Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Prichádza búrka, ktorá môže ovplyvniť celý svet. Naviac je tu hrozba teroristov, ktorí sa vyhrážajú, že celá vec bude ešte horšia, ako sa zdá. Je možné, aby búrka zničila pyramídy v Gize, Effelovu vežu v Paríži alebo Sochu slobody v New Yorku? Tím troch ľudí sa pokúša nájsť centrum búrky a preskúmať okolnosti jej vzniku. Príroda sa zrejme pomiatla, alebo sa niekto pokúša simulovať globálnu poveternostnú katastrofu? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (50)

The_God 

všechny recenze uživatele

Klasický béčkový (možná dokonce céčkový) katastrofický film, kdy můžete zpochybnit všechno od prvního záběru po konečný titulky (včetně) a budete mít klidné svědomí, protože jste měli pravdu. Někdy se divím, že někdo vůbec vyhazuje peníze na takovýhle braky. Kdyby mi ty prachy radši dali. Aspoň by nadělali méně škody. ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Koment po prvej časti: Ono tieto twisterovité béčka sú všetky na jedno kopyto. Vykrádajú sa navzájom, likvidujú jednu milovanú ikonu za druhou, spoja dokopy dvoch bývalých a hrá v nich Tom Skerritt. Jediná zmena spočíva vo vedľajších rozšíreniach deja. A tu v nich tvorcovia zaradili na 7 stupeň. Dosiahli však jedine natiahnutie filmu na dva diely a nutnosť snímania bezhlavo pobehujúcich neštastníkov. Ešteže rýchly strih a roztrasená kamera dodá o 30% akčnosti. Čo na tom, keď sa aktuálna scéna odohráva počas kľudného rozhovoru. Pravdepodobne je kľudný pretože monotónna intonácia a rozvážne pohyby všetkých zúčastnených tomu len nahrávajú...a vlastne ups práve im okolo hlavy preletel karavan. ()

Reklama

Tempest 

všechny recenze uživatele

No tenhle film stojí tak maximálně za **, jednu navrch dávám za moji oblíbenou Ginu Gershon a za námět. První část je relativně dobrá, druhá o třídu horší. Docela příjemně mě překvapila Shannen Doherty, hrála docela přijatelně, snad poprvé mně ve filmu nevadila. Do filmu absolutně nezapadá linie s teroristy, která je do filmu dost násilně našroubovaná, spíše jak kdyby patřila do jiného filmu. Ostatně i důvod teroristického činu je dost přitažený za vlasy a samotní teroristé, kteří ostatně vypadají a jednají jako pěkní idioti, by mu asi sami nevěřili. Je to hodně průměrný televizní film určený spíše pro víkendové odpoledne. Stačí vidět jednou. Moje hodnocení 5/10. ()

lift666 

všechny recenze uživatele

Kdyby jen Shannen Doherty hrála víc! Viděl jsem to sice dřív než Category 6: Day of Destruction, ale musím říct, že je to slabý odvar. Opravdu nic moc a jedna plná hvězdička je vážně za Shannen. Category 6 je dobrý katastrofický film a tohle je jakoby jeho pokračování ještě s horší vedlejší zápletkou. Naivně se snaží přesvědčit lidi, že způsobují globální oteplování a recyklací bychom se dožili nekonečna. Nakonec ještě víc naivně všechno dopadně dobře, což je prostě neodpustitelné. Takže za 40 % ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

No tak toto byla opravdu dobrá sranda. První část jsem jakžtakž překousla. Druhou část jsem lehce prosmála, protože při takovém scénáři, dialozích, do očí bijících nedostatků a chyb, to prostě nešlo jinak. Namátkou jmenuji například skutečnost, že venku zuřilo tornádu stupně 6, nebo kolik, okolo létaly kusy budov, betonu, byla převrácená auta, vše zdemolované, ale naši hrdinové se pořád vesele vozili v autech sem a tam, svítili ostošest a počítačová, internetová i telefonní síť stále pořád spolehlivě fungovala. A v centru tohoto nejvyššího stupně postávala Shannen Doherty a lehký větřík jí jemně cuchal vlasy:) Katastrofické filmy mám docela v oblibě a musím říct, že toto je jeden z nejhorších (ne-li nejhorší), jaký jsem viděla. Přijdou-li ještě horší, doufám, že se jim vyhnu. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve městech Winnipeg a Selkirk v Kanadě. (willy1)

Reklama

Reklama