Relativně dobrá série, ale určitě zatím z těch šesti ta nejslabší. Upřímně mi tu moc neseděla celá dějová linka okolo bratra Sama, podle mě je tady úplně zbytečná. Scény s ním jsou hluché, nezábavné, zbytečně dlouhé. Naopak se mi tu líbily Debřiny hovory s tou psychiatričkou. Co mě ale na týhle sérii zarazilo možná nejvíc je kamera. Co to jako je? Jsou tu díly, které jsou nasnímaný naprosto skvěle (v duchu předchozích pěti sérií), ale pak tu jsou taky dost odfláknutý záběry nebo triky (primárně teda ve scénách z Nebrasky). Příběhově jsem navíc v šestý sérii našel pár nelogičností, nevysvětlenejch věcí, proto jsou výsledným hodnocením jenom lepší tři hvězdičky.(27.11.2016)

Tato série přináší staré dobré věci - ujeté gore vraždy (byť bych snesl ještě o hodně více, ale já nejsem cílové publikum), trochu té opravdové detektivní práce a nějaké ty vztahy, ale tentokrát přidal i něco nového - Debřino nitro a vztah, který na povrch doluje psycholožka a víru ve vyšší bytost či moc, kterou Dexter řeší hlavně kvůli Harrisonovi a sobě a docela fajn postavu bratra Sama, který je jakýmsi morálním pilířem a zároveň katalyzátorem těchto Dexterových úvah. Jen díky těmto dobrým věcem není šestá špatná, byť některé díly za moc nestály. Že by se Dexter začal zvedat?(13.2.2017)

Celá série je zrcadlem překrucovačům víry. Debra Morgan: "Mrdám na štěstí, já beru Tebe (Dextre)"(30.9.2017)

Moje absolutně nejoblíbenější série s tím druhým nejchrismatičtějším vrahem - Travisem Marschallem.(9.7.2017)