Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

jajinka

Jako malá jsem nemohla propásnout žádný díl.. Ale zaráží mě, že se to tu dá hodnotit mezi filmy a seriály.. ()

IllIlIlIIl

Bezva soutěž, která mě kdysi bavila každý pátek na čt1. Rád si ni zavzpomínám a jen škoda, že takové soutěže se staly už skoro vyhynulým druhem. ()

Remedy

Těžce nostalgická vzpomínka na dětství a dodnes si pamatuji, jak moc to bylo napínavé a jak jsme jako Češi byli párkrát i dost úspěšní. ()

repe

Už ani nevím kolik mi bylo, když jsem poprvé viděl jednu z bláznivých disciplín a skandující lidi. Jedno bylo ale jisté, nechtěl jsem zmeškat další díl. ()

Bones!

Tenhle pořad jsem miloval! Jak rád bych se zase alespoň na jeden díl podíval. Dokonalá zábava, chytlavá znělka, nápadité úkoly a soutěžní téma, co víc si přát! Nostalgie jako hrom, 5* samozřejmostí ()

Želik

Zimnú sériu som nemala veľmi rada, ale letné časti som milovala. Bolo viac krajín a zaujímavejšie súťaže. Zaujímavé kulisy, kostýmy, všetko pekne farebné, bavila som sa. ()

Tygrys

Tady už se fakt dá hodnotit snad všechno :) Osobně jsem na tom moc neulítával, ale v porovnání s dnešními soutěžemi které vysílají TV je toto skvost. ()

Petfruf

Co se týče TV, tak Hry bez hranic jsou pro mě vzpomínkou na dětství a moje prarodiče, se kterými jsme tento pořad sledovali. Nynější reprízování jim ubližuje. ()

Had6

Koukal jsem na to furt a když ten cirkus zavítal i do našeho města, tak jsem nemohl chybět. Když jsem to viděl teď nedávno v televizi v reprízách, tak mi to kupodivu připadalo pořád docela ucházející. ()

Joe321

Jedna z mála kultovních věcí mého dětství a právě jako malý jsem toužil se zůčastnit (ono možná i dnes). Závody v takových hloupostech s originálními rekvizitami a kulisami. Pokaždé jsem se u toho výborně bavil, ale co hlavně... člověk mohl fandit našim v oranžové! -"Republika Čéka!" ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu