Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fordzy
  **

  Hlavní pozitivum vidím v tom, že pátá série není taková sračka jako byla čtvrtá série. Oživení Michaela je kupodivu vysvětleno smysluplně a do čtvrtého dílu je i celá zápletka dobře vystavěna a ukrutně zábavná, ale bohužel od pátého dílu se hrdinové dostanou z vězení a začíná scénáristická neschopnost a trapnost ve velkém stylu.(28.11.2017)

 • claudel
  ****

  Kultovní seriál se nám po letech vrátil a snažil se, abychom zapomněli na zpackanou a překombinovanou čtvrtou sérii. Jede se tedy zase od nuly, vrací se část staré party, dokonce někteří i z druhé série a naopak chybí výrazná postava Mahone. Scénáristé si dali celkem záležet, aby fanouškům osvětlili návrat zesnulé postavy a současně, aby správně zahráli na nostalgickou notu, kdy jsme první sérii sjížděli do ranních hodin. Musím říct, že se jim celkem povedlo zapomenout na nepovedenou čtvrtou sérii a nabídli docela slušnou akční a napínavou zábavu. Mně jen vadí až příliš se nabízející základní zvrat a občas až příliš nereálné situace. Ale klidně se podívám na šestou sérii, ale prosím, ať se vrátí Mahone...(2.7.2017)

 • Makky
  ***

  Návrat do tohto sveta som skutočne nepredpokladal. V rámci Prison Breaku som nikdy nebol jedným z logiku hľadajúcich hnidopichov, práve naopak, no toľko scenáristických skokov, lapsusov a výmyslov pohromade ako v Resurrection sa len tak nevidí. Človeka to núti zamyslieť sa, či to tak bolo vždy a len fanúšikovské oči zaslepovali do očí bijúce kraviny. Nevertheless, vidieť opäť tieto postavy a byť opäť v tomto svete bolo fajn, i keď to boli poslabšie časti. Pekne ma to navnadilo na zhliadnutie prvých sérií. Triezve hodnotenie 2,5*, fanúšikovské 3,5*.(28.10.2017)

 • Real Tom Hardy
  ****

  "MICHAEL SCOFIELD BOL AKO BÚRKA" -------- Djawadi útočí na diváka starými známymi tónmi a nostalgia sa množí a množí jedna radosť (SK dabing ju nakopol ešte viac). Úvodné epizódy ako vytrhnuté z prvých sérií, pričom druhá polovica skôr identická tej poslednej. Prostredie Jemenu pomohlo, aj keď rýchlo stratilo svoje čaro. Väzeniu samotnému sa dalo povenovať trocha viac. Veľké sklamanie je z nevyužitého potenciálu T-Baga, pretože tých pár chvíľ čo bol na obrazovke, boli jednoducho výborné. Dostal málo priestoru, hral posledné husle a rozhodne si zaslúžil viac. Celkovo sa jedná o vydarenú sériu, zvraty známe aj z minulosti, stará crew je naspäť spolu a 7 ročnú pauzu je vidieť. Ak sú špekulácie o ďalšej sérii pravdivé, nezaškodil by trošku dlhší odklad, neurýchliť to a pohrať sa s tým. Kľudne niečo s T-Bagom & Fox River, nech sa to skončí tam, kde to všetko začalo.(2.6.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Byl jsem fanouškem téhle podívané i přes její upadajíc kvalitu s každou další sérií. To co ovšem tvůrci předvedli s tímhle návratem předčilo i má divoká očekávání. Absolutně nechápu to nadšení z téhle devítidílné minisérie, která nemá snad jediný moment, kvůli kterému by stálo za to ji doporučit (a jeden relativně slušný twist těch necelých sedm hodin fakt nezachrání). Již od první části se jedná o neustálé motání nepravděpodobných zvratů, absurdních konstruktů (i na poměry série) a neskutečně neobratně vykonstruovaného šlapání vody, kde snad tvůrci doufají v to, že když se nahodí pár aktuálních témat, nikdo si nevšimne, že vlastně neví, co dělají. Tohle fakt ne. Tupé, nudné, špatně zahrané a ještě hůře napsané. S každým dalším dílem klesá tenhle návrat do větší a větší břečky, jen aby v závěrečné epizodě v tom všem věrným fanouškům, kteří to dotáhli až tak daleko, pěkně vymáchal obličej.(20.6.2017)

 • - V poslednej scéne poslednej epizódy Behind The Eyes (S05E09) si je možné v cele všimnúť Johna Abruzziho (Peter Stormare), ktorý však zomrel v 2. sérii. (Rot13)

 • - Natáčanie sa začalo 7. apríla 2016, a skončilo 11. júla 2016. (Martin12500)

 • - Prvý trailer mohli diváci zhliadnuť 16. mája 2016. (Martin12500)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace