Mefistofelle

Animáč od Roba Zombieho je nabitý kozama, sprosťárnama, násilím, narážkama na slavné hororové filmy (přejetý Michael Myers) a hlavně poněkud jednoduchou, ale výbornou srandou. Svým způsobem mi to připadalo trochu jako kříženec mezi Drawn Together (i ta animace je hodně podobná) a Ugly Americans. Není to sice vrchol humoru, ale postavičky jako je El Superbeasto, jeho ségra Susie X (dabovala ji Zombieho manželka Sheri Moon), náckovští zombies a Hitlerova hlava v lahvi, přemoudřelý King Kong, kozatá štětka Velvet Black a Dr. Satan vás budou bavit. Já osobně jsem se ještě dost nasmála u textů songů, které se tam objevovaly. Zkrátka a dobře, fanoušek Roba Zombieho tohle zákonitě ocenit musí, stejně jako ti, co se rádi dívají na úchylné animáče:). ()

Sandstorm

animák, komedie, horor a porno v jednom...no kdo by odolal? Snad jen zastydlí fanoušci Patyzóna a ortodoxní katolíci! 80% ()

MrPierc

Tupý mexický zápasník v hlavní roli, sexy sestra s robotem, náckové, onanující satan a hlavně mnoho animovaných prsou a ladných ženských křivek. Sprostý a zábavný animák, který má mnoho narážek na slavné filmy a hollywoodská klišé. Je to zábavné a popkulturní, ale bohužel není to zase tak vynalézavé, jak se to tváří. Fekální humor mixovaný se sexy ženami do první poloviny táhne, ale pak to už jen bledne. Je to zběsilé, nebere si to servítky a docela mě to bavilo také díky pěkné animaci. Absolutely NOT for Children! ()

cubajz

Rob Zombie je magor a na téhle kreslené taškařici je to setsakra vidět, ale každopádně mě už pěkně dlouho nic takhle nerozesmálo - kde jinde uvidíte jak do sebe mydlí dvě nahé kreslené čičiny a do toho hraje song, ve kterém se zpívá "nemusíš se cítit špatně za to, že onanuješ u kreslených filmů, japonci to dělají každý den":)) ()

-Bomba-

Takhle to dopadne, když si Rob Zombie odskočí k animáku - skvěle. Ve filmu je ohromné množství odkazů na jiné filmy, přičemž všechny docení jenom opravdový fanoušek žánru, který má už něco nakoukáno. Vždyť už samotná postava El Superbeasta je odkazem na sérii fimů s hrdinou El Santo. Postav je tu taky dost, akorát je škoda, že nemají nijak výrazné hlasy (až na Suzi-X, samozřejmě), nicméně se to alespoň trochu vyrovnává někdy-vtipnými hláškami. I když se na obrazovce pořád něco děje (a titulky jsou až ďábelsky rychlé), pořád tomu něco chybí. Humor nesedne každému, mně docela sednul ale někdy se už trochu trapně opakoval. Film se mi tedy líbil ale na plný počet hvězdiček to není. Jinak, docela mě zklamalo jenom malé cameo Captaina Spauldinga, věděl jsem sice, že se tam objeví jen na chvilku ale i přesto s ním mohl Zombie vymyslet něco lepšího... ()

dubinak

Zombie, jeden z mých nejneoblíbenějších režisérů, si natočil něco, co absolutně nezapadá do jeho tradičního repertoáru a rozhodl se, že nám raději svou zvrácenost a oblibu pro explicitní záběry ukáže poněkud barevněji a to tak, že vše nakamufluje do animáku pro dospělé. Na jednu stranu jsem mu za to vděčná, nemusela jsem konečně snášet jeho často se vyskytující výběr výrazně nesympatických herců. Musím ale uznat, že to pro mě, jako jedince, který animáky zrovna dvakrát nemusí, bylo docela osvěžující, i když to celou dobu hýřilo sprostými slovy, sexem a nechutností. Na to, že to byla tvroba ze Zombieho továrny, můžu to opatrně pochválit a říct, že animáky mu jdou lépe od ruky, než normální hrané dílo. ()

C0r0ner

Spíš než cokoliv jiného je to prostě p*čovina. Což by samozřejmě nevadilo, kdyby byla vtipná, což zrovna není. A to je hlavní chyba, protože by mi fakt nevadila řežba, úchylárny, sprosťárny, demence a zbytek pokleslosti, ale humoru bylo bohužel fakt málo. 40% ()

destroy83

Rob Zombie útočí na diváka animákem dle svého autorského komiksu. Koment by se dal klidně shrnout do několika slov: kozy, nazi zombie, kozy, kapitán Spaulding, kozy, odkazy na slavné horory a jako bonus kozy. Ovšem toto dílko stojí rozhodně za víc. Již úvodní sekvence dávají tušit, že tenhle animák není určen nejmenšímu publiku, ale fanouškům filmů Roba Zombiho sedne jak prdel na hrnec. Příběh se odehrává v Monsterlandu, kde hlavní hrdina El Superbeasto oblažuje místní kozatice a se svou sestrou Suzi-X hodlá zachránit svět, Suzi to bere jako smrtelně vážně, Superbeasto pase ovšem opět pouze po pořádnej kozičkách a prdelce. Takže na střídačku divák sleduje taškařice výše zmíněných hlavních hrdinů jako jsou například řežba se zombie náckama, pěstní souboj s vlkodlakem a hromada dalších zábavných šíleností. Vše za doprovodu parádních songů a kopy odkazů na slavné hororové filmy. Příběh zde více méně slouží jako páteř pro nečetnost zhovadilostí, ovšem zatraceně šikovně poskládaných a proklatě zábavných. Já se bavil na plný počet. ()

forsythia

Já jsem slušně vychovaná něžná bytost, která má ráda kultivovaný humor. Tak proč se sakra tak směju u takovýhle úchylný ulítlosti? :))) ()

majo25

To bola ale jazda. Plná akcie, uletenosti, humoru a paródie, sexu, nadržaných piesní a dvojzmyselných narážok. Animácia sice jednoduchá, ale sympatická a sexi. Vyššie nemôžem ísť kvôli množstvu zachodového humoru a tej lacnejšej animácie. Rozhodne sa však nebude ani na minútu nudiť. Zatiaľ najlepšie dielo Roba Zombieho. Hodnotenie: 75% ()

SoolenJV

Forma na Roba Zombieho překvapivá (infantilně kreslený animák), obsah ani v nejmenším -sex, vnadné krasavice, brutální násilí, zombie nacisti, vlkodlačí nacistky a pár šťouchanců do filmové klasiky (Kmotr apod.) Divný film, ale celkem zábavný, přesně v grindhousovém duchu, jak to Zombie nejradši. ()

alchac

Začátek sympatický, leč velmi brzy se to zvrhne v sice příjemně nablble žumpózní, nicméně příšerně přeplácaný dort pejska a kočičky, který mě prakticky celou stopáž intenzivně nudil. Třeba v porovnání s mistrem současného fekálu, Sašou Kohnem, je to vyloženě slabé a vhodné toliko jako ukolébavka pro chovance v jeslích. Leč Robík nikdy nebyl můj oblíbený šálek kakaa, čili buď opravdu těžce nejsem cílovka, nebo jsem debil a 90 % Zombího humoru mi proto nějak nedocvaklo. ()

Doudis19

Chytlavé písničky, věčně obnažené kozyčky, nárážky a humor všeho druhu, navíc hrdinka ač kreslená má potenciál vlhkých snů :-). Tolik ke kladům fantasyjních orgií Roba Zombieho. Na druhou stranu, idiotská postava hlavního hrdiny, několik trapáren a nechutností (špína mezi prsty, smrkance, dívčí prdy) spolu se slabým záporákem, zabraňují možnému náběhu na kult a vyššímu hodnocení. ()

Aargh odpad!

Zřejmě nejnevtipnější animák, jaký jsem kdy viděl. Dva povedené frky za 80 minut, jinak jen koncentrovaná imbecilita a trapnost. Slovy jedné z postav: "Ha ha ha. That's so funny I forgot to laugh." Záplavu čtyř- a pětibodových hodnocení nechápu; to vám všem je dvanáct nebo co? ()

Bobik9

Paráda! Opravdu vtipné až vulgární. Rob Zombie si udělal srandu snad ze všeho, co mu přišlo na mysl. Nejvtipnější scény byly pro mě se zombie náckama, ale nedá se vyzdvihnout jediný prvek toho filmu. I když těžko říct, jestli se tomu dá říkat film, protože příběh to má prabídný a jedná se spíš o spousta vtipných scének, které dal Zombie dohromady a vytvořil z nich parodii na film. Nicméně byl bych andšený, kdyby takových počinů bylo víc. ()

kinghome

Nejlepší film Roba Zombieho. V animácích by měl pokračovat, protože to co předvedl v Superbeastovi je skvělý. Skvělej úchylnej nářez, s hormadou narážek na dnešní svět a filmy. Tohle je hodně nadčasový film. Co mě nejvíce potěšilo byli ty písničky ve filmu. Normálně mě písně ve filmech strašně štvou a film kvůli nim rovnou odsuzuji, ale tady to bylo jiné. Ty texty mají hloubku a vážně jsem se u nich zasmál. Takhle uhozenej animák jsem dlouho neviděl. Doufám. že někdy Rob udělá dvojku. Suzi-X a její nadrženej robot byli prostě úžasný. ()