Relativně dobrá série, ale určitě zatím z těch šesti ta nejslabší. Upřímně mi tu moc neseděla celá dějová linka okolo bratra Sama, podle mě je tady úplně zbytečná. Scény s ním jsou hluché, nezábavné, zbytečně dlouhé. Naopak se mi tu líbily Debřiny hovory s tou psychiatričkou. Co mě ale na týhle sérii zarazilo možná nejvíc je kamera. Co to jako je? Jsou tu díly, které jsou nasnímaný naprosto skvěle (v duchu předchozích pěti sérií), ale pak tu jsou taky dost odfláknutý záběry nebo triky (primárně teda ve scénách z Nebrasky). Příběhově jsem navíc v šestý sérii našel pár nelogičností, nevysvětlenejch věcí, proto jsou výsledným hodnocením jenom lepší tři hvězdičky.(27.11.2016)

Pokračujúci vysoký štandard predchádzajúcich sérií. Vrahovia súdneho dňa nie sú tým najdesivejším, rozhodne však ich vraždy nepostrádajú kreativitu. Jennifer Carpenter len potvrdzuje totálnu suverenitu a jej hlášky sú doslova ozdobou. Koniec série navyše konečne prináša nevyhnutné ...z dlhodobého hľadiska celého seriálu.(14.10.2018)

• NinadeL

A na 6. sérii se pro změnu zase nedá dívat. Tolik pseudonáboženských pindů aby jeden pohledal. K tomu už se všechny vedlejší postavy stihly prostřídat v posteli, takže nezůstalo vůbec nic. Dexter nemůže mít kamaráda, přítelkyni, manželku ani děti, tak mu necháme na krku labilní sestru a mrně. Výborně.(9.1.2019)

Tato série přináší staré dobré věci - ujeté gore vraždy (byť bych snesl ještě o hodně více, ale já nejsem cílové publikum), trochu té opravdové detektivní práce a nějaké ty vztahy, ale tentokrát přidal i něco nového - Debřino nitro a vztah, který na povrch doluje psycholožka a víru ve vyšší bytost či moc, kterou Dexter řeší hlavně kvůli Harrisonovi a sobě a docela fajn postavu bratra Sama, který je jakýmsi morálním pilířem a zároveň katalyzátorem těchto Dexterových úvah. Jen díky těmto dobrým věcem není šestá špatná, byť některé díly za moc nestály. Že by se Dexter začal zvedat?(13.2.2017)

Šestá sezóna byla pro mě tak trochu nevyrovnaná. Já mám osobně rád vrahy, kteří si myslí, že jejich ruku vede vyšší moc, protože to nahrává mému názoru na náboženství, problémy se dostavily až s postavou bratra Sama a jeho cestou ke Světlu. Ty náboženské žvásty s překroucením čehokoli tak, aby to odpovídalo té které pasáži z Bible, to bylo opravdu otravné. Ani taťka Dexter mě nenaplnil nadšením, ale vždycky, když se na chvíli zbavil potomka, začal jsem se bavit.(24.6.2019)