Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

sahe

Vždy jsem se na to dívala, jako malá a ráda bych se dívala i dnes... ale to jde bohužel jen z nahraných kazet :-((( škoda :-( Mimochodem... když se na to podíváte v dnešní době - tyto hry měly něco do sebe... a ne jako stálé opakování soutěží typů hledáme star, pěvecké či jakékoliv jiné reality show... Nynější soutěže jsou bez ducha.... ()

Aven

Geniální, zábavné, originální, vtipné, prosycené přátelskou atmosférou. Nejlepší soutěž ever. ()

skretik

Keď som bola malá, tak som to občas zachytila v TV a bola som úplne zažraná... fakt sa mi to moc moc páčilo. :) ()

shantim

Jako téměř parchant jsem se na tento pořad několikrát podíval. Dnes, s odstupem času, ho vidím jen jako mládežnickou zábavu ve stylu Superstar. ()

Elisebah

Tohle byl skvělý pořad.Pkaždé, když ho opakovali jsem na něj koukala a nehla se od obrazovky dokud to neskončilo. A pak jsem si ještě tykovéhle ála hry bez hranic vymýšleli se sestřenicem ana chatě. bylo to skvělý. Mohli by je zase obnovit ()

Ravi

Skvělý počin francouzů, škoda, že u toho nezůstali. Vždycky se mi líbil ten nápad udělat soutěž v duchu nějaké historie, odvětví, řemesel atp. Geniálně vymyšleno. K dokonalosti přispěla i účast čechů. Koukal jsem na to jako dítě a pokud běží repríza nenechám si ji ujít, protože tato soutěž je i nadčasová. 100% = 5/5 ()

Kosmik 1

Na tyhle soutěže jsem se díval od malička. Taky jsem si vždycky jako děcko přál některou z disciplín vyzkoušet. Škoda, že něco podobného už se v dnešní době nevysílá, to byla panečku podívaná. Dá se napsat, že tohle byla opravdu kultovní soutěž. Ale třeba se jednou dočkáme nějakého pokračování ve šlépějích Her bez hranic. Jistě bych byl pravidelný divák. ()

ghatos

Překrásné dětské vzpomínky - po dlouhých letech puštěno na chatě v Karlově a pořád stejně boží. Fakt parádní zábavný (sportovní) pořad. 91%. ()

giovanni3

To byla doba zábavný souboj národů, skvělé komenty... já se vždy bavil a vždy to hltal i teď po letech vzpomínám na tuto parádní soutěž... S ohledem zpět dávám pouhé 4z5, ale dobré 4z5 ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu