Viktor neztrácí po propuštění z vězení čas a hned se pustí do nových podvodů. Nejprve prodá dům své milenky Heleny, aby získal peníze na věno své dcery Katrin, a pak se pokusí prodat jachtu, která mu pochopitelně nepatří. Pak ale dojde v jeho životě k osudovému zlomu - setkává se se svou kurátorkou Charlottou. Z lásky k ní začne dokonce uvažovat o tom, že by přestal spolupracovat se svým komplicem Kamilem a napravil se, jenže v rozhodující okamžik ho svým nečekaným návrhem zaskočí sama Charlotta... Kriminální komedii Philippa de Broky vévodí okouzlující Jean-Paul Belmondo v roli rozpačitého zamilovaného podvodníka. (TV Prima)

c.tucker

Vše tu stojí na výkonu J. P. Belmonda, neboť bez něho by byl film polovoční, no možná ani to ne. On je prostě machr jak má být. Celý film se ani na chvíli nezastaví, v jednom kuse lže, ale tak perfektně, že je to k smíchu. ()

mortak

Belmondo blbne od začátku do konce - co říci více o této one-man show. Závěr je možná překvapivý pro cizince, ale ve Francii je napálení podvodníka mazanou ženskou, která jinak vypadá jako andílek, tím nejprovařenějším koncem. Našel jsem ji už v začátku slavné rozhlasové série Les Maitres du Mystere z padesátých let. ()

Radiq

...aneb Belmondova smršť. Tempo filmu je rychlejší a zběsilejší, než v Rychle a zběsile. A má to tu pravou francouzskou komediální atmosféru. A to je přesně to, co potřebuju, abych se dobře pobavil! Belmondo je fakt nenapravitelnej a dycky hraje toho chuja tak skvěle, že to nejde, aby nerozesmál. Jeho lhací techniky, výmysly, nápady a převleky jsou nezapomenutelny. Prostě skvělá francouzská komedie ze starejch dobrejch časů... ()

vesper001

Nenapravitelného jsem viděla několikrát, ale dojem je pokaždé stejný – Victor je tak hyperaktivní, až se člověku rozmazává před očima a spousta hlášek a komických situací se v té rychlosti ztratí. Navíc uvěřit, že by Belmondův hrdina mohl mít problém v posteli? Jděte! ()

Mol

Marie byla roztomilá a Belmondo se fakt nezastavil. Skvěle strávený večer v takovéto společnosti. ()

Courtemanche

Belmondo na plné obrátky, někdo další ale již nedostává ani ten minimální prostor, vyjma Geneviève Bujold a Julien Guiomar /ale opravdu jen minimální/. Právě to je ten problém, já totiž vyžaduji i nějaký příběh, něco co mě vodí, pokud by mi totiž stačilo představení všeho možného bez tohoto, je darmo kvalitní, to bych nesledoval film ale jel bych rovnou do cirkusu. ()

sator

"Osud nás mohl postavit proti sobě, jako tygra a hobru"... 😇Mám pro tebe dobrej kšeft, mám kupce na tvou jachtu---ale já přeci nemám jachtu---právě proto je to dobrej kšeft...😎 Je to značná částka...Ano ale v malých bankovkách ....🤣 ()

SeanLSD

V najlepšej tradícií bláznivej francúzskej krimi-komédie sa notorický klamár Belmondo s frenetickou gestikuláciou valí ako na spíde z kostýmu do kostýmu, aby ku koncu došlo k typicky francúzskej variácií na lupičskú tému. ()

andrii

Vyprovázen fanfárami vychází ven ze šatlavy. Prášilovský lev salonů míří do vašich obývacích pokojů. Štramák, prvotřídní svůdník, parádník, nezdolný podvodník. Vtipně i melodramaticky upovídaný, nebrání se fantazírování, neodolatelně nepolepšitelný výtečník, pravý fanfaron nové doby. ()

filmmovier

S Belmondovými filmy je to jako na houpačce, co se týče mých vztahů k nim. A Nenapravitelný se nakonec řadí k těm, které se mi líbí spíše méně, než více, a ke kterým se už nejspíš v budoucnu nevrátím. Jistě, Bébel tady řádí jako ďábel, má k ruce výtečné herecké obsazení, zručnou režii, pár mimořádně dobrých fórů a super exteriéry, takže mě to od začátku do konce bavilo a byla radost ten film sledovat, jen je jaksi rutinní a neobsahuje příliš věcí, díky kterým si ho budu i po delší době pamatovat. Ale rozhodně neurazí, naopak. 75%. ()

dANo

Jedna z tých podarených komédií s Belmondom, kde je niekoľko ozaj výborných gagov spojených hlavne s tak typickým Belmondovským prezliekaním sa a mačovským vystupovaním... príbeh je jednoduchý, ale záver tak trochu prekvapí. ()

J-o-k-e-r

Francouzská komedie se vším všudy. bláznivé situace, vtipné gagy, krásná G. Bujold a neodolatelný podvodník J.-P. Belmondo - geniální dabing M. Moravce! "Dones štafle. - Řekls ať hlídám. - Nejdřív dones ty štafle. - Ještě z nich spadneš. - Přidržíš mě. - Kolik vážíš? - 84. - Tak já jdu pro ně." ()

Autogram

Na podvodníčka Belmonda platí len psychologička. Film je trochu ubehaný a aj s množstvom vtipov zostáva pre mňa priemerným, pretože som sa pri ňom často nudil. Prebrali ma len scény v reštaurácii, kde Belmondo nosí aj nenosí knírek, pretože nestíha sledovať, či nosil knírek vždy alebo nikdy nenosil knírek. ()

manonfire

Viktorovo okouzlování Charlotte vlastní strojenou pompézností, střídané útokem na její útlocit, jemuž kurátorka neodolá, ač brzy prokoukne jeho falešnost. Ze všech těch skvělých Belmondovských komedií tahle disponuje nejbrilantnějšími di(mono)logy, jejichž kvalitě přispívá i (ano, místy až hlubokomyslný) patosák Kamil. Výběrová francouzská poezie pro Vaší bránici. Bohužel poslední třetina je z úplně jiného filmu. Jakmile se příběh začne soustředit na ústřední zápletku s triptichem, to kouzelné pábitelské tlachání přejde v průměrnou situační taškařici. 80% ()

Josefin

Opravdu moc dobré, Jean -Paul Belmondo tady hraje prostě skvěle, prolhaného, ale tak sexy Viktora . Z něj jen srší invence a charisma, komediálně dokonalý, zaručeně vám spraví náladu. Takové to jeho "nenapravitelné" svádění a uličnictví je nehorázně přitažlivé:-) Ať už ve smokingu ala drakula, blonďaté prostitutky nebo jen tak v nátělníku. ()

Zemřel herec Charles Gérard

Zemřel herec Charles Gérard

20.09.2019

Ve věku 92 let zemřel francouzský herec Charles Gérard. Gérard patřil mezi oblíbené spolupracovníky režiséra Claudea Leloucha (Dobrodružství je dobrodružství) a byl také blízkým přítelem herce Jean… (více)