Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který si užívá života plnými doušky. Pak však dostane podivný e-mail se jmény minulých i budoucích milenek, a je mezi nimi i kráska zvaná Smrtící Nell (Winona Ryderová).
Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. A když zjistí, že se nachází teprve ve třetině seznamu a zanedlouho narazí na sexuální příležitost, která je další v pořadí, vůbec se nebrání lákavému osudu. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že by se měl zaplést i s velmi obávanou kráskou (Winona Ryderová), přezdívanou Smrtící Nell… (oficiální text distributora)

Blaogranas

No jako většině, tak i mě, připadlo tohle téma jako velice zajímavé. Od originálního námětu jsem si sliboval slušnou zábavu, navíc, když je zde napsáno komedie. Skutečně to začalo docela slibně, jenomže pak přišla smyčka a děj se nikam nehnul. Šlo pořád o to samý a bylo to čím dál víc čitelný. Rozhodně to netrvá (jak je uvedeno) 100 minut, spíš tak 112, a je to skutečně natažené, bohužel zbytečně. Ve filmu je také spousta nedotažených otázek. Co je to ten stroj, kde se vzal, kdo jsou alfa a spol? Jakto, že si hlavní hrdinové nakonec šťastně žijí, když ona byla hledaná po celé zemi?? No, myslím, že se hodnotitelé na csfd zase jednou trefili a film je zde ohodnocen po právu. ()

ex.it

Zajímavý námět, spousta pěkných slečen, vcelku sympatický hlavní hrdina, ale dál? V půlce už jsem se docela nudila. ()

tranquill

Zpočátku spíše erotická komedie, i když moc zábavný film není, někdy spíš trapný, nudný a postrádající myšlenku... takže dvě hvězdy především za hezký holky :-) ()

Gendarme

Ne úplně nezábavná komedie, pár dobrých gagů - žádný přepálený nebo trapný, trochu delší stopáž, závěr je trochu předvídatelný ... ale proč ne. ...66% ()

Henry Morgan

Jo, asi to mělo dobře našlápnuto, ale konec lehce ochabl. Občas hodně vtipné situace, sem tam dost přehnané, ale ve výsledku to mělo zajímavé rozuzlení, škoda jen že pramálo gradovalo. Chtělo by to nevyčerpat vtipy na začátek, nenatahovat tolik konec a hned by to bylo o hvězdu lepší. ()

ZnalecH

Začnu pochvalou bezvadného nápadu, protože kdo by nechtěl dostat seznam s útržkem budoucnosti. Dále mi připadalo i dobré zvolení hlavního hrdiny - sympatického a podle dam pohledného Simona Bakera - který dokázal, že dokáže hrát i v celovečerních filmech. Nakonec musím ohodnotit trochu slabší zpracování. Ale když se to vezme kolem a kolem, tak je to komedie a já se po celou dobu bavil. 70% ()

klasik79

Viděno skoro přesně po třech letech a můžu říct, že jsem musel jednu hvězdičku přihodit. Hodně jsem se zasmál a vůbec to bylo a je dobré. Uvidíme co s tím provedou další tři roky. ()

DjMetal

V pohode film o zozname prefiknutych a co budu len prefiknute zeny a jedna babka,ale to bolo nedorozumenie:D....Winona Ryder si zahrala velmi sexi ulohu a smrt jej pristala. Koniec bol dost fascinujuci a nepredvidatelny. Vobec som to necakal tak, ako to dopadlo. ()

KdG

Vysloveně komedie to není, ale má to celkem dobrý scénář a Winona i jiné dámy maj celkem šmrnc a dá se na to celkem v pohodě koukat. ()

ilovebritain

Nevím o ujetější komedii, která by zároveň postrádala prvek trapnosti. Cynické, celkem dost vulgární leč přesto zaujme. Sotva byste našli něco podobného. K obsazení nemám výtek. Winona mě příjemně překvapila. Vřele nedoporučuji viděti s dubingem. ()

stephano

No místy je to vážně geniální, hlavně zhruba v polovině filmu a okolo ní. Rozhodně to není komedie podle nejakého ověřeného amerického receptu. Konec je sice zdlouhavý a mě osobně lehce kazí celkový dojem, ale jde o tak zvláštní film, že to lehce prominu. Ne jako celek, snad jako scénami (např. skoro-sex s mrtvolou) působí tento film velmi neotřele a většinou originálně, což jedině schvaluji. 3,5* ()

pekas

Nápad je naprosto super a závěr mi vehnal slzy. Obsluha superpočítače byla taky dobrá. Zbytek vcelku jde, takže mi to vychází ke čtyřem hvězdám, trochu slabším ale čtyřem. ()

Vikinec

S každou minutou hvězdiček ubývalo. Kdyby tvůrci ubrali na stopáži, přidali na humoru a nahých ženách, udrželo by si to 4. Takto slabé 3. ()

LukKon

Komédia o chlapíkovi, ktorému na mail príde zoznam žien, s ktorými sa vyspal a s ktorými ešte spať bude. Príjemne prekvapil Simon Baker. Škoda, že druhá polovica filmu neudržala tempo a hlavne komediálnosť tej prvej. Dialógy sú fádne, zdĺhavé a v posledných scénach preplnené sentimentom. ()

angel.CZ

Super nápad.Chtěl bych si taky užít svou stovku (kdo ne že).Jen možná škoda toho konce.ALe jinak dobrá černá komedie i když mi tam moc neseděl Simon Baker ()

Quendi

Švihlé, logiku postrádající. Simon Baker má příliš oduševnělý projev na to, aby mohl hrát takového povrchního sukničkáře(slušně řečeno). Některé scény byly na hranici úchylnosti a i když jsem byla vděčná za to, že nakonec nebyly dotažené, vadilo mi i to, že je vůbec vytáhli. 2 hvězdičky za Simona a honem pryč. ()