„Jeffa Reigerta (Paul Rudd) by si s Mojžíšem nebo dokonce s Charltonem Hestonem nikdo nespletl, přesto ale mají tihle tři něco společného. Jeff má totiž stejně jako Mojžíš a Heston za úkol představit světu desatero přikázání. Jenomže on v praštěné komedii Davida Waina „Desatero“ není právě vzorem ctnosti… Geniální moderátor téhle speciální prezentace, obklopený gigantickými replikami slavných kamenných desek, má totiž tolik práce s podváděním manželky Gretchen (Famke Janssen) a přítelkyně Liz (Jessica Alba), že se stěží dokáže vypořádat s jediným přikázáním, aniž by ho sám neporušil. Taková prodejnost je ovšem součástí šarmu téhle roztomilé, urážlivé a mnohdy rozpustilé biblické parodie. (oficiální text distributora)

Looser

Dal jsem první dvě povídky a film vypnul, možná jsem přišel o to nejlepší, nicméně už se opravdu nechtělo riskovat..... ()

luk.

Občas jsem přemýšlel nad tím, že by možná bylo lepší, kdyby ty dva velké náhrobky spadly a někoho trefily. ()

Prochy38

Vidím, že u ostatních jasný propadák, u mě ovšem celkem milá a ne tolik provokativní komedie. Sympaťák P. Rudd a kráska F. Janssen tomu dávají fakt šťávu. Jednotlivé příběhy jsou od blbostí po celkem solidní zpracování. Líbilo se mi to, i když se to těžko přirovnává k těm fajnovým komediím, které známe. Moc se mi tam líbila W. Ryder, to je fakt solidní kus ženské :). ()

aLPaC

Většinou trapné, někdy však i úsměvné. Problém je, že film začíná v podstatě třemi nejhoršími příběhy ze všech. Postupně se úroveň trochu zvyšuje (tím myslím na průměr). Nejvíc mě dostal skeč s ženskou, co se zakoukala do loutky a prcá ji celou noc. ()

Grizzly

Totalni dekadentni ulet!...mam rad povidkove filmy a mam rad naproste absurdity a dekadence - tohle je oboje! Rhino rulez! ()

Rehooo

Takhle vypadá typická americká komedie o desateru přikázání se špetkou muzikálu a plnou sprostých slov a nechytnostech. Stačilo... ()

Chundys odpad!

Vůbec nechápu, jak jsem přežil ukrutných a nudných 90 minut totální blbosti, kde hrálo i dost dobrých herců! Tam se snad nedalo ani ničemu zasmát! Dobrá jedna scéna byla dobrá a to první příběh, jenom když vyskočil z toho letadla to bylo vše! ()

Olík

Co těch 35% (ke dni mého hodnocení)? Já se tedy bavil takřka nebesky. Funguje to! Fungují jednotlivé příběhy. Funguje jejich vyznění. Funguje anabáze Paula Rudda, která vyplňuje přechod mezi nimi. Nezaregistroval jsem ani jedenu vyloženě slabou desetinu. Byly slabší (první storka), ale byly také regulérně geniální (Tomografový souboj nebo na dřevě ujíždějící Winona Ryder). Je to nekorektní, ale ne úplně laciné. Má to božské obsazení….znovu budu jmenovat Winonu Ryder, ale tady fakt vaří. Maže to od první minuty po poslední amen. Prostě to není blbé…..ale kdyby se ptal Ježíš, tak ruku na bibli, že se mi to nelíbilo. ()

Yancl

Jedna věc je herecké obsazení, které je v tomto případě působivé ...na druhé straně je kvalita filmu, která je mizerná a jednoduše se dá říct, že je až přepísknutá. Co je moc, to je moc a i když samotný děj může vypadat lákavě, je tomu opakem - bohužel. [39%] ()

figliar

Hviezdami nabitá, ale zato nie veľmi podarená komédia. 10 krátkych príbehov, ktoré sa snažia na seba nadväzovať, sa od seba veľmi líšia kvalitou. Jeden či dva sú celkom podarené, napríklad časť s naháčmi, ale inak sa jedná o podpriemer. ()

billyador odpad!

hodnotim film, ktery jsem ani nemel silu dokoukat... opravdu lituji tohoto sveta, kdyz plitva energii a penezi na takovou snusku blbosti, snazici se tvarit jako privetiva nekonformni miska vtipne kase... ()

Deftie

Toto bolo akože čo? Z desiatich príbehov boli pozerateľné možno dva alebo tri, k tomu celkom sa mi páčilo, že sa neskôr postavy začali prelínať, ale to je všetko, neskutočne trápne scény medzi príbehmi, nehovoriac o tom, že som sa zasmiala len raz, na tom doktorovi. ()

BaronX odpad!

Naprosto zbytečný film, až na ten příběh s Winonou, to bylo prázdné mlácení slámy. Nechápu proč tohle někdo točí a jak do toho může nalákat takové herečky jako Jessicu Alba, Famke Janssen nebo Winonu Ryder. Holé zoufalství!!! ()