Legenda se z tohohle muzikálu asi nikdy nestane, ale fanoušky Beatles a romantiky potěší a ostatní snad neurazí. Použité písničky byly vybrány velmi pečlvě, ani by mě nenapadlo, že by se pomocí nich dal téměř seskládat nějaký příběh. Navíc coververze jsou ve většině případů povedené a u několika písniček dokonce perfektní (gospelové "Let It Be" nebo třeba nádherné "If I Fell") a znalce potěší i všudypřítomné narážky na Beatlsácké texty a jména z písní ("How did Prudence come in?"... "She came in through the bathroom window.").(2.7.2008)

Antiutopisticky muzikal, ktory neuprosne melie vsetky prave hodnoty a idelay takmer permanentne antizanrovym mlyncekom. Dokazom je konieckoncom aj "nijaky" zaver. Uznavam vsak, ze Julie si toho vzala v ramci poctu dejovych linii na bedra mozno az prilis. A tazko povedat ci v tomto konkretnom pripade mam stastie ci smolu, kedze pred filmom som ziaden trailer/teaser na neho nevidel.(17.2.2008)

Je tam hodně velice povedených pasáží (prolínání protestů/války/koncertu - celá halucingenní část s Bonem), ale jinak je to nehorázně nevyužité. Nápad fajn, vizuálně občas také, ale celé je to strašně epizodní, písničky od Beatles jsou využívány tak předpokládaně, až to občas pobaví (nechtěně) a i ten příběh se nijak nesnaží překvapit. Od začátku jde docela obstojně narýsovat a drží se toho jako klíště.(12.10.2007)

Od tohto muzikalu som cakal trosku viac, takze az tak nadseny nie som. Niektore pesnicky od Beatles sice pomohli, pretoze sa mi pacili, ale predpokladam, ze uplne vsetko od Beatles nebolo, pretoze niektore pesnicky boli hrozne, cim u mna klesalo hodnotenie pri tomto filme. Namet bol celkom zaujimavy - (laska, sklamanie, vietnamska vojna), niektore vizualne alebo trikove zabery boli nadherne, aj zaver na streche s pesnickou All You Need Is Love bol krasny, ale nadalej u mna zostavaju oblubene muzikaly MOULIN ROUGE (2001), SPIEVANIE V DAZDI (1952) alebo MAMMA MIA (2008), v ktorom zase pomohli pesnicky od ABBY... 07.08.2010 ________ Evan Rachel Wood - (Lucy Carrigan) +++ Jim Sturgess - (Jude) +++ Joe Anderson - (Max Carrigan) +++ Dana Fuchs - (Sadie) +++ Martin Luther - (Jo-Jo) +++ T.V. Carpio - (Prudence) +++ Spencer Liff - (Daniel) +++ Lisa Hogg - (Judeova priateľka z Liverpoolu) +++ Joe Cocker - (Bum / Pimp / Mad Hippie) +++ Bono - (Dr. Robert) +++ Salma Hayek - (Spievajúca ošetrovateľka) +++ Hudba: Elliot Goldenthal +++(7.8.2010)

10/10. Někdo žere Stouny, já mlaskám nad Beatlesáky. Jsem nadšena, ohromena, rozněžněna a stoprocentně spokojena. Taymorka je zárukou originálně uchvacujícího vizuálu a všichni herci nejen dobře hrají, ale i skvěle zpívají. Jim Sturgess má rozkošně sexy britský akcent a hlas, za kterým bych na kraj světa šla. Mohl by to klíďo rozjet v nějakým british indie rocku a já bych ho s radostí poslouchala, hulákala s ním do rytmu a doma si vylepila jeho plakát. Tohle si musím zopáknout, hned teď. A pak v kině! -------------------- Jo a Evan Rachel Wood má nádherné vlasy. Pokud jsou teda její.(23.8.2008)

• - Během čísla "With a Little Help From My Friends" je vynikající plakát herečky Brigitte Bardot jako odkaz na celoživotní posedlost Johna Lennona touto herečkou. (don corleone)

• - Koncert na střeše ke konci filmu je také odkazem na koncert, který měli Beatles na střeše místa, kde sídlila společnost Apple Records, což bylo jejich poslední veřejné vystoupení. (don corleone)

• - 90% písní se nahrávalo přímo "naživo" a nebylo dabováno studiovými nahrávkami. Verze písně "If I Fell" v podání herečky Evan Rachel Wood je naprosto "naživo" a byla úspěšně natočena hned na první pokus. (don corleone)