Jackass 2

Jackass 2

Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

To je těžký, film bohužel nepřináší vůbec žádnou inovaci. Na dvojku jsem byl hodně zvědavej, protože u jedničky jsem se bavil opravdu náramně. Ovšem výsledkem jsem poměrně zklamán, je to stále variace na totéž (ï když v tom se asi skrývá podstata Jackass). Ve snímku jsou opět velmi vtipné momenty, ale je tu spoustu již viděných a stále opakovaných vtípků a ke konci už jsem se musel do sledování trochu nutit. Dokonce bych řekl, že kluci z Jackass trochu ubrali a jejich humor už není tak fekální, možná právě proto mi ale film přišel celkem nekonfliktní a lépe stravitelný než jednička. O všem asi svědčí fakt, že nejvtipnější scény z jedničky se mi hluboce zaryly do paměti - u dvojky totéž napsat rozhodně nemohu. Ve filmu vidím tak tři až čtyři opravdu dokonalé vtípky.(29.4.2007)

• eraserhead666

Tak tohle byl docela razantní sešup dolů. Více prostoru pro bizarní a jen ujeté kousky, těch, při kterých se vám zastavoval dech a s protagonisty jste soucítili, je tam oproti jedničce dost málo. Tady to je spíše často fakt jen opilecká zábava někdy ve dvě ráno na večírku. Jenže oni to dělají za dne a jsou střízliví. Docela zklamání a nuda.(13.2.2018)

(môj všeobecný názor na jackass; dvojku som videla ako prvú) Jasné, celý Jackass je o vyvádzaní blbín, ktoré by sa bežnému smrtelníkovi ani nesnívali. Ale aj na také blbiny, musí mať človek odvahu. (*If you're gonna be dumb you gotta be tough*) A úprimne, nemyslím si, že tí, čo tomu dali odpad by na niečo také mali gule (žeby závisť ;) A čo, niekoho stimuluje intelektuálna kniha, niekoho zasa hudba atď a niekoho poriadna dávka adrenalínu. Je to každého osobná preferencia, a odsudzovať to, je ako nerešpektovať niekoho napr. obľúbené filmové/hudobné/knižné žánre atď. Jackassáci sú síce šialení, no nie sú iba nejaké vymleté hlavy (ako niektorí na YT sú, čo stvárajú podobné kúsky). Myslím, že aj preto sa mi to páči.(5.9.2013)

• Frajer42

Zasmál jsem se méně než u předchozího dílu. Hvězdičku dolů. Jinak pěkný návod, jak trávit volný čas.(5.1.2011)

Znova výborná zábava a v podstatě napíšu podobnej koment jako k nedávně viděnýmu dílu Jackass 3.5. Je to výborná záležitost na house party nebo když je zrovna u vás na návštěvě váš kámoš a chcete si k tomu udělat správnou kulisu. A pokud nejste úplný balvani, tak se u toho musíte zasmát. Pravda je, že ani tady se kluci nevyhnuli extrémům (týkajících se především defekace, konzumace koňského semene atp.), ale u ostatních držkopádů, scénky s taxikářem a teroristou, různejch úskoků atp. jsem se chlámal úplně výborně.(11.4.2013)

bravoooooooooo(27.8.2007)

"Jackass:The Movie" měl skvěle vyvážený poměr mezi vtipem a brutalitou.. To zde ve dvojce chybí a z "jiné" ale vtipné zábavy, kterou nabízela jednička, se stala už ve své podstatě jen velmi nebezpečná a mnohem nechutnější "zábava", která rozhodně není pro každého.. I tak má ale druhý díl své velmi světlé momenty..(10.1.2008)

• Lyli

Nuda uvařená z trapnosti. Jak je možný, že tohle je tak suchý? Řekla bych, že mají na víc... Nebo jsem už prostě fakt vyrostla, a proto nechápu. Hm, spíš je to jen o tom, že tenhle díl téměř nestál ze nic. Je mi fuck líto, gájs. *Poznamenat si: Bam je štramák i s pytlem na řitínce.(27.2.2014)

Ujetá banda okolo Knoxvilla provádí (zase) další nechutnosti. Někdo z tohole bude nadšený, někdo naopak zklamaný. U mě to je tak půl na půl. Místy jsem se fakt bavil (stará ženská s povadlým poprsím), ale některé věci na mě byly fakt moc (pití koňského semena). Někdy sice pochybuju o zdravém rozumu celé téhle bandy, která tohle vše provádí za účelem aby nás šokovala a pobavila a to jim skutečně jde dobře- 70%.(11.6.2010)

Jestli vás něco roseká, tak je to rozhodně Johnny Knoxville a jeho banda. Zkrátka Jackass jak má bejt!!!! Je to nářez!!!!(20.10.2006)

hnusne, na grcanie nachylne, dost odvazne, ale predsa to vacsina ludi miluje. sialenci su spat a vo vacsej parade. tak ako som sa smial doma na cely byt si uz ani nepamatam. 100%(14.1.2007)

Dvojka mě bavila ještě o trochu víc, ale jinak se o ní dá říct v podstatě to samé, co o jedničce.(3.1.2019)

Scena s arabem je naprosto husta... Ale nektery sceny sou naprosto nechutny a fekalni...(20.7.2008)

• zipper111

stejně jako jednička naprostá žumpa moderní zábavy, ani jsem to nedokoukal.(23.5.2008)

Toto je Jackass, co dodat.....(3.12.2008)

Tady to chlapci z MTV už trochu přehánějí, v kuse si ubližují a válejí se s tak hurónským smíchem po zemi, až jsem jim místy nevěřil, že se někdo může takhle bavit. Ale masakroidní je Ehren McGhehey (mimochodem mu vyrazili dva zuby) jako terorista a výměna Prestona s Philem Margerou - megahlína. Jinak tu Steve-O zase zvrací a Dave England všade kadí, takže normálka. A teče tady i podstatně víc krve než v prvním díle.(22.12.2008)

Čo tí magori ešte nevymyslia. Originálne a úžasne vtipné, bohužiaľ len pre určitú skupinu ľudí, ale to ma netrápi, keďže ja do tej skupiny rozhodne patrím.(4.5.2008)

Jackass jsou opravdu dobří, nejhorší věci co si tito lidé dělají, největší blázni vytváří největší zábavu. Pro peníze cokoliv, že ano? :-) Nejsou to žádné triky, ale opravdu adrenalinové kousky, které by si jen málo z nás komplexnějších lidí dokázal představit na sobě.(9.7.2009)

Film (seriál ) je určen jen pro silné diváky s dobrým žaludkem.Děs a hrůza , velice je to morbidní a nechutný tento film (seriál ).Jak si někdo probůch může nechat na sebe třeba vylít fekálie to mi rozum opravdu nebere.(19.11.2006)

• wipeout

Oproti jednotke si "užijeme" ešte viac fekalít a podobných nechutností. Ako aj takýto druh zábavy sa dá ešte ako tak prehltnúť, aj keď neikedy je toho už naozaj priveľa. Niektoré z nápadov sú originálne no aj tak väčšina je len voľnou variáciou už vytvoreného. Často som mal problém s uverením autencity a nehrania na bolesť, prekvapenie či nadšenie. Ešte štastie, že nepozerávam seriál lebo ten by ma omrzel určite ešte viac. No vcelku sa dá zabaviť, záleži len na tom či vám podobný humor zdá zábavný.(5.1.2007)

Najlepší najbolestivejší, najkrvavejší, najnechutnejší Jackass 100% zábava pre náročných divákov. Už epická úvodná scéna s býkmi nám naznačuje že to bude teraz oveľa brutálnejšie. Scény ako prepichovanie úst háčikom, vypaľovanie pohlavných údov na riť , pitie konského semena, osy v limuzíne, hojdanie sa pri býkoch. Lovenie anakondy. To nejde nemilovať! Jeden s mojich najobľúbenejších filmov(27.1.2013)