Dexter - Série 6

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2011, 10 h 16 min (Minutáž: 48–54 min)

Tvůrci:

James Manos Jr.

Hudba:

Daniel Licht

Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, C.S. Lee, David Zayas, James Remar, Colin Hanks, Edward James Olmos, Geoff Pierson, Aimee Garcia (více)

Epizody(12)

V Miami se začínají objevovat podivně zohavené oběti. Muži, který je za ně odpovědný, se přezdívá The Doomsday Killer – Vrah Soudného dne. Je to podle toho, že místa činu jsou ve skutečnosti náboženskými výjevy, záměrně vytvořenými tak, aby údajně přinesly konec světa. (CinemaRanger)

NikiVai

Víra tvá tě ... donutila zabíjet a zabila. Do šesté série se vplížilo náboženství. A proč by ne, vždyť právě Bůh a všechny jeho podobenství mají na svědomí nejvíce zmařených lidských životů v historii. Proč se vedou války, proč mnozí zabíjí? Ve jménu Boha. A tak ho hledá i sám Dexter. Najde, nenajde? ()

pallok

Opäť sa krásne rozbieha ďalšia - v poradí 6. séria Dextra.  Znovu šialený príbeh zvrátenosti, bezcitnosti ale aj priateľstva, zvláštnej lásky k blížnym a to aj tým najbližším, cynizmus a drsný vraždársky humor. Len tak ďalej!  Dexter, šiesta séria s masovým vrahom z prostredia náboženského fanatizmu. Ako poctivého čitateľa Dana Browna ma to celkom potešilo, určitá ponáška tam bola ale vôbec to nevadí, dokonca by som zniesol aj viac. Primárny vzťah súrodeneckého dua sa začína posúvať do polohy v ktorej by som ho nechcel vidieť ale ak sa tak stane hádam to nejako pretrpím. Perfektná séria v ktorej sme skoro nevideli Quinna na placi, excelentný výkon Debrinej cvokárky. Teším sa na sériu číslo sedem! ***** ()

K1K0

6. séria tentokrát vyčíňa ďalší vrah v podobe náboženského cyklu “vrah súdneho dňa” vlastne celá séria sa točí okolo viery a náboženstva. Medzi Debrou a Dexterom sa začína prehlbovat vzťah, ktorý je viac než súrodenecké púto. Debra začína cítiť niečo viac k svojmu nevlastnemu bratovi. ()