-Dawe-

Čím to je, že tento díl považuji za nejlepší díl série? Sám nevím ale smál jsem se od začátku do konce! 80% ()

Loki_Six

Daniel Morales - This dude just entered his food truck with a tuxedo, and moreover, with a fast-food drive-in bag. Why would he do that ? Émilien Coutant-Kerbalec - Dunno, maybe their fries are better than his. ()

lonewolf

Ale jo, jako relaxační film po dlouhém únavném dnu to prostě šlo a byly tady i místa k zasmání, které navíc opravdu držel komisař Gilbert :). Slabý průměr, spíše podprůměr. ()

dopita

V pravdě dementní film. Začíná to tím, že Daniel musí během pár minut odvézt taxíkem fotbalovou hvězdu na zápas. Dopadne to tak, že zajede autem až doprostředka hřiště (do středovýho kruhu) fotbalista vystoupí, rozhodčí zahájí zápas a začne se hrát. A auto pořád stojí uprostřed hřiště a ti dva šašci co seděj uvnitř ještě vedou ňáky rádobyvtipný žvásty!! Neskutečná debilita. A v duchu tohohle nesmyslu se nese celej film. Akce v podstatě žádná a humor tak strašně imbecilní, že zůstává rozum stát. ()

Holina

Zastavte to Taxi dřív než bude pozdě. Cokoliv je zřejmě lepší než americká předělávka, ale kvalita klesá už od minulého dílu celkem strmě ()

Paity

Čtyřka dokázala bláznivé taxi opět rozpumpovat a až na ten pitomý konec znovu ukázala, že série mrtvá není. ()

Lionheart

Uznávám, že tento díl je možná až příliš ulítlý, ale když jde o tuto sérii, nepůjdu pod tři. Jako jeden z nejsvěžejších momentů považuju mučení belgického vězně zrychlením desky s Jacquesem Brelem:-D ()

Paldiny

Že ja blbec som sa nechal napáliť a odtrpel tento prúser v kine. O triedu debilnejšie, trápnejšie a absurdnejšie než predošlé dva diely a navyše podvod. Odmyslíme si, že film vykráda (nie cituje) Hannibala, Mission Impossible, Zjazvenú tvár, sa mu úspešne darí zapierať aj tú vlastnú. Peugeot je využitý len v úvode, pri preprave Cissého na futbalový zápas a na zbytok filmu ho scénaristi zaparkujú do garáže. Neviem aký mali na to špeciálny dôvod, ale rovnako dopadol aj Daniel, ktorý je už iba opatrovateľkou malých detí a jeho Lilly sa jazdy pre istotu nezúčastní vôbec. Nevtipný komisár získava ešte viac priestoru a stáva sa prakticky hlavnou postavou. Hlúposť tu dosahuje svojho maxima, Émilien na pol metra nespoznáva vlastnú manželku. Zatiaľ čo predošlým pokračovaniam dochádzala šťava, štvorka jazdí už iba na výpary. Značka TAXI tak definitívne vypustila dušu a nič na tom nezmení ani finálová účasť Frantíkov na Majstrovstvách, ktorá srší z plagátu aj celého filmu. Veď reklama musí byť, tak zdieľajme ich nadšenie s nimi. ()

peetriss odpad!

Besson si svými projekty dlouhodobě o odpad říkal, zatím jsem jej šetřil jedno- a dvouhvězdičkovými hodnoceními. V případě Taxi 4, nevtipné, ale o to dementnější, infantilní slátanině mu ten odpad mile rád a zaslouženě dám! Nesledovatelné i na Bessonovy poměry. Jím najatý režisér Krawczyk mu náležitě k "úspěchu" dopomohl. ()